VEJLBYΑνακλινόμενη πολυθρόνα VEJLBY αν. άμμου ύφασμα
Ύφασμα. Μαξιλάρι καθίσματος με ελατήρια και αφρώδες μαξιλάρι. Μαξιλάρι πλάτης από αφρό. Με μηχανισμό αδιαβάθμητης κλίσης και ενσωματωμένο στήριγμα ποδιών. Π75 x Υ100 x Β91 cm
| Τύπος | Ανακλινόμενη |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός, PP (πολυπροπυλένιο), Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Αφρός πολυουρεθάνης, Ατσάλι |
| Υλικό | Κάθισμα: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Ατσάλι, Πλάτη: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Μπράτσο: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Πόδι: PP (πολυπροπυλένιο) |
| Πλαίσιο | Κόντρα πλακέ |
| Κάθισμα | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυουρεθάνης, Πυκνότητα αφρού: 25 kg/m³ |
| Πλάτη | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυουρεθάνης, Πυκνότητα αφρού: 25 kg/m³ |
| Υποβραχιόνιο | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυουρεθάνης, Πυκνότητα αφρού: 25 kg/m³ |
| Πόδια | PP (πολυπροπυλένιο) |
| Γέμισμα | 100% πολυεστέρας, 100% πολυεστέρας |
| Εξωτερικό ύφασμα | 100% πολυεστέρας |
| Χρώμα | Ανοιχτό άμμου |
| Λειτουργία | Ενσωματωμένο υποπόδιο, Μηχανισμός ανάκλισης |
| Τύπος ελατηρίων | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 75 cm, Ύψος: 100 cm, Βάθος: 91 cm |
| Ύψος καθίσματος | 47 |
| Βάθος καθίσματος | 51 |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 76 cm, Μήκος : 80 cm, Ύψος: 58 cm |
| Βάρος | 29 kg |
| Μέγιστο Φορτίο | 110 kg |
| Μέγ. φορτίο ανά κάθισμα | 110 kg |
| Αριθμός κιβωτίων | 1 |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | FSC® 100% |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Value for money
Άψογη πολυθρόνα. Την πήρα όταν ήταν σε προσφορά. Πολύ αναπαυτική και ποιοτική για τα λεφτά της. Εύκολη συναρμολόγηση προσεγμένη συσκευασία. value for money. Θα ξανά προτιμήσω την Jysk γιατί έχει καλές τιμές και σχετικά ποιοτικά προιόντα.
Όνομα: Daniel
Εξαιρετική
Πολύ αναπαυτική και κομψή!
Όνομα: Νικολέτα
Εξαιρετική πολυθρόνα
Απίστευτα άνετη, ποιοτική και μοντέρνα πολυθρόνα. Αξίζει 100%. Την προτείνω ανεπιφύλακτα.
Όνομα: Νίκος
Excelente relación calidad/precio
El sillón es muy cómodo, permite reclinarte en diferentes posiciones hasta acostarte totalmente. Perfecto para quien necesita de un buen descanso. Además es muy bonito.
Όνομα: Patricia
Bra amningsfåtölj
Jätteskön. Köpte som amningsfåtölj och är supernöjd. Är du 180+ är fåtöljen aningen liten i storleken.
Όνομα: Micaela
Odlična!
Jako smo zadovoljni s novom foteljom!!! Udobna je a opet dovoljno čvrsta. Visina uzglavlja dostatna za udoban položaj glave pri čitanju ili gledanju televizije. Boja je neutralna i lako se uklapa uz postojeći namještaj. Presvlaka je od čvrste tkanine. Sami smo ju sastavili u roku 10 minuta. Topla preporuka!!!
Όνομα: Brigita
María Dolores Vilarnau Sospedra
Me gusta y los comentarios son buenos
Όνομα: Dolores Vilarnau Sospedra
Muy cómodo
Sofá de pequeñas dimensiones y muy cómodo.
Όνομα: Lidia
Zit heerlijk
Geweldige stoel voor in de kraamtijd
Όνομα: Ozgul
Bardzo wygodny fotel
fotel ładny, wygodny, rozkłada się, cena spoko, czego chciec więcej
Όνομα: Sz
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών
