DAGSTRUPΠουφ DAGSTRUP μ/πλάτη μπεζ ύφασμα
Ύφασμα. Η κινητή πλάτη μπορεί να τοποθετηθεί όπως επιθυμείτε ή να αφαιρεθεί εντελώς. Π112 x Υ80 x Β112 cm
| Τύπος | Πολυθρόνα lounge |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός, LVL, PP (πολυπροπυλένιο), Μοριοσανίδα, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Μασίφ ξύλο καουτσούκ, Ατσάλι |
| Υλικό | Κάθισμα: Αφρός, LVL, PP (πολυπροπυλένιο), Μοριοσανίδα, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Ατσάλι, Πλάτη: Αφρός, LVL, PP (πολυπροπυλένιο), Μοριοσανίδα, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Ατσάλι, Πόδι: PP (πολυπροπυλένιο), Μασίφ ξύλο καουτσούκ, Ατσάλι |
| Πλαίσιο | Κόντρα πλακέ |
| Κάθισμα | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός, Πυκνότητα αφρού: 52/21/11 kg/m³ |
| Πλάτη | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός, Πυκνότητα αφρού: 21 kg/m³ |
| Γέμισμα | 100% πολυεστέρας, 100% πολυεστέρας (100% ανακυκλωμένος) |
| Εξωτερικό ύφασμα | 100% πολυεστέρας |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 112 cm, Ύψος: 80 cm, Βάθος: 112 cm |
| Ύψος καθίσματος | 40 |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Συναρμολογημένο |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 113 cm, Μήκος : 113 cm, Ύψος: 37 cm |
| Βάρος | 38 kg |
| Μέγιστο Φορτίο | 110 kg |
| Μέγ. φορτίο ανά κάθισμα | 110 kg |
| Αριθμός κιβωτίων | 1 |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | FSC® 100% |
| Οδηγίες | Σκουπίστε το με υγρό πανί |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Πουφ καναπές
Ολα τέλεια !!
Όνομα: Γεράσιμος
Bello e comodo
Ottimo, seduta singola ma molto larga, lo schienale solo appoggiato non si sposta e sostiene bene, comoda anche la seduta
Όνομα: Alessandro
Suosittelen!
Ostimme raheja kaksi ja laitoimme ne vierekkäin, jotta saimme näistä sohvan. Laatu on paljon parempi kun osasin odottaa. Tyynyt pysyvät todella tukavasti paikallaan ja rahin alla on säilytystilaa. Todella hyvät istua.
Όνομα: Henriikka
Mega lækker puf
Den er så god at sidde i, og fungerer mere som en lille sofa end en puf. Dejlig stor. Kan kun anbefales.
Όνομα: Johanne
okazały
Bardzo efektowny, okazały fotel, dopracowane rozwiązanie z oparciem,
Όνομα: Monika
Wygodna modna pufa
Duża wygodnia pufa ze sprężynami. Polecam
Όνομα: Joanna
Odlično
Zelo udoben fotelj, dovolj velik!
Όνομα: maja
Nöjd!
Så nöjd med min fina fåtölj. Färgen, tyget och storleken. Superfin!
Όνομα: Anna
Super chauffeuse
Chauffeuse de bonne qualité, assise confortable (avec ressorts), joli revêtement.
Όνομα: Leïla
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών
