NIMTOFTEΚαρέκλα γραφείου NIMTOFTE γκρι ύφασμα/μαύρο
Προτεινόμενα προϊόντα
Η καρέκλα γραφείου NIMTOFTE σας προσφέρει σωστή στήριξη ώστε να μπορείτε να συγκεντρώνεστε καλύτερα. Μια καρέκλα γραφείου είναι ένα ρυθμιζόμενο κάθισμα που προσφέρει άνεση και υποστήριξη κατά τις πολλές ώρες εργασίας. Με μπράτσα, η καρέκλα βοηθά στη διατήρηση σωστής στάσης, ώστε να κάθεστε άνετα για μεγάλο χρονικό διάστημα. Η καρέκλα είναι επενδεδυμένη με απαλό γκρι ύφασμα. Π58 × Υ92‑102 × Β64 cm.
Χαρακτηριστικά
- Μηχανισμός ανάκλισης χωρίς βαθμίδες: Ακολουθεί τις κινήσεις του σώματός σας
- Κλείδωμα ανάκλισης σε όρθια θέση: Σταθερή στάση όταν χρειάζεται συγκέντρωση
- Ρύθμιση ύψους: Προσαρμόστε το ύψος για σωστή στάση
- Ασφαλείς ρόδες: Κλειδώνουν αυτόματα όταν η καρέκλα δεν χρησιμοποιείται
- Ύφασμα: Απαλός, ανθεκτικός πολυεστέρας
Μηχανισμός ανάκλισης χωρίς βαθμίδες
Ο μηχανισμός ανάκλισης χωρίς βαθμίδες επιτρέπει στο κάθισμα και την πλάτη να γέρνουν ελαφρώς προς τα πίσω και να ακολουθούν την κίνησή σας όταν ανακλίνεστε. Υποστηρίζει τη φυσική κίνηση του σώματος για πιο άνετο κάθισμα. Μπορείτε επίσης να αυξήσετε ή να μειώσετε την αντίσταση, ρυθμίζοντας πόση δύναμη απαιτείται για να γείρετε προς τα πίσω.
Κλείδωμα ανάκλισης σε όρθια θέση
Μπορείτε να κλειδώσετε τον μηχανισμό ανάκλισης ώστε να καθίσετε σε σταθερή όρθια στάση. Αυτό είναι ιδιαίτερα χρήσιμο όταν χρειάζεται αυξημένη συγκέντρωση στη δουλειά.
Ρύθμιση ύψους
Ρυθμίστε το ύψος της καρέκλας ώστε να ταιριάζει στο ύψος σας και στον τρόπο που σας αρέσει να κάθεστε. Για μεγαλύτερη άνεση, τα πόδια πρέπει να ακουμπούν επίπεδα στο πάτωμα και τα χέρια να ευθυγραμμίζονται με το γραφείο.
Ασφαλείς ρόδες
Οι ρόδες διαθέτουν μηχανισμό πέδησης ευαισθησίας στην πίεση. Για λόγους ασφαλείας, οι ρόδες κλειδώνουν αυτόματα όταν η καρέκλα δεν χρησιμοποιείται. Μόλις καθίσετε ή εφαρμόσετε βάρος, οι ρόδες ξεκλειδώνουν.
Ύφασμα
Το κάθισμα είναι επενδεδυμένο με ύφασμα πολυεστέρα, το οποίο είναι απαλό και άνετο. Ο πολυεστέρας είναι ανθεκτικό υλικό που αντέχει πολύ καλά στον χρόνο, ακόμη και με συχνή χρήση.
| Υλικό | Αφρός, PP (πολυπροπυλένιο), Κόντρα πλακέ, Πολυαμίδιο, Πολυεστέρας, Ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό | Κάθισμα: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Πλάτη: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Μπράτσο: PP (πολυπροπυλένιο), Πόδι: Πολυαμίδιο |
| Πλαίσιο | Ατσάλι |
| Κάθισμα | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός, Πυκνότητα αφρού: 18 kg/m³ |
| Βάση αστεριών | Πολυαμίδιο |
| Ροδάκια | PU (πολυουρεθάνη) |
| Πλάτη | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός, Πυκνότητα αφρού: 18 kg/m³ |
| Υποβραχιόνιο | Γέμισμα: PP (πολυπροπυλένιο) |
| Πλαίσιο καθίσματος | PP (πολυπροπυλένιο) |
| Επένδυση | Κάθισμα και πλάτη |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Λειτουργία | Ρυθμιζόμενη ένταση ανάκλισης, Ρυθμιζόμενο ύψος, Οι τροχοί διαθέτουν μηχανισμό φρένου ευαίσθητο στην πίεση. Για λόγους ασφαλείας οι τροχοί κλειδώνουν αυτόματα όταν η καρέκλα δεν χρησιμοποιείται. Μόλις καθίσετε ή ασκήσετε βάρος στο κάθισμα, οι τροχοί ξεκλειδώνουν. |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 58 cm, Ύψος: 92-102 cm, Βάθος: 64 cm |
| Ύψος καθίσματος | 43-53 |
| Βάθος καθίσματος | 45 |
| Ύψος βραχίονα | 61 |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 59 cm, Μήκος : 62 cm, Ύψος: 28 cm |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | FSC® Mix |
| Βάρος | 11 kg |
| Ελεγμένο για | 110 kg |
| Μέγιστο Φορτίο | 110 kg |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Εξαιρετική αγορά
Αυτή η καρέκλα είναι πραγματικά υπέροχη, άνετη και μεγάλη για το γραφείο. Εύκολη συναρμολόγηση!!
Όνομα: Θεοδώρα
Καρέκλα Νίμτοφ
Η καρέκλα είναι αρκετά καλή για τα χρήματά της. Το ύφασμά της είναι πολύ ωραίο.
Όνομα: ΕΛΕΝΗ
Όμορφη καρέκλα γραφείου
Ωραία καρέκλα με αναπαυτικό κάθισμα. Εύκολη συναρμολόγηση. Μετρήστε το ύψος του γραφείου σας πριν την αγοράσετε καθώς δεν χωράνε τα μπράτσα της κάτω από όλα τα γραφεία.
Όνομα: ΡΑΝΙΑ
Εξαιρετικη επιλογη!
Ευκολη στη συναρμογλογηση και ανετη!
Όνομα: ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
Καρέκλα γραφείου
Πολύ καλή σχέση ποιότητας τιμής.
Όνομα: ΑΝΝΑ
ihan ok...
Ei sovi 95kg miehen alle, 2kk ollut käytössä ja pumppu vuotaa, narisee. pelkäämpä että kohta ei pysy yläasennossa....
Όνομα: Aapo
Ideální do menší místnosti
Pohodlná, levná, kvalitní, hezká
Όνομα: Zlata
Chaise Nimtofte
Très bonne chaise, confortable et robuste
Όνομα: Grande Lopez Miguel
Výborná kancelárska stolička
Super kreslo, pohodlné, príjemný poťah, som s nim veľmi spokojná.
Όνομα: Marcela
Ár-érték arány kitűnő
kényelmes irodai szék
Όνομα: G.T.
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


