PASSVIKDALENΥπνόσακος PASSVIKDALEN Π75xΜ190 γκρι
Απολαύστε ζεστασιά και άνεση με τον υπνόσακο PASSVIKDALEN. Αυτός ο ορθογώνιος καλοκαιρινός υπνόσακος μετατρέπεται πλήρως σε πάπλωμα, είναι καλός για κάμπινγκ, ταξίδια ή διανυκερεύσεις σε σπίτια φίλων. 75x190 cm
Χαρακτηριστικά
- Θερμοκρασία άνεσης: +9°C to +12°C
- Ακραία θερμοκρασία: 0°C
- Γέμισμα: Γέμισμα από πολυεστερικές ίνες (100% ανακυκλωμένες)
- Βάρος: 1200 g
- Ορθογώνιο σχήμα: Αρκετός χώρος για τα πόδια σας
- Χρησιμοποιήστε το ως πάπλωμα: Ανοίξτε πλήρως το φερμουάρ του υπνόσακου για να τον χρησιμοποιήσετε ως πάπλωμα
- Συμπεριλαμβάνεται σάκος: Εύκολη αποθήκευση και μεταφορά του υπνόσακου
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Ελεγμένος για επιβλαβείς ουσίες για την προστασία της υγείας σας
Θερμοκρασία άνεσης
Ο υπνόσακος BIRKEVANG έχει σχεδιαστεί για να παρέχει την καλύτερη δυνατή ζεστασιά και άνεση σε θερμοκρασίες από +9°C έως +12°C. Ο υπνόσακος μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε θερμοκρασίες έως και 0°C.
Γέμισμα και βάρος
Ο υπνόσακος διαθέτει μονωτικό γέμισμα από πολυεστερικές ίνες (100% ανακυκλωμένες), 250 g/m². Με συνολικό βάρος 1200 g, ο υπνόσακος μεταφέρεται εύκολα.
Ορθογώνιο σχήμα
Αυτός ο υπνόσακος έχει ορθογώνιο σχήμα που επιτρέπει αρκετό χώρο για τα πόδια σας. Αυτό σας διευκολύνει να μετακινείστε μέσα στον υπνόσακο.
Χρησιμοποιήστε το ως πάπλωμα
Ο ευέλικτος υπνόσακος μπορεί επίσης να ανοίξει πλήρως και να χρησιμοποιηθεί ως πάπλωμα ή κουβέρτα αντ' αυτού. Αυτό τον καθιστά χρήσιμο για πολλούς διαφορετικούς σκοπούς, όπως εκδρομές για κάμπινγκ ή διανυκτερεύσεις.
Συμπεριλαμβάνεται σάκος
Περιλαμβάνεται ένας πρακτικός σάκος γεμίσματος, ο οποίος σας επιτρέπει να συσκευάζετε τον υπνόσακο συμπαγώς για εύκολη αποθήκευση και μεταφορά.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Αυτός ο υπνόσακος φέρει τη σήμανση OEKO-TEX® STANDARD 100, το οποίο σημαίνει ότι έχει ελεγχθεί διεξοδικά και συνεπώς πληρεί υψηλά πρότυπα ασφαλείας. Η σήμανση αποτελεί τη διαβεβαίωσή σας ότι το προϊόν είναι ασφαλές για την υγεία σας και δεν περιέχει επιβλαβή επίπεδα χημικών ουσιών.
Χαρακτηριστικά προϊόντος
| Σχήμα | Ορθογώνιος |
|---|---|
| Μέγεθος | Πλάτος: 75 cm, Μήκος : 190 cm |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 20 cm, Μήκος : 37 cm, Ύψος: 5 cm |
| Βάρος | 1,2 kg |
| Χαρακτηριστικά | Μπορείτε να ανοίξετε το φερμουάρ και να χρησιμοποιηθεί ως πάπλωμα |
| Περιλαμβάνει | Σάκος μεταφόρας/αποθήκευσης |
| Εσωτερικό Ύφασμα | 100% πολυεστέρας |
| Περίβλημα | 100% πολυεστέρας |
| Γέμισμα | 100% πολυεστερικές ίνες (100% ανακυκλωμένες) |
| Βάρος γέμισης | 250 g/m². |
| Συνολικά Βάρος | 1200 g |
| θερμοκρασία άνεσης | Από: +9 °C, Εως: +12 °C |
| Ακραία Θερμοκρασία | 0 °C |
| Πλύσιμο σε πλυντήριο | 30°C |
| Σιδέρωμα | *Μπορεί να σιδερωθεί σε χαμηλή θερμοκρασία (μέγ. 110ºC) |
| Λεύκανση | Μη χρησιμοποιείτε χλώριο |
| Στεγνωτήριο | Δεν επιτρέπεται το στέγνωμα σε στεγνωτήριο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Αξιολογήσεις
Dejlig sovepose
Lækker sovepose til billige penge. Den fungerede super til det forbrug jeg havde
Όνομα: Stinne
Спальник мішок
Придбали сьогодні в магазині Харкова розмір меньший чим вказано
Όνομα: Ольга
Αποστολή
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


