FERRITSLEVΑνακλινόμενη FERRITSLEV μπεζ ύφασμα
Ύφασμα. Μαξιλάρι καθίσματος με ελατήρια και αφρώδες μαξιλάρι. Μαξιλάρι πλάτης από αφρό. Με μηχανισμό αδιαβάθμητης κλίσης και ενσωματωμένο υποπόδιο. Πόδια από μασίφ ξύλο. Π90 x Υ105 x Β93 cm
| Τύπος | Ανακλινόμενη |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Αφρός πολυουρεθάνης, Μασίφ ξύλο καουτσούκ, Ατσάλι |
| Υλικό | Κάθισμα: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Ατσάλι, Πλάτη: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Μπράτσο: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Πόδι: Μασίφ ξύλο καουτσούκ |
| Πλαίσιο | Κόντρα πλακέ |
| Κάθισμα | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυουρεθάνης, Πυκνότητα αφρού: 25 kg/m³ |
| Πλάτη | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυουρεθάνης, Πυκνότητα αφρού: 25 kg/m³ |
| Υποβραχιόνιο | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυουρεθάνης, Πυκνότητα αφρού: 25 kg/m³ |
| Πόδια | Μασίφ ξύλο καουτσούκ |
| Γέμισμα | 100% πολυεστέρας, 100% πολυεστέρας |
| Εξωτερικό ύφασμα | 100% πολυεστέρας |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Λειτουργία | Ενσωματωμένο υποπόδιο, Μηχανισμός ανάκλισης |
| Τύπος ελατηρίων | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 90 cm, Ύψος: 105 cm, Βάθος: 93 cm |
| Ύψος καθίσματος | 47 |
| Βάθος καθίσματος | 51 |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 77 cm, Μήκος : 92 cm, Ύψος: 65 cm |
| Βάρος | 33 kg |
| Μέγιστο Φορτίο | 110 kg |
| Μέγ. φορτίο ανά κάθισμα | 110 kg |
| Αριθμός κιβωτίων | 1 |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | FSC® 100% |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Fåtölj
Jag tycker att färgen stämmer, den känns hög när man sitter i den och ganska stum men den är också helt ny. Jag är jätte nöjd!
Όνομα: Elli
Eugenio
Comprada hace 3 semanas. Fácil de montar, cómoda, ligera, elegante y a buen precio. Muy contentos con la compra. Eso sí, el respaldo debería ser algo más alto.
Όνομα: Eugenio
Extrem de comod, material foarte slab
Are 5 luni, folosire normală, adică stat pe el în fiecare seară. Materialul din zonele care intră în contact cu corpul au urme vizibile de utilizare. Comparabil cu altă mobila cu scop similar, de la un competitor, este mult mai slab pe partea de textil. Canapeaua de la competitor are 6 ani și arată perfect, ambele produse sunt crem.
Όνομα: Stefan
Ivan
Savršeno!!!
Όνομα: Ivan
Fotelja
Odlična fotelja. Uslužno osoblje.
Όνομα: Dubravka
Крісло
Надзвичайно зручне, якісно зроблене крісло! Зібрали за декілька хвилин. Хочемо купити ще одне тепер)
Όνομα: Людмила
Sehr zufrieden, sehr komfortabel
Hab den Sessel nun seit mehr als einer Woche. Aufbau war sehr einfach. Fühlt sich sehr gut an. Man kann stundenlang draufsitzen. Es lässt sich in zwei Stufen einstellen und ist auch in der Liege sehr komfortabel. Sitz und Armlehnen sind etwas härter aber finde das umso besser. Bin sehr zufrieden!
Όνομα: Ogulcan
Udobnost
Vrijednost kvalitete
Όνομα: Tina
Fin stol
Veldig fornøyd med stolen . God å behagelig stol , til en billig pris
Όνομα: Bente
Skøn lænestol
Dejlig lænestol, som man sidder rigtig godt i. Meget nem at samle. Dejlig lyst stof. Er 100% tilfreds.
Όνομα: Per Gammerath
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών
