VENΣαλόνι κήπου VEN 4 ατ. φυσικό
Lounge set:
Προτεινόμενα προϊόντα
Χαλαρώστε με μεγάλη άνεση με το σαλόνι κήπου VEN. Αυτό το 4-θέσιο σετ αποτελείται από έναν καναπέ και 2 καρέκλες με άνετα μαξιλάρια, καθώς και ένα ταιριαστό τραπέζι σαλονιού κήπου με επιφάνεια από σκληρό ξύλο FSC®.
Χαρακτηριστικά
- 4-θέσιο σαλόνι κήπου: 2-θέσιος καναπές σαλονιού κήπου, 2 καρέκλες σαλονιού κήπου και 1 τραπέζι
- Πολυτελή μαξιλάρια: Με ανθεκτικό κάλυμμα δομής υφαντού
- Ελαιωμένη επιφάνεια από σκληρό ξύλο FSC®: Ανθεκτικότητα και φυσική ομορφιά
- Συνθετικό ρατάν: Συνθετική ψάθα ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες
- Σκελετός από ατσάλι: Στιβαρός και ανθεκτικός
- FSC® 100%: Ξύλο από δάση με υπεύθυνη διαχείριση
4-θέσιο σαλόνι κήπου
Το σετ περιλαμβάνει έναν 3-θέσιο καναπέ, 1 καρέκλα και 1 τραπέζι σαλονιού κήπου. Το ταιριαστό σετ προσφέρει άνετη χωρητικότητα για 4 άτομα.
Πολυτελή μαξιλάρια
Τα πολυτελή μαξιλάρια καθίσματος και πλάτης που περιλαμβάνονται σας επιτρέπουν να καθίσετε αναπαυτικά και να χαλαρώσετε με μεγάλη άνεση. Τα μαξιλάρια έχουν ένα ανθεκτικό, υφαντό κάλυμμα, το οποίο τα καθιστά ανθεκτικά στη φθορά. Αποθηκεύστε τα μαξιλάρια μέσα όταν δεν τα χρησιμοποιείτε για να τα προστατεύσετε από τα στοιχεία της φύσης και να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής τους.
Ελαιωμένη επιφάνεια από σκληρό ξύλο FSC®
Το τραπέζι σαλονιού κήπου διαθέτει επιφάνεια από σκληρό ξύλο FSC®, το οποίο προσφέρει φυσική ανθεκτικότητα και αισθητική. Η επεξεργασία με λάδι προστατεύει το ξύλο και αναδεικνύει το φυσικό του χρώμα. Συνιστάται το τακτικό λάδωμα του ξύλου για να διατηρηθεί το χρώμα του και να προστατευτεί από την υγρασία.
Συνθετικό ρατάν
Το συνθετικό ρατάν είναι μια ελαφριά και ανθεκτική ψάθα που προσφέρει την εμφάνιση του φυσικού υλικού χωρίς να απαιτεί συντήρηση. Είναι σχεδιασμένο να αντέχει στις καιρικές συνθήκες, συμπεριλαμβανομένης της έκθεσης στον ήλιο, την υγρασία και τις μεταβολές της θερμοκρασίας.
Σκελετός από ατσάλι
Ο ατσάλινός σκελετός με επίστρωση σκόνης είναι στιβαρός και ανθεκτικός. Το βάρος του προσφέρει εξαιρετική σταθερότητα.
FSC® 100%
Η πιστοποίηση FSC® διασφαλίζει ότι τα υλικά προέρχονται από δάση με υπεύθυνη διαχείριση ή άλλες ελεγχόμενες πηγές. Επιλέγοντας προϊόντα με FSC®, συμβάλλετε στην προστασία των δασών του κόσμου.
| Lounge set | 2-θέσιος καναπές, 2 καρέκλες, 1 τραπέζι |
|---|---|
| Καναπές | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 123 cm, Ύψος: 75 cm, Βάθος: 68 cm, Υψος Καθίσματος: 43 |
| Υλικό | Πλαίσιο: Ατσάλι, Πλάτη: Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. |
| Τύπος | 2-θέσεων καναπές |
| Καρέκλα | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 66, Ύψος: 75 cm, Βάθος: 68 cm, Υψος Καθίσματος: 43 |
| Υλικό | Πλαίσιο: Ατσάλι, Πλάτη: Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. |
| Ύψος από τα μπράτσα πολυθρόνας | 60 cm |
| Τραπέζι | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 56, Μήκος: 93 cm, Ύψος: 43 cm |
| Υλικό | Πλαίσιο: Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. |
| Ύψος τραπεζιού | 41 cm |
| Προστατευτικό ποδιών | Πολυπροπυλένιο |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 73/68 cm, Μήκος : 116/116 cm, Ύψος: 26/34 cm |
| Βάρος | 21,7/27,2 kg |
| Χρώμα | Φυσικό |
| Άτομα | 4 |
| Περιλαμβάνει | Πολυτελή μαξιλάρια με ανθεκτικό, δομής υφαντού κάλυμμα |
| Επεξεργασία | Ελαιωμένο, Επίστρωση βαφής σκόνης |
| Μαξιλάρι | |
| Μαξιλάρι καθίσματος | Ύφασμα: 100% πολυεστέρας, Γέμισμα: Αφρός πολυουρεθάνης/100% πολυεστέρας, ίνες, Πυκνότητα αφρού: 23 kg/m³, Εσωτερικό μαξιλαριού: 100% πολυπροπυλένιο, Πλύσιμο σε πλυντήριο: 30°C, Λεύκανση: Μη χρησιμοποιείτε χλώριο, Στεγνωτήριο: Δεν επιτρέπεται το στέγνωμα σε στεγνωτήριο, Σιδέρωμα: Μη σιδερώνετε, Στεγνό καθάρισμα: Όχι στεγνό καθάρισμα, Οδηγίες: Να πλένεται πάντα με παρόμοια χρώματα, Σιγουρευτείτε ότι το φερμουάρ είναι κλειστό πριν την πλύση, Πλενόμενο κάλυμμα |
| Μαξιλάρι πλάτης | Ύφασμα: 100% πολυεστέρας, Γέμισμα: 100% πολυεστερικές ίνες, Εσωτερικό μαξιλαριού: 100% πολυπροπυλένιο, Πλύσιμο σε πλυντήριο: Όχι, Λεύκανση: Μη χρησιμοποιείτε χλώριο, Στεγνωτήριο: Δεν επιτρέπεται το στέγνωμα σε στεγνωτήριο, Σιδέρωμα: Μη σιδερώνετε, Στεγνό καθάρισμα: Όχι στεγνό καθάρισμα, Οδηγίες: Μπορεί να πλυθεί τοπικά με νερό |
| Μέγιστο Φορτίο | 440 kg |
| Ελεγμένο για | 440 kg |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | FSC® 100% |
| Περιποίηση | Περιποιηθείτε με λάδι ξύλου σύμφωνα με τις συμπεριλαμβανόμενες οδηγίες. |
| Αποθήκευση | Αποθήκευση σε εσωτερικό χώρο κατά τη διάρκεια του χειμώνα |
| Χρήση | Εξωτερικού χώρου |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Kα
Πολύ όμορφο και άνετο !
Όνομα: Μινα
Σ
Πολύ καλό και εύκολο στην συναρμολόγηση
Όνομα: ΣΟΥΡΜΠΗΣ
Σετ κήπου
Όπως ακριβώς φαίνεται στις φωτογραφίες. Πολύ αναλυτικές οδηγίες συναρμολόγησης. Χάθηκε το δέμα στη μεταφορική και μας εξυπηρέτησαν από jysk να βρεθεί άμεσα.
Όνομα: Μαρία
Rattan ülőgarnitura
Kiváló minőségű,igényes kidolgozású,könnyen összeszerelhető,nagyon szép termék!
Όνομα: Sarkadiné Bandics Éva
Førnøyd
Jeg har kjøpt en terrasse gruppe og er veldig fornøyd med det, god kvalitet og komfortabel. Veldig fornøyd og glad ☺️
Όνομα: Kay Tackeray
Polecam
Polecam, świetna cena, dobra jakość.
Όνομα: Robert
Recenzie
Foarte multumita de produse
Όνομα: Ganta Veronica
Heel blij
Ben er heel blij mee we zitten er heerlijk op.goeie kwaliteit bij jysk!
Όνομα: Angelina
Perfect
Mi-am achiziționat anul trecut colțarul din aceeași gamă și cum mi-a plăcut raportul calitate preț și mai aveam nevoie de locuri am optat pt. canapea, fotolii și măsuță. Sunt perfecte împreună.
Όνομα: Geta
Ute sofa
Har og site i.
Όνομα: Haakon
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


