ODDESUNDΣαλόνι κήπου ODDESUND 4,5 ατ. μπεζ
Προτεινόμενα προϊόντα
Δημιούργησε έναν κομψό και άνετο εξωτερικό χώρο με το σαλόνι κήπου ODDESUND. Αυτό το γκρι 4,5-θέσιο σετ αποτελείται από έναν καναπέ και 2 καρέκλες με άνετα μαξιλάρια, καθώς και ένα ταιριαστό σετ από ένθετα τραπέζια με επιφάνεια από σκληρό ξύλο FSC®.
Χαρακτηριστικά
- 4,5-θέσιο σαλόνι κήπου: 2,5-θέσιος καναπές σαλονιού κήπου, 2 καρέκλες σαλονιού κήπου και 2 τραπέζια
- Πολυτελή μαξιλάρια: Με ανθεκτικό κάλυμμα δομής υφαντού
- Ύφασμα ολεφίνης: UV-προστατευμένο και αδιάβροχο
- Ελαιωμένο σκληρό ξύλο FSC®: Συνδυάζει ανθεκτικότητα και φυσική ομορφιά
- Σκελετός αλουμινίου: Ανθεκτικός στη σκουριά και ελαφρύς
- Πλενόμενο κάλυμμα: Το κάλυμμα των μαξιλαριών αφαιρείται και πλένεται στους 30°C
- FSC® 100%: Τα ξύλινα υλικά προέρχονται από υπεύθυνα διαχειριζόμενα δάση
- OEKO‑TEX® STANDARD 100: Ελεγμένο για επιβλαβείς ουσίες
- JUTLANDIA®: Σκανδιναβική φιλοσοφία για εξωτερικούς χώρους
4,5-θέσιο σαλόνι κήπου
Το σαλόνι κήπου αποτελείται από έναν 2,5-θέσιο καναπέ, 2 καρέκλες και 2 τραπέζια σαλονιού κήπου. Το ταιριαστό σετ μπορεί να φιλοξενήσει άνετα έως 4,5 άτομα.
Πολυτελή μαξιλάρια
Τα πολυτελή μαξιλάρια καθίσματος και πλάτης που περιλαμβάνονται σας επιτρέπουν να καθίσετε αναπαυτικά και να χαλαρώσετε με μεγάλη άνεση. Τα μαξιλάρια έχουν ένα ανθεκτικό, υφαντό κάλυμμα, το οποίο τα καθιστά ανθεκτικά στη φθορά. Αποθηκεύστε τα μαξιλάρια μέσα όταν δεν τα χρησιμοποιείτε για να τα προστατεύσετε από τα στοιχεία της φύσης και να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής τους.
Ύφασμα ολεφίνης
Τα μαξιλάρια διαθέτουν κάλυμμα από ύφασμα ολεφίνης, το οποίο αποτελείται από ανθεκτικές ίνες πολυπροπυλενίου. Το κάλυμμα είναι UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στο νερό, αποτρέποντας το ξεθώριασμα και επιτρέποντας στο ύφασμα να στεγνώνει γρήγορα.
Ελαιωμένο σκληρό ξύλο FSC®
Το ξύλο FSC® προσφέρει φυσική ανθεκτικότητα, υψηλή ποιότητα και αισθητική. Το ξύλο έχει υποστεί επεξεργασία με λάδι για να το προστατεύσει και να αναδείξει το φυσικό του χρώμα. Συνιστάται το τακτικό λάδωμα του ξύλου για να διατηρηθεί το χρώμα του και να προστατευτεί από την υγρασία.
Σκελετός αλουμινίου
Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από κομψό, ελαφρύ αλουμίνιο. Είναι ανθεκτικός στη σκουριά και δεν απαιτεί συντήρηση. Το αλουμίνιο αντέχει στην έκθεση στον ήλιο, την υγρασία και τις μεταβολές θερμοκρασίας.
Πλενόμενο κάλυμμα
Τα μαξιλάρια διαθέτουν κάλυμμα με φερμουάρ, το οποίο αφαιρείται εύκολα και πλένεται στο πλυντήριο στους 30°C, ώστε να παραμένει καθαρό και φρέσκο. Το εσωτερικό γέμισμα των μαξιλαριών δεν πλένεται.
FSC® 100%
Η πιστοποίηση FSC® διασφαλίζει ότι το ξύλο και τα υλικά με βάση το ξύλο προέρχονται από υπεύθυνα διαχειριζόμενα δάση ή άλλες ελεγχόμενες πηγές. Επιλέγοντας προϊόντα με FSC®, συμβάλλεις στην προστασία των παγκόσμιων δασών.
OEKO‑TEX® STANDARD 100
Το σετ lounge είναι πιστοποιημένο με OEKO‑TEX® STANDARD 100, που σημαίνει ότι κάθε του στοιχείο έχει ελεγχθεί από ανεξάρτητα ινστιτούτα OEKO‑TEX® και πληροί αυστηρά όρια για επιβλαβείς ουσίες.
JUTLANDIA®
Ποιοτικά προϊόντα εξωτερικού χώρου που συνδυάζουν σύγχρονο σχεδιασμό και λειτουργικότητα σε εξαιρετικές τιμές. Πολλά από τα έπιπλα JUTLANDIA® είναι χωρίς ανάγκη συντήρησης, ενώ η μάρκα προσφέρει και ξύλινα έπιπλα με πιστοποίηση FSC®.
| Lounge set | 2,5-θέσιος καναπές, 2 καρέκλες, 2 τραπέζια |
|---|---|
| Καναπές | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 174 cm, Ύψος: 63 cm, Βάθος: 75 cm, Υψος Καθίσματος: 28 |
| Υλικό | Πλαίσιο: Το αλουμίνιο είναι ένα ελαφρύ και κομψό υλικό που δεν σκουριάζει. Το αλουμίνιο δεν απαιτεί συντήρηση και μπορεί να καθαριστεί εύκολα με ένα υγρό πανί. Το αλουμίνιο είναι ένα ελαφρύ και κομψό υλικό που δεν σκουριάζει. Το αλουμίνιο δεν απαιτεί συντήρηση και μπορεί να καθαριστεί εύκολα με ένα υγρό πανί. Το αλουμίνιο είναι ένα ελαφρύ και κομψό υλικό που δεν σκουριάζει. Το αλουμίνιο δεν απαιτεί συντήρηση και μπορεί να καθαριστεί εύκολα με ένα υγρό πανί. |
| Τύπος | 2.5-θέσεων καναπές |
| Καρέκλα | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 67, Ύψος: 63 cm, Βάθος: 75 cm, Υψος Καθίσματος: 28 |
| Υλικό | Πλαίσιο: Το αλουμίνιο είναι ένα ελαφρύ και κομψό υλικό που δεν σκουριάζει. Το αλουμίνιο δεν απαιτεί συντήρηση και μπορεί να καθαριστεί εύκολα με ένα υγρό πανί. Το αλουμίνιο είναι ένα ελαφρύ και κομψό υλικό που δεν σκουριάζει. Το αλουμίνιο δεν απαιτεί συντήρηση και μπορεί να καθαριστεί εύκολα με ένα υγρό πανί. Το αλουμίνιο είναι ένα ελαφρύ και κομψό υλικό που δεν σκουριάζει. Το αλουμίνιο δεν απαιτεί συντήρηση και μπορεί να καθαριστεί εύκολα με ένα υγρό πανί. |
| Ύψος από τα μπράτσα πολυθρόνας | 58 cm |
| Τραπέζι | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 62/72, Μήκος: 62/72 cm, Ύψος: 32/39 cm |
| Υλικό | Πλαίσιο: Το αλουμίνιο είναι ένα ελαφρύ και κομψό υλικό που δεν σκουριάζει. Το αλουμίνιο δεν απαιτεί συντήρηση και μπορεί να καθαριστεί εύκολα με ένα υγρό πανί. |
| Ύψος τραπεζιού | 33/27 cm |
| Προστατευτικό ποδιών | Πολυπροπυλένιο |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 78/83 cm, Μήκος : 83/171 cm, Ύψος: 62/62 cm |
| Βάρος | 56 kg |
| Χρώμα | Μπεζ, Σκούρο καφέ |
| Άτομα | 4.5 |
| Περιλαμβάνει | Πολυτελή μαξιλάρια με ανθεκτικό, δομής υφαντού κάλυμμα |
| Επεξεργασία | Ελαιωμένο, Επίστρωση βαφής σκόνης |
| Χαρακτηριστικό | Ύφασμα ολεφίνης |
| Μαξιλάρι | |
| Μαξιλάρι καθίσματος | Ύφασμα: 100% πολυπροπυλένιο, Γέμισμα: Αφρός πολυουρεθάνης/100% πολυεστέρας, ίνες, Πυκνότητα αφρού: 20 kg/m³, Εσωτερικό μαξιλαριού: 100% πολυπροπυλένιο, Πλύσιμο σε πλυντήριο: 30°C, Λεύκανση: Μη χρησιμοποιείτε χλώριο, Στεγνωτήριο: Δεν επιτρέπεται το στέγνωμα σε στεγνωτήριο, Σιδέρωμα: Μη σιδερώνετε, Στεγνό καθάρισμα: Όχι στεγνό καθάρισμα, Οδηγίες: Να πλένεται πάντα με παρόμοια χρώματα, Σιγουρευτείτε ότι το φερμουάρ είναι κλειστό πριν την πλύση, Πλενόμενο κάλυμμα |
| Μαξιλάρι πλάτης | Ύφασμα: 100% πολυπροπυλένιο, Γέμισμα: 100% πολυεστερικές ίνες, Εσωτερικό μαξιλαριού: 100% πολυπροπυλένιο, Πλύσιμο σε πλυντήριο: 30°C, Λεύκανση: Μη χρησιμοποιείτε χλώριο, Στεγνωτήριο: Δεν επιτρέπεται το στέγνωμα σε στεγνωτήριο, Σιδέρωμα: Μη σιδερώνετε, Στεγνό καθάρισμα: Όχι στεγνό καθάρισμα, Οδηγίες: Να πλένεται πάντα με παρόμοια χρώματα, Σιγουρευτείτε ότι το φερμουάρ είναι κλειστό πριν την πλύση, Πλενόμενο κάλυμμα |
| Μέγιστο Φορτίο | 440 kg |
| Ελεγμένο για | 440 kg |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | FSC® 100%, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Περιποίηση | Περιποιηθείτε με λάδι ξύλου σύμφωνα με τις συμπεριλαμβανόμενες οδηγίες. |
| Αποθήκευση | Αποθήκευση σε εσωτερικό χώρο κατά τη διάρκεια του χειμώνα |
| Χρήση | Εξωτερικού χώρου |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Градинска мебел
Много съм доволна. Jysk ме очарова винаги с подбор на дизайн и цветове. Тази мебел е мека и удобна! Доволна съм от всички продукти които съм си купувала от Jysk, а те не са малко.
Όνομα: Стефка Стефанова
Foarte frumos
Setul este foarte frumos, calitativ si comod. Este incapator si de dormit pe el.
Όνομα: Nicoleta
Hej
Wypoczynek solidny i nowoczesny.
Όνομα: Aga
Skön
Skön och stabil grupp! Lätt att montera ihop! Sköna dynor som inte är för hård eller för låg!
Όνομα: Mikaela Frycklund
Mobilier terasa
Calitate foarte bună, mulțumită de profus
Όνομα: cristina balazs
Super schöne Loungesitzgruppe
Super bequem und so stabil. Es war keine große Überlegung, im Laden einmal Probesitzen, online bestellt. Einfach nur schön… Preis-/Leistungsverhältnis stimmt da total.
Όνομα: Nicole Focke-mesenbring
Je recommande!
Salon très joli et très confortable. De bonne qualité et d'entretien facile avec ses housses déhoussables. Les tables gigognes sont très pratiques.
Όνομα: Sandrine
Sehr schön
Sehr schöne Lounge, bequem, leicht aufzubauen, schöner Farbton.
Όνομα: Karin
JUTLANDIA - Σκανδιναβικός τρόπος ζωής σε εξωτερικό χώρο
Κάντε τα καλοκαίρια σας απολαυστικά με τα ποιοτικά προϊόντα κήπου JUTLANDIA® που συνδυάζουν τη σύγχρονη σχεδίαση με τη λειτουργικότητα σε εξαιρετικές τιμές.
Είτε θέλετε να μεταμορφώσετε το πιο ηλιόλουστο σημείο στον κήπο σας, επεκτείνοντας την άνεση του καθιστικού σας στην αυλή, είτε φτιάχνετε έναν αστικό κήπο στο μπαλκόνι σας, η JUTLANDIA έχει τη λύση. Η σειρά περιλαμβάνει κλασσικά σχέδια και αγαπημένα εποχιακά, όλα σε σκανδιναβικό ύφος.
Η πλειονότητα των επίπλων κήπου JUTLANDIA δεν χρειάζεται συντήρηση και η εταιρεία παρέχει επίσης ξύλινα έπιπλα κήπου, FSC®-πιστοποιημένα. Αυτό σημαίνει ότι η ξυλεία προέρχεται από υπεύθυνη δασοκομία, η οποία διασφαλίζει ορθές συνθήκες για τη φύση, την πανίδα και τον άνθρωπο.
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


