LILLESTROEMΣαλόνι κήπου LILLESTROEM 4ατόμ. σκούρο άμμου
Προτεινόμενα προϊόντα
Αναβαθμίστε τον εξωτερικό σας χώρο με το σετ σαλονιού LILLESTROEM. Αυτό το μαύρο σετ 4 θέσεων αποτελείται από έναν καναπέ και 2 καρέκλες με άνετα μαξιλάρια και ένα ταιριαστό τραπεζάκι σαλονιού από ατσάλι.
Χαρακτηριστικά
- Σετ σαλονιού 4 θέσεων: καναπές σαλονιού 2 θέσεων, 2 πολυθρόνες και 1 τραπέζι
- Πολυτελή μαξιλάρια: με ανθεκτικό, υφασμένο κάλυμμα
- Σκελετός από ατσάλι: ανθεκτικός και ανθεκτικός
- Πλενόμενο κάλυμμα: το κάλυμμα του μαξιλαριού είναι αφαιρούμενο και μπορεί να πλυθεί στους 30°C
Σετ σαλονιού 4 θέσεων
Το σετ αποτελείται από έναν καναπέ σαλονιού 2 θέσεων, 2 πολυθρόνες και 1 τραπεζάκι σαλονιού. Τα ταιριαστά έπιπλα σαλονιού μπορούν να φιλοξενήσουν άνετα 4 άτομα.
Πολυτελή μαξιλάρια
Τα πολυτελή μαξιλάρια καθίσματος και πλάτης που περιλαμβάνονται στο σετ σας επιτρέπουν να καθίσετε αναπαυτικά και να χαλαρώσετε με μεγάλη άνεση. Τα μαξιλάρια έχουν ανθεκτικό, υφασμένο κάλυμμα, το οποίο τα καθιστά ανθεκτικά στη φθορά. Αποθηκεύστε τα μαξιλάρια σε εσωτερικό χώρο όταν δεν τα χρησιμοποιείτε, για να τα προστατέψετε από τις καιρικές συνθήκες και να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής τους.
Σκελετός από ατσάλι
Ο σκελετός από ατσάλι με επίστρωση σκόνης είναι σταθερός και ανθεκτικός. Το βάρος του σκελετού από ατσάλι προσφέρει σταθερότητα.
Πλενόμενο κάλυμμα
Τα μαξιλάρια έχουν κάλυμμα με φερμουάρ που μπορεί εύκολα να αφαιρεθεί και να πλυθεί στο πλυντήριο στους 30°C για να παραμείνει φρέσκο και καθαρό. Το γέμισμα των μαξιλαριών δεν πλένεται.
| Lounge set | 2-θέσιος καναπές, 2 καρέκλες, 1 τραπέζι |
|---|---|
| Καναπές | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 133 cm, Ύψος: 68 cm, Βάθος: 82 cm, Υψος Καθίσματος: 30 |
| Υλικό | Πλαίσιο: Ατσάλι, Πλάτη: Ατσάλι, Κάθισμα: Ατσάλι, Μπράτσο: Ατσάλι |
| Τύπος | 2-θέσεων καναπές |
| Καρέκλα | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 70, Ύψος: 68 cm, Βάθος: 82 cm, Υψος Καθίσματος: 30 |
| Υλικό | Πλαίσιο: Ατσάλι, Πλάτη: Ατσάλι, Κάθισμα: Ατσάλι, Μπράτσο: Ατσάλι |
| Ύψος από τα μπράτσα πολυθρόνας | 58 cm |
| Τραπέζι | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 60, Μήκος: 100 cm, Ύψος: 38 cm |
| Υλικό | Πλαίσιο: Ατσάλι, Επιφάνεια τραπεζιού: Ατσάλι |
| Ύψος τραπεζιού | 35 cm |
| Προστατευτικό ποδιών | Πολυπροπυλένιο |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 37,5/37,5 cm, Μήκος : 129,5/129,5 cm, Ύψος: 65/65 cm |
| Βάρος | 29,7/35,4 kg |
| Χρώμα | Σκούρο Άμμου |
| Άτομα | 4 |
| Περιλαμβάνει | Πολυτελή μαξιλάρια με ανθεκτικό, δομής υφαντού κάλυμμα |
| Επεξεργασία | Επίστρωση βαφής σκόνης |
| Μαξιλάρι | |
| Μαξιλάρι καθίσματος | Ύφασμα: 100% πολυεστέρας, Γέμισμα: Αφρός πολυουρεθάνης/100% πολυεστέρας, ίνες, Πυκνότητα αφρού: 25 kg/m³, Εσωτερικό μαξιλαριού: 100% πολυεστέρας, Πλύσιμο σε πλυντήριο: 30°C, Λεύκανση: Μη χρησιμοποιείτε χλώριο, Στεγνωτήριο: Δεν επιτρέπεται το στέγνωμα σε στεγνωτήριο, Σιδέρωμα: Μη σιδερώνετε, Στεγνό καθάρισμα: Όχι στεγνό καθάρισμα, Οδηγίες: Να πλένεται πάντα με παρόμοια χρώματα, Σιγουρευτείτε ότι το φερμουάρ είναι κλειστό πριν την πλύση, Πλενόμενο κάλυμμα |
| Μαξιλάρι πλάτης | Ύφασμα: 100% πολυεστέρας, Γέμισμα: Αφρός πολυουρεθάνης/100% πολυεστέρας, ίνες, Πυκνότητα αφρού: 25 kg/m³, Εσωτερικό μαξιλαριού: 100% πολυεστέρας, Πλύσιμο σε πλυντήριο: 30°C, Λεύκανση: Μη χρησιμοποιείτε χλώριο, Στεγνωτήριο: Δεν επιτρέπεται το στέγνωμα σε στεγνωτήριο, Σιδέρωμα: Μη σιδερώνετε, Στεγνό καθάρισμα: Όχι στεγνό καθάρισμα, Οδηγίες: Να πλένεται πάντα με παρόμοια χρώματα, Σιγουρευτείτε ότι το φερμουάρ είναι κλειστό πριν την πλύση, Πλενόμενο κάλυμμα |
| Μέγιστο Φορτίο | 440 kg |
| Ελεγμένο για | 440 kg |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Περιποίηση | Καθαρίστε με νερό και ήπιο σαπούνι. |
| Αποθήκευση | Αποθήκευση σε εσωτερικό χώρο κατά τη διάρκεια του χειμώνα |
| Χρήση | Εξωτερικού χώρου |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super achat
Je suis ravie , ensemble lounge de jardin à la fois esthétique et solide , assise très confortable , dans l’ensemble excellent rapport qualité /prix
Όνομα: Kakssy
set lounge bello, buon prezzo, peccato per la filettatura
il set è molto bello, soprattutto il colore. L ho comprato da poco quindi non posso dire molto sulla durabilità ma ho una buona impressione, se non fosse.. Montandolo abbiamo riscontrato diversi problemi con la filettatura, alcuni bulloni non riuscivano ad entrare del tutto, rendendo la sedia non stabile del tutto. Non si può prenotare neanche il montaggio.. se non volete diventare matti come me non so se ve lo consiglio al 100%, magari con taskrabatt se il prezzo è scontato. Attenzione quindi con il reso se lo comprate in un negozio lontano da casa.
Όνομα: Michele Maria
Komplet ogrodowy
Ladnie sie prezentuje, wygodny, prosty w złożeniu. Polecam
Όνομα: Katarzyna
meble ogrodowe
super produkt ,super dostawa , jestem zadowolona.
Όνομα: evelina
Goed kwaliteit
Het is comfortabel zetels
Όνομα: Ahmed
Opinia
Zestaw bardzo fajny, wygodny, praktyczny ładnie się prezentuje
Όνομα: Beata
Polecam
Bardzo fajny, elegancki i wygodny komplet mebli na taras. Polecam.
Όνομα: Magda
Avskavd färg
Färgen är helt avskavd på bordet… kommer nog bli så över allting till slut
Όνομα: Emma
Confort et qualité au rendez-vous
Très beau canapé de jardin. Bonne qualité de fabrication, assise confortable et design soigné. Bon rapport qualité-prix, conforme aux attentes.
Όνομα: Meg
Fint sett
Har dette settet i drivhuset! Fin farge og godt å sitte i. Putene er faste så de vil holde lenge på formen. Fin beige farge på putene. Veldig fornøyd !
Όνομα: Christina
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


