KLACKENΒάση ομπρέλας ήλιου KLACKEN 12 L γκρι
Προτεινόμενα προϊόντα
Βάση για ομπρέλα από πλαστικό. 12 ltr. Π40 × Μ40 × Υ12 cm
Χαρακτηριστικά προϊόντος
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 40 cm, Μήκος: 40 cm, Ύψος: 12 cm |
|---|---|
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 40 cm, Μήκος : 40 cm, Ύψος: 12 cm |
| Βάρος | 0,8 kg |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Θήκη | Πολυαιθυλένιο |
| Σωλήνας | Πολυαιθυλένιο |
| Βάση ομπρέλας ηλίου | Πολυαιθυλένιο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ανθεκτικό στον παγετό | Όχι |
| Βάση για ομπρέλα | 12 L |
| Κατάλληλο για διάμετρο δοκού | 1,8-3,0 cm |
| Περιποίηση | Δε χρειάζεται συντήρηση. Καθαρίστε με νερό και ήπιο σαπούνι. |
| Αποθήκευση | Αποθήκευση σε εσωτερικό χώρο κατά τη διάρκεια του χειμώνα |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Αξιολογήσεις
Popolnoma neuporabno
Ne tega kupovat, stran vržen denar. Zelo nestabilen, Ne more podpirati senčnika. Tega ne bi smeli sploh prodajat.
Όνομα: daniel
Megfelelő
Kisebb méretű napernyőhöz ajánlom
Όνομα: Gabriella
Passer lige til min parasol
Jeg manglede lige en let fod til min parasol, som jeg skulle have med på tur, her er parasolfoden Klacken perfekt, den vejer ikke noget, og når man er fremme, så er den let at gøre tung. jeg har nu prøvet den med både vand og sand, det virker bare.
Όνομα: Susanne
gaat niet lang mee
Ik heb deze 1 zomer gebruikt. Is niet echt stabiel. En omdat ik hem regelmatig moest verschuiven, is nu 1 hoek doorgesleten en niet meer waterdicht. Dus moet nu al vervangen worden. Was niet duur maar niet duurzaam
Όνομα: Mariska
Parasolvoet
Prima prijs, kwaliteit.
Όνομα: Hans van der Veldrn
nem jó
rossz a kialakítása, nem lehet normálisan használni, céljának nem felel meg, kár volt megvenni:(
Όνομα: Horváth Andrea
Parasolvoet
Na 1 keer al omgewaaid met weinig wind. Helemaal niet stevig. Is gewoon omgebogen
Όνομα: Anna
parasolfod
meget fin og god
Όνομα: Sanne
Not fit for purpose
Poor quality and simply not suitable for the parasol it’s paired with. The depth that the parasol pole goes into the base is far too shallow and it barely stands up on its own never Ind in any sort of wind. Waste of money. JYSK should produce a base that suits the parasol it’s paired with otherwise someone will be seriously hurt when it collapses.
Όνομα: Tony Carroll
Nie polecam
Jakość wykonania fatalna po wypełnieniu wodą zero stabilności nie utrzymuje parasola nawet przy lekkim wietrze, wywraca się.
Όνομα: Jola
Αποστολή
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών

