VONSILDΚαρέκλα μασάζ VONSILD ανοιχτό γκρι ύφασμα
Ύφασμα. H καρέκλα παρέχει μασάζ μάλαξης με χρονοδιακόπτη. Αφαιρέστε το μαξιλάρι πλάτης για ένα βαθύτερο μασάζ. Με μη διαβαθμισμένο μηχανισμό ανάκλισης και ενσωματωμένο υποπόδιο. Π78 x Υ111 x Β97 cm
Χαρακτηριστικά προϊόντος
| Τύπος | Καρέκλα μασάζ |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός, PP (πολυπροπυλένιο), Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Ατσάλι |
| Υλικό | Κάθισμα: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Ατσάλι, Πλάτη: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Ατσάλι, Μπράτσο: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Πόδι: PP (πολυπροπυλένιο) |
| Πλαίσιο | Ατσάλι |
| Κάθισμα | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: PU (πολυουρεθάνη), Πυκνότητα αφρού: 28 kg/m³ |
| Πλάτη | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: PU (πολυουρεθάνη), Πυκνότητα αφρού: 28 kg/m³ |
| Υποβραχιόνιο | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: PU (πολυουρεθάνη), Πυκνότητα αφρού: 28 kg/m³ |
| Πόδια | PP (πολυπροπυλένιο) |
| Γέμισμα | 100% πολυεστέρας, Αφρός πολυουρεθάνης/100% πολυεστέρας, ίνες |
| Εξωτερικό ύφασμα | 100% πολυεστέρας |
| Χρώμα | Ανοιχτό γκρι |
| Λειτουργία | Ενσωματωμένο υποπόδιο, Λειτουργία μασάζ μαλάξεων, Μηχανισμός ανάκλισης |
| Τύπος ελατηρίων | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 78 cm, Ύψος: 87/111 cm, Βάθος: 97/164 cm |
| Ύψος καθίσματος | 50 |
| Βάθος καθίσματος | 55 |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 77 cm, Μήκος : 92 cm, Ύψος: 65 cm |
| Μέγ. φορτίο ανά κάθισμα | 110 kg |
| Αριθμός κιβωτίων | 1 |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | FSC® 100% |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Αξιολογήσεις
Απίστευτη πολυθρόνα μασάζ
Δυνατό μασαζ από την μέση μέχρι την πλάτη αφαιρώντας πολύ εύκολα το το μαξιλάρι! Πολύ αναπαυτική, αξίζει τα λεφτά της!
Όνομα: Γιάννης
Καρέκλα μασαζ
Πολύ καλή για τά χρήματα
Όνομα: Βαγγέλης
Σουπερ
Στην τιμή αυτήν δεν βρίσκεις κάτι αντίστοιχο
Όνομα: IOANNIS
Ali Sönmez - Masaj koltuğu VONSILD açık gri Ürün: 3650088
Merhaba, Kısa süre önce VONSILD açık gri masaj koltuğunu (Ürün No: 3650088) satın aldım. Tasarım ve genel kalite açısından ürünü beğendiğimi belirtmek isterim. Ancak kullanım deneyimi konusunda ciddi bir hayal kırıklığı yaşadım. Özellikle: Boyun bölümü anatomik olarak oturmuyor, baş ve boyun desteği yetersiz kalıyor. Kol bölümleri oldukça ince, bu da masaj hissini zayıflatıyor ve konforu düşürüyor. Genel olarak koltuk, bir masaj koltuğundan beklenen rahatlatıcı ve ergonomik deneyimi sağlamıyor. Ürünü alırken konfor ve ergonomi benim için belirleyici kriterlerdi. Bu nedenle mevcut kullanım deneyimi beklentilerimin altında kaldı.
Όνομα: Ali Sönmez
Buen Producto
Buen producto cómodo esta bien
Όνομα: JOSEP ANTONI
MUY BUENO
Muy buena relación calidad precio y muy cómodo y el masaje se nota y es relajante
Όνομα: Yolanda
Mátészalka
A rendelést megelőzően az üzletben kipróbáltam a masszázsfotelt, így azt kaptam amit vártam. A termékkel elégedett vagyok. A házhoz szállítás díja szerintem nagyon magas. Más értékesítők, hasonló értékű terméket ingyen házhoz szállítanak. Ezért az üzletben vettem át a terméket aminek a szállítása és házba történő bevitele problémát jelentett.
Όνομα: Mónika
Absolut Top Massage Sessel
Eines mal vorweg, die Kunden sollten verstehen das man das Rückenpolster nach hinten stülpt um die Massagefunktion zu genießen! Bei nicht Nutzung der der Massagefunktion kann man das Polster wieder nach vorne stülpen. Habe in verschiedenen Bewertungen gelesen das es Kunden zu schwach finden. Gehe stark davon aus daß es falsch benutzt wird. Hab es in der Jysk Filiale testen können und war direkt begeistert und habe mir direkt eines mitgenommen! Kann es uneingeschränkt empfehlen! Preis war ein Angebot.
Όνομα: M.Lewis
Sehr bequeme
Sehr gut
Όνομα: Liliana
Masažna fotelja
Jako sam zadovoljna foteljom, udobnošću, masažnim dijelom i jednostavnošću sastavljanja
Όνομα: Valentina
Αποστολή
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών
