STEINKJERΚουτί αποθήκευσης STEINKJER Π155xΥ95xΒ81 μαύρο
Κουτί αποθήκευσης από ατσάλι και συνθετικό ρατάν. Με εύκολο στη χρήση υδραυλικό καπάκι. Περιλ. αδιάβροχη τσάντα αποθήκευσης για μαξιλάρια κήπου. Ανθεκτικό στον παγετό. Π155 x Υ95 x Β81 cm
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 155 cm, Ύψος: 95 cm, Βάθος: 81 cm, Λίτρο: 794,7 L |
|---|---|
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 90 cm, Μήκος : 157 cm, Ύψος: 13 cm |
| Βάρος | 27 kg |
| Προστατευτικό ποδιών | Πολυπροπυλένιο |
| Τσάντα αποθήκευσης | 100% πολυεστέρας |
| Υλικό | |
| Πλαίσιο | Ατσάλι |
| Πλευρές | Συνθετικό ρατάν (πολυαιθυλένιο) |
| Επιφάνεια | Πολυπροπυλένιο, Συνθετικό ρατάν (πολυαιθυλένιο) |
| Εσωτερικές διαστάσεις | Πλάτος:74 cm,Μήκος:149 cm,Ύψος:89 |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στον παγετό, Υδραυλικό καπάκι |
| Επεξεργασία | Επίστρωση βαφής σκόνης |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Περιλαμβάνει | Αδιάβροχη τσάντα αποθήκευσης |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Περιποίηση | Καθαρίστε με νερό και ήπιο σαπούνι. |
| Χρήση | Εξωτερικού χώρου |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Trädgårdsbox
Så stor och bra box, får plats med både stora och många dynor
Όνομα: Maria
Rejäl dynbox
En rejäl dynbox som sväljer många dynor och kuddar och det bösta den håller tätt. Inga regndroppar åker genom. Den är hög så man behöver vara lång för att nå dynor längst ned i boxen.
Όνομα: Ia
heel mooi en heel fijn
zat snel in elkaar duidelijke handleiding
Όνομα: Vera
Mega
Richtig schön groß! Aufgebaut passte die Box gerade so durch die Türen durch, um sie nach draußen zu bringen. Aufbau war leicht. Die hydraulische Deckelöffnung erleichtert die Bedienung immens. Haptik und Optik super! Jetzt hoffen wir, dass sie der Witterung standhält.
Όνομα: Dani
úložný box
velka spokojnosť
Όνομα: Monika
Zadowolona
Polecam, towar zgodny z opisem na stronie sklepu.
Όνομα: Jolanta
Skrzynia ogrodowa
Szukałam dużej skrzynia która pomieściłaby wszystkie poduchy z kanapy ogrodowej i ta jest idealna. Ostatecznie przekonał mnie pokrowiec przeciwdeszczowy. Bardzo udany zakup. Jeżeli ktoś ma sporo miejsca i potrzebuje przepastnej skrzyni do przechowywania ten wybór będzie idealny.
Όνομα: Monika
Opbergbox
Super content mee! Past veel in en ziet er ook mooi uit
Όνομα: Joyce de Vries Veer
Zeer ruime box
Zeer ruime box waar je veel in kwijt kan. Goed handleiding om de box in elkaar te zetten. Alleen, er ontbrak een pootje.
Όνομα: Kabraka
Tuinbox
Een fantastische en grote tuinbox waar met gemak alles in past, makkelijk in elkaar te zetten. Erg blij mee!!!
Όνομα: Anja van Hooijdonk
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών

