HJORTEMOSEΠέργκολα HJORTEMOSE Π3xΜ3xΥ2.3m ανοιχτό γκρι
Μεταμορφώστε τον υπαίθριο χώρο σας με την πέργκολα HJORTEMOSE. Με ρυθμιζόμενο, αδιάβροχο στέγαστρο και ανθεκτικό χαλύβδινο σκελετό, αυτή η κομψή πέργκολα κήπου δημιουργεί ένα άνετο σκηνικό για κάθε περίσταση. Π3 x Μ3 x Υ2,3 m.
Χαρακτηριστικά
- Ρυθμιζόμενο στέγαστρο: τραβιέται εύκολα μπρος και πίσω στην οροφή
- Προστασία απο την υπεριώδη ακτινοβολία: Προστατεύει το στέγαστρο απ'το ξεθώριασμα
- Ανθεκτική στο νερό: Το στέγαστρο είναι ανθεκτικό στην ελαφριά βροχή και τη δροσιά
- Πλαίσιο από ατσάλι: Σταθερό και ανθεκτικό
- Περιλαμβάνονται καρφιά και σχοινιά: Συνδέστε την πέργκολα με ασφάλεια στο γκαζόν σας
- Δημιουργήστε έναν άνετο υπαίθριο χώρο: Ιδανική για υπαίθριες εκδηλώσεις ή για χαλάρωση στον κήπο σας
Ρυθμιζόμενο στέγαστρο
Η πέργκολα HJORTEMOSE συνοδεύεται από ρυθμιζόμενο πολυεστερικό στέγαστρο. Μπορείτε εύκολα να τραβήξετε το στέγαστρο εμπρός και πίσω στην οροφή με τους προσαρτημένους ιμάντες. Αυτό σας επιτρέπει να αποφασίσετε αν θέλετε να απολαμβάνετε το φως του ήλιου ή τη σκιά.
Προστασία απο την υπεριώδη ακτινοβολία:
Το στέγαστρο από πολυεστέρα διαθέτει προστασία από την υπεριώδη ακτινοβολία. Αυτό σημαίνει ότι το στέγαστρο μπορεί να αντέξει την έκθεση στον ήλιο χωρίς να ξεθωριάσει το χρώμα.
Ανθεκτική στο νερό
Το ρυθμιζόμενο στέγαστρο είναι αδιάβροχο, καθιστώντας το ανθεκτικό στην ελαφριά βροχή και τη δροσιά. Απλώς τραβήξτε το στέγαστρο κατά μήκος της οροφής και απολαύστε τον υπαίθριο χώρο σας χωρίς να ανησυχείτε για τις καιρικές συνθήκες.
Πλαίσιο από ατσάλι που περιλαμβάνει καρφιά και σχοινιά
Η πέργκολα διαθέτει ανθεκτικό σκελετό από ατσάλι με επίστρωση βαφής σκόνης που παρέχει καλή σταθερότητα. Μπορείτε εύκολα να στερεώσετε το πλαίσιο της πέργκολας με ασφάλεια στο γκαζόν σας με τα σχοινιά και τα καρφιά που περιλαμβάνονται.
Δημιουργήστε έναν άνετο υπαίθριο χώρο
Μια πέργκολα προσφέρει ένα εξαιρετικό περιβάλλον για υπαίθριες εκδηλώσεις ή απλά για χαλάρωση στον κήπο σας. Δημιουργήστε έναν άνετο υπαίθριο χώρο προσθέτοντας, για παράδειγμα, έπιπλα κήπου, φυτά σε γλάστρες και φωτιστικά εξωτερικού χώρου. Με μέγεθος Μ3 x Π3 x Υ2,3 m η πέργκολα προσφέρει άφθονο χώρο για το σετ επίπλων κήπου ή το σαλόνι κήπου σας.
Χαρακτηριστικά προϊόντος
| Μέγεθος | Πλάτος: 300 cm, Μήκος: 300 cm, Ύψος: 230 cm |
|---|---|
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 14.5/21.5 cm, Μήκος : 228/298 cm, Ύψος: 14.5/13 cm |
| Βάρος | 15/28 kg |
| Πόλοι | Ατσάλι |
| Στύλος | Ατσάλι |
| Δοκός | Ατσάλι |
| Κουνουπιέρα | 100% πολυεστέρας |
| Χρώμα | Ανοιχτό γκρι |
| Υδροστατική αντοχή | 1000 mm/cm² |
| Χαρακτηριστικά | UV-προστασία, Ανθεκτικό στο νερό |
| Περιλαμβάνει | Πάσσαλοι και σχοινιά |
| Εμποδίζει την ακτινοβολία UV σε ποσοστό | 98 % |
| Επεξεργασία | Επίστρωση βαφής σκόνης |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Περιποίηση | Καθαρίστε με νερό και ήπιο σαπούνι. |
| Αποθήκευση | Αποθήκευση σε εσωτερικό χώρο κατά τη διάρκεια του χειμώνα |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Αξιολογήσεις
Πέργκολα jysk
Άψογη και πολύ όμορφη πέργκολα με στιβαρή κατασκευή. Την έβαλα στην μονοκατοικία μου στην αυλή.
Όνομα: ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΟΔΟΣ
Τεντα
Καταπληκτικη,στιβαρη,εχει μαγνητες να την κρατουν ανοικτη,εχει στεγασμενο παρκινγκ για την τεντα οταν κλεινει.
Όνομα: Ευαγγελια
Es ist perfekt !
Wir habe dieses Pergola bestellt und hatten nur die Referenz von anderen - online. Wir haben es bestellt und was soll ich sagen: es macht unsere Terrasse perfekt. Für das Geld steht das Pergola da als wäre das 3-4 fache Wert. Die Verarbeitung des Materials ist zu 100% perfekt. Das Sonnensegel was was auf und zu ziehen kann macht dieses Pergola so eindrucksvoll, da man komplett Sonne oder komplett Schatten hat. Nicht wie bei normalen Pergolas die Kacheln wo man gestreifte Sonnen/Schatten Punkte auf der Terrasse hat ! Ebenso ist das Oberdach als Schutz des Sonnensegels top ! Man kann das Pergola auf dem Boden verschrauben, wir haben es aber einfach nur so auf der Terrasse stehen.
Όνομα: Sosias Weiss
Prima pergola voor de prijs
Zeer tevreden met de pergola. Is stevig en bied uitstekend schaduw. Hij is simpel in gebruik en doet waar hij voor gemaakt is. Ik vond hem redelijk makkelijk in elkaar te zetten, maar het kost wel wat tijd, zeker alleen is dit wel een klus.
Όνομα: Do
Jysk Pergula
svarer til mine forventninger
Όνομα: Inger
Achizitie buna
Se monteaza in 2-3 ore de catre doi oameni. Raport calitate pret avantajos. Pergola de calitate la un pret foarte competitiv
Όνομα: Cristian
Afdak
Super
Όνομα: Jos
Szuper ár-érték arány
Stabil, jó árnyékot ad, nagyon elégedettek vagyunk vele.
Όνομα: Lilla
Odličan kvalitet i izgled!
Pergola je jako kvalitetna, lijepog modernog izgleda i jako praktična! Sve preporuke.
Όνομα: Pergola
Snygg
Relativt lätt att sätta ihop, blev dom jag hade tänkt mig.
Όνομα: Sandra
Αποστολή
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


