DAMFENNERΣαλόνι κήπου DAMFENNER 5ατ. φυσικό
Προτεινόμενα προϊόντα
Δημιουργήστε έναν άνετο εξωτερικό χώρο με το σετ σαλονιού κήπου DAMFENNER. Αυτό το σετ 5 θέσεων αποτελείται από έναν καναπέ και 2 πολυθρόνες με άνετα μαξιλάρια και ένα τραπέζι καθιστικού με επιφάνεια από συμπαγές FSC® τικ.
Χαρακτηριστικά
- Σετ καθιστικού 5 θέσεων: Καναπές 3 θέσεων, 2 πολυθρόνες και 1 τραπέζι
- Πολυτελή μαξιλάρια: Με ανθεκτικό, δομής-υφαντού κάλυμμα
- Συμπαγής επιφάνεια FSC® τικ: Συνδυάζει ανθεκτικότητα και φυσική ομορφιά
- Πολυρατάν: Συνθετική ψάθα ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες
- Σκελετός ατσαλιού: Στιβαρός και ανθεκτικός
- Πλενόμενο κάλυμμα: Το κάλυμμα του μαξιλαριού αφαιρείται και πλένεται στους 30°C
- FSC® 100%: Τα ξύλινα και προερχόμενα από τα δάση υλικά προέρχονται από υπεύθυνα διαχειριζόμενα δάση με πιστοποίηση FSC®
Σετ καθιστικού 5 θέσεων
Το σετ αποτελείται από έναν καναπέ 3 θέσεων, 2 πολυθρόνες και 1 τραπέζι καθιστικού. Τα συνδυασμένα έπιπλα του σαλονιού κήπου μπορούν να φιλοξενήσουν άνετα 5 άτομα.
Πολυτελή μαξιλάρια
Τα πολυτελή μαξιλάρια καθίσματος και πλάτης σας επιτρέπουν να χαλαρώσετε με μεγάλη άνεση. Τα μαξιλάρια διαθέτουν ανθεκτικό κάλυμμα δομής-υφαντού, που τα κάνει ανθεκτικά στη φθορά. Φυλάξτε τα μαξιλάρια σε εσωτερικό χώρο όταν δεν χρησιμοποιούνται, για να τα προστατέψετε από τα καιρικά φαινόμενα και να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής τους.
Συμπαγής επιφάνεια από FSC® τικ
Το τραπέζι του σαλονιού κήπου έχει επιφάνεια από συμπαγές FSC® τικ. Είναι φυσικό υλικό με υψηλή περιεκτικότητα σε φυσικό έλαιο, το οποίο βοηθά στο να μην απορροφάται η υγρασία στο ξύλο. Με την πάροδο του χρόνου, το τικ αναπτύσσει φυσικά μια ασημί‑γκρι πατίνα. Συνιστάται τακτικό λάδωμα του ξύλου για να διατηρηθεί η εμφάνιση και η ανθεκτικότητά του.
Πολυρατάν
Το πολυρατάν είναι ένα ελαφρύ, συνθετικό ψάθινο υλικό που προσφέρει φυσική εμφάνιση, ενώ παράλληλα δεν χρειάζεται συντήρηση. Είναι ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες, πράγμα που σημαίνει ότι αντέχει στην έκθεση στον ήλιο, στην υγρασία και στις μεταβολές θερμοκρασίας.
Σκελετός ατσαλιού
Ο σκελετός από ατσάλι με επίστρωση βαφής σκόνης είναι στιβαρός και ανθεκτικός. Το βάρος του ατσαλιού προσφέρει καλή σταθερότητα.
Πλενόμενο κάλυμμα
Τα μαξιλάρια διαθέτουν κάλυμμα με φερμουάρ που αφαιρείται εύκολα και πλένεται στο πλυντήριο στους 30°C ώστε να παραμένει φρέσκο και καθαρό. Το γέμισμα των μαξιλαριών δεν πλένεται.
FSC® 100%
Η ετικέτα FSC® εγγυάται ότι τα υλικά που χρησιμοποιούνται σε αυτό το προϊόν προέρχονται από δάση πιστοποιημένα από την FSC® ή από άλλες έγκυρες πηγές. Επιλέγοντας προϊόντα με πιστοποίηση FSC®, συμβάλλετε στην προστασία των δασών παγκοσμίως.
| Lounge set | 3-θέσιος καναπές, 2 καρέκλες, 1 τραπέζι |
|---|---|
| Καναπές | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 181 cm, Ύψος: 67 cm, Βάθος: 79 cm, Υψος Καθίσματος: 43 |
| Υλικό | Πλαίσιο: Ατσάλι, Πλάτη: Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. |
| Τύπος | 3-θέσεων καναπές |
| Καρέκλα | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 76, Ύψος: 67 cm, Βάθος: 79 cm, Υψος Καθίσματος: 43 |
| Υλικό | Πλαίσιο: Ατσάλι, Πλάτη: Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. |
| Ύψος από τα μπράτσα πολυθρόνας | 67 cm |
| Τραπέζι | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 65, Μήκος: 120 cm, Ύψος: 40 cm |
| Υλικό | Πλαίσιο: Ατσάλι, Επιφάνεια τραπεζιού: Το τικ είναι ένα φυσικό υλικό, που δε χρειάζεται συντήρηση. Το ανθεκτικό σκληρό ξύλο έχει υψηλή περιεκτικότητα σε φυσικό λάδι, το οποίο εμποδίζει την απορρόφηση νερού και υγρασίας στο ξύλο. Αυτό το καθιστά πολύ ανθεκτικό στις μεταβολές των θερμοκρασιών καθώς και της υγρασίας. Με την πάροδο του χρόνου, το τικ θα αναπτύξει φυσικά μια ασημί-γκρίζα πατίνα. |
| Ύψος τραπεζιού | 37 cm |
| Προστατευτικό ποδιών | Πολυπροπυλένιο |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 82/90/68 cm, Μήκος : 184/85/123 cm, Ύψος: 46/48/4,5 cm |
| Βάρος | 43/39/9 kg |
| Χρώμα | Μαύρο, Φυσικό |
| Άτομα | 4.5 |
| Περιλαμβάνει | Πολυτελή μαξιλάρια με ανθεκτικό, δομής υφαντού κάλυμμα |
| Επεξεργασία | Επίστρωση βαφής σκόνης |
| Μαξιλάρι | |
| Μαξιλάρι καθίσματος | Ύφασμα: 100% πολυεστέρας, Γέμισμα: Αφρός πολυαιθέρα + πολυεστερικές ίνες, Πυκνότητα αφρού: 20 kg/m³, Εσωτερικό μαξιλαριού: 100% πολυπροπυλένιο, Πλύσιμο σε πλυντήριο: 30°C, Λεύκανση: Μη χρησιμοποιείτε χλώριο, Στεγνωτήριο: Δεν επιτρέπεται το στέγνωμα σε στεγνωτήριο, Σιδέρωμα: Μη σιδερώνετε, Στεγνό καθάρισμα: Όχι στεγνό καθάρισμα, Οδηγίες: Να πλένεται πάντα με παρόμοια χρώματα, Σιγουρευτείτε ότι το φερμουάρ είναι κλειστό πριν την πλύση, Πλενόμενο κάλυμμα |
| Μαξιλάρι πλάτης | Ύφασμα: 100% πολυεστέρας, Γέμισμα: 100% πολυεστερικές ίνες, Εσωτερικό μαξιλαριού: 100% πολυπροπυλένιο, Πλύσιμο σε πλυντήριο: 30°C, Λεύκανση: Μη χρησιμοποιείτε χλώριο, Στεγνωτήριο: Δεν επιτρέπεται το στέγνωμα σε στεγνωτήριο, Σιδέρωμα: Μη σιδερώνετε, Στεγνό καθάρισμα: Όχι στεγνό καθάρισμα, Οδηγίες: Να πλένεται πάντα με παρόμοια χρώματα, Σιγουρευτείτε ότι το φερμουάρ είναι κλειστό πριν την πλύση, Πλενόμενο κάλυμμα |
| Μέγιστο Φορτίο | 440 kg |
| Ελεγμένο για | 440 kg |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | FSC® 100% |
| Περιποίηση | Καθαρίστε με νερό και ήπιο σαπούνι. |
| Αποθήκευση | Αποθήκευση σε εσωτερικό χώρο κατά τη διάρκεια του χειμώνα |
| Χρήση | Εξωτερικού χώρου |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Meget tilfreds
Meget tilfredse med vores køb.. God sidde stilling, dog kan sæderne virke hårde for andre
Όνομα: Aytac
DAMFENNER
DAMFENNER er OK Loungesett litt harde sitteputer
Όνομα: Victor
Ensemble lounge
Bonjour, l’ensemble lounge est géniale, très confortable et mieux que ce que nous attentions. Livré dans les dates promises. Merci beaucoup !
Όνομα: Memeti Diellza
Zahradní sestava
Sedací sestava splnila mé očekávání, je velmi pohodlná a ve skutečnosti hezčí než na obrázku. Velmi jednoduchá montáž.
Όνομα: Tereza
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


