FOLBYΚαρέκλα γραφείου FOLBY πλέγμα μαύρο πλέγμα/μαύρο
Προτεινόμενα προϊόντα
Η καρέκλα γραφείου FOLBY είναι σχεδιασμένη να σας υποστηρίζει ώστε να παραμένετε συγκεντρωμένοι καθ’ όλη τη διάρκεια της ημέρας εργασίας σας. Μία καρέκλα γραφείου είναι μια ρυθμιζόμενη, υποστηρικτική καρέκλα που βοηθά να παραμένετε άνετοι κατά τις πολλές ώρες εργασίας. Με μπράτσα, η καρέκλα υποστηρίζει σωστή στάση σώματος. Το αναπνεύσιμο κάθισμα και η διχτυωτή πλάτη συμβάλλουν στην άνεσή σας κατά την εργασία. Η καρέκλα είναι καλυμμένη με μαύρο δίχτυ. Π57 x Υ107‑116 x Β62 cm
Χαρακτηριστικά
- Μηχανισμός ανάκλισης χωρίς βαθμίδες: Ακολουθεί τις κινήσεις του σώματός σας
- Κλείδωμα ανάκλισης σε όρθια θέση: Σταθερή στάση όταν χρειάζεται συγκέντρωση
- Ρύθμιση ύψους: Προσαρμόστε το ύψος για σωστή στάση
- Ασφαλείς ρόδες: Κλειδώνουν αυτόματα όταν η καρέκλα δεν χρησιμοποιείται
- Δίχτυ: Καλύτερη κυκλοφορία αέρα και διαπνοή
Μηχανισμός ανάκλισης χωρίς βαθμίδες
Ο μηχανισμός ανάκλισης χωρίς βαθμίδες επιτρέπει στο κάθισμα και την πλάτη να γέρνουν ελαφρώς προς τα πίσω και να ακολουθούν την κίνησή σας όταν ανακλίνεστε. Υποστηρίζει τη φυσική κίνηση του σώματος για πιο άνετο κάθισμα.
Κλείδωμα ανάκλισης σε όρθια θέση
Μπορείτε να κλειδώσετε τον μηχανισμό ανάκλισης ώστε να καθίσετε σε σταθερή όρθια στάση. Αυτό είναι ιδιαίτερα χρήσιμο όταν χρειάζεται αυξημένη συγκέντρωση στη δουλειά.
Ρύθμιση ύψους
Ρυθμίστε το ύψος της καρέκλας ώστε να ταιριάζει στο ύψος σας και στον τρόπο που σας αρέσει να κάθεστε. Για μεγαλύτερη άνεση, τα πόδια πρέπει να ακουμπούν επίπεδα στο πάτωμα και τα χέρια να ευθυγραμμίζονται με το γραφείο.
Ασφαλείς ρόδες
Οι ρόδες διαθέτουν μηχανισμό πέδησης ευαισθησίας στην πίεση. Για λόγους ασφαλείας, οι ρόδες κλειδώνουν αυτόματα όταν η καρέκλα δεν χρησιμοποιείται. Μόλις καθίσετε ή εφαρμόσετε βάρος, οι ρόδες ξεκλειδώνουν.
Δίχτυ
Το διχτυωτό ύφασμα στην πλάτη προσφέρει καλύτερη κυκλοφορία αέρα και διαπνοή, ώστε να παραμένετε δροσεροί και άνετοι ακόμα και σε μεγάλες περιόδους χρήσης.
| Υλικό | PP (πολυπροπυλένιο), Πολυαμίδιο, Πολυεστερικό πλέγμα, Ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό | Κάθισμα: PP (πολυπροπυλένιο), Πολυεστερικό πλέγμα, Ατσάλι, Πλάτη: PP (πολυπροπυλένιο), Πολυεστερικό πλέγμα, Μπράτσο: PP (πολυπροπυλένιο), Πόδι: Πολυαμίδιο |
| Πλαίσιο | Ατσάλι |
| Κάθισμα | Γέμισμα: Πολυεστερικό πλέγμα |
| Ροδάκια | Πολυαμίδιο |
| Πλάτη | Γέμισμα: Πολυεστερικό πλέγμα |
| Υποβραχιόνιο | Γέμισμα: PP (πολυπροπυλένιο) |
| Ύφασμα | Πολυεστερικό πλέγμα |
| Επένδυση | Κάθισμα και πλάτη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργία | Ρυθμιζόμενο ύψος, Οι τροχοί διαθέτουν μηχανισμό φρένου ευαίσθητο στην πίεση. Για λόγους ασφαλείας οι τροχοί κλειδώνουν αυτόματα όταν η καρέκλα δεν χρησιμοποιείται. Μόλις καθίσετε ή ασκήσετε βάρος στο κάθισμα, οι τροχοί ξεκλειδώνουν. |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 57 cm, Ύψος: 107-116 cm, Βάθος: 62 cm |
| Ύψος καθίσματος | 50-59 |
| Βάθος καθίσματος | 49 |
| Ύψος βραχίονα | 19 |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 65 cm, Μήκος : 65 cm, Ύψος: 32 cm |
| Βάρος | 11 kg |
| Ελεγμένο για | 110 kg |
| Μέγιστο Φορτίο | 110 kg |
| Πλύσιμο σε πλυντήριο | Όχι |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Bella e comoda
L'unica cosa, non so se si puó regolare la posizione dello schienale, ma in generale mi piace. Le gambe sulla seduta seguono una inclinazione non parallela al pavimento ma è comoda.
Όνομα: Greta
Kontorsstol
Något för långt tillbakalutad. Detta kan tyvärr inte justeras. Rullar bra. Godkänd.
Όνομα: Urban
Ganska skön kontorsstol men..
Jag provade en sådant kontorsstol när jag åkte till jysk. (letar efter en skön kontorsstol). Man sitter skönt MEN problemet var att den inte hade nackstöd vilket gör att skall man sitta många timmar kan man få problem med nacken, speciellt om man är lång. är man kort kan jag tänkta mig att den passar skitbra. Hade denna nackstöd skulle den fått 4.5/5 eller 5/5.
Όνομα: A.H
Stolicka
Dobre sa na nej sedi
Όνομα: Ivan
Kényelmes
Nagyon kényelmes szék, jó ár - érték arányban. Leárazva vettük. Jól tartja a hátat, kényelmes.
Όνομα: Erika
Найкраще
Придбали два крісла старшокласникам. Вдала конструкція, зручно сидіти цілий день. Сітка - ідеальний варіант для сидіння.
Όνομα: Андрій
вдалий вибір
Користуюсь кріслом 2 тижні, дуже подобається - положення спини дуже зручне з підтримкою поперекової зони. І оскільки висота стільця в найнижчому положенні доволі висока - не маю можливості класти ногу на ногу, для постави і користі здоров"ю вважаю крісло ідеальним! Саме цього результату я і очікувала.
Όνομα: Анастасія
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


