SVANEKEΓραφείο μ/ρυθμ.ύψος SVANEKE 60x120 λευκό
| Τύπος | Γραφείο |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη, PP (πολυπροπυλένιο), Μοριοσανίδα, Ατσάλι |
| Υλικό | Επιφάνεια: Μελαμίνη, Μοριοσανίδα, Ποδαρικά: Ατσάλι, Πλαίσιο: Ατσάλι, Επιφάνεια: Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμιζόμενα πόδια, Μηχανισμός αντισύγκρουσης, Διαχείριση καλωδίων, Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 60 cm, Μήκος: 120 cm, Ύψος: 70-119 cm |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 67 cm, Μήκος : 122 cm, Ύψος: 13 cm |
| Βάρος | 25 kg |
| Αριθμός κιβωτίων | 2 |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | FSC® Mix |
| Υλικό | Ακρυλονιτριλικό στυρένιο βουταδενίου, PC (polycarbonat), PVC, Πολυαιθυλένιο τερεφθαλικό, Ατσάλι |
| Μέγεθος | Πλάτος: 15 cm, Μήκος: 15 cm, Ύψος: 12 cm |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 15 cm, Μήκος : 20 cm, Ύψος: 12 cm |
| - | |
| Μετασχηματιστής | Yes |
| Χρήση | Εσωτερικού χώρου |
| Πηγή ρεύματος | Ηλεκτρική πρίζα |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Excelent
Un birou ușor de montat cu sistem electric silențios . Materialele sunt de calitate.
Όνομα: Antonia
multumita
Masa vine in doua pachete. A fost usor de ansamblat. Multumita. Merge si sistemul de reglare.
Όνομα: Anne
Sähköpöytä
Todella hyvä pöytä. Helppo koota. Kaikki toimii niin kuin pitää. Vaikka halpa hinta niin todella hyvä laatu. Suosittelen lämpimästi.
Όνομα: Agneta
Ok
Biroul este ok, dar acumulatorul scoate zgomot constant. Ca sa evit zgomotul, il tin scos din priza si il reconectez inainte de fiecare folosire, ceea ce nu e prea comfortabil.
Όνομα: Ovidiu
Gyenge lapminőség, félrevezető leírás
Az én hibám. DE! Nem tudom milyen célt szolgál az acél keresztlécen lévő két lyuk, de szépen félrevezetett a leírással együtt, hogy oda kell becsavarnom két csavart. Miután mindkét lyukba megpróbáltam csavart csavarni, természetesen akkor realizáltam, hogy itt nincsen menet és nem a csavarral van a gond. A lap nem bírta el a másik oldalon azt a 2-3 csavarásomat és sérülés keletkezett a lap felső részében.
Όνομα: Roland
Virker som et godt produkt
Fin indpakning, skrænt stel og virker som et godt og robust produkt. Nemt at samle og montere.
Όνομα: Martin
Perfekte Lösung für jede Arbeitshöhe
Der Tisch lässt sich trotz der Hydraulik Recht leicht zusammen bauen. Einmal aufgebaut lässt sich der Tisch sehr geschmeidig und mit flottem Tempo in der Höhe anpassen. Der Tisch ist ansonsten sehr spartanisch, bietet aber immerhin noch ein Netz zum verstauen der Kabel. Preis-Leistung passt auch.
Όνομα: Marcus
Prático e fácil de manusear
A montagem é simples e rápida, sem complicações. O material parece ser bastante resistente e o sistema de elevação é quase silencioso e suave. A experiência de uso é muito agradável.
Όνομα: Nicole
Hæve-sænkebord
Nem at samle, kører fint
Όνομα: Niels Erik
Hyvin toimiva sähköpöytä
Toimiva, tukeva, helppo koota yksinkin, edullinen.
Όνομα: Laura K
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


