VEJLBYΚαναπές-κρεβάτι VEJLBY 3 θέσιος σκ.γκρι
Προτεινόμενα προϊόντα
3-θέσιος καναπές από ύφασμα. Ο καναπές μετατρέπεται εύκολα σε κρεβάτι. Μαξιλάρι καθίσματος με ελατήρια και επένδυση από αφρό. Μαξιλάρι πλάτης από αφρό. Χώρος ύπνου 140x200 cm. Π240 x Υ86 x Β88 cm
Χαρακτηριστικά προϊόντος
| Τύπος | 3-θέσιος καναπές-κρεβάτι |
|---|---|
| Άτομα | 3 |
| Υλικό | Αφρός, LVL, Το MDF αποτελείται από λεπτές, πεπιεσμένες με κόλλα, ξύλινες ίνες. |
| Υλικό | Κάθισμα: Αφρός, LVL, Μοριοσανίδα, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Πλάτη: Αφρός, Πολυεστέρας, Μπράτσο: Αφρός, LVL, Μοριοσανίδα, Πολυεστέρας, Πόδι: PP (πολυπροπυλένιο), Μασίφ ξύλο καουτσούκ, Ατσάλι |
| Κάθισμα | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυαιθέρα, Πυκνότητα αφρού: D30 kg/m³ |
| Πλάτη | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Πολυεστέρας, Πυκνότητα αφρού: 80g/m2 kg/m³ |
| Υποβραχιόνιο | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυαιθέρα, Πυκνότητα αφρού: D23 kg/m³ |
| Πόδια | PP (πολυπροπυλένιο) |
| Πτυσσόμενο τμήμα | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυαιθέρα, Πυκνότητα αφρού: D24 kg/m³ |
| Χρώμα | Σκούρο γκρι |
| Χαρακτηριστικό | Χωρίς αποθηκευτικό χώρο |
| Τύπος ελατηρίων | Κάθε pocket ελατήριο προστατεύεται από υφασμάτινη θήκη που προσφέρει ένα ευπροσάρμοστο στρώμα, αυξάνει την ανθεκτικότητα και μειώνει το θόρυβο. |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 240 cm, Ύψος: 86 cm, Βάθος: 88 cm |
| Ύψος καθίσματος | 49 |
| Βάθος καθίσματος | 55 |
| Περιοχή ύπνου | Πλάτος: 140 cm, Μήκος : 191 cm |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 76 cm, Μήκος : 195 cm, Ύψος: 105 cm |
| Βάρος | 99 kg |
| Μέγιστο Φορτίο | 330 kg |
| Μέγ. φορτίο ανά κάθισμα | 110 kg |
| Μέγ. φορτίο περιοχής ύπνου | 220 kg |
| Αριθμός κιβωτίων | 3 |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | Τα προϊόντα που φέρουν αυτή τη σήμανση κατασκευάζονται χρησιμοποιώντας μία μίξη από υλικά από FSC®-πιστοποιημένα δάση, ανακυκλωμένα υλικά ή/και FSC ελεγχόμενο ξύλο. Ενώ το ελεγχόμενο ξύλο δεν προέρχεται από FSC-πιστοποιημένα δάση, περιορίζει την πιθανότητα προέλευσης από μη αποδεκτές πηγές. Βρείτε τα προϊόντα που φέρουν την πιστοποίηση FSC στα καταστήματα και online. |
| Οδηγίες | Μπορεί να πλυθεί τοπικά με νερό |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Αξιολογήσεις
Non come mi aspettavo!
Il davano non è male, ma la parte estraibile è pessima! Non si blocca e quando la si tira fuori si muove completamente e diventa impossibile da utilizzare. Davvero non mi aspettavo che fosse così!!!
Όνομα: Federica
Vejlby trosjed
Kupili kutni iz iste serije i bio je oke. A ovaj je ajme. Bas nekvalitetno napravljeno. Bočni naslon došao razbiven,sve rupe za vide krive. Katastrofa
Όνομα: ema
surprinzator de buna
jysk are niste canapele cam de proasta calitate, no offense. dar asta e chiar buna! bine facuta, spatioasa, comoda, simpla si frumoasa. a fost si foarte usor de asamblat, chiar si de o fată singura;) sunt multumita. ca intotdeauna, serviciul de transport foarte bun.
Όνομα: maria
Prima bank, ook goede slaapbank
De bank zit lekker stevig. Er passen 3 mensen op, dus het formaat is prima. Ook functioneert de bank prettig als bed voor één of twee personen. Het ligt comfortabel. Verder is het klaarmaken om er op te slapen vrij snel te doen via een relatief eenvoudig te gebruiken mechaniek. Het in elkaar zetten van de bank vergt wel wat tijd en moeite, en soms passen de schroefgaten niet perfect op elkaar. Dit is echter een relatief klein probleem. We hebben de bank desondanks in elkaar kunnen zetten in 2.5 - 3 uur tijd. En wanneer de bank eenmaal stond, waren we er super tevreden mee!
Όνομα: Gerwin
Prima bank, ook goede slaapbank
De bank zit lekker stevig. Er passen 3 mensen op, dus het formaat is prima. Ook functioneert de bank prettig als bed voor één of twee personen. Het ligt comfortabel. Verder is het klaarmaken om er op te slapen vrij snel te doen via een relatief eenvoudig te gebruiken mechaniek. Het in elkaar zetten van de bank vergt wel wat tijd en moeite, en soms passen de schroefgaten niet perfect op elkaar. Dit is echter een relatief klein probleem. We hebben de bank desondanks in elkaar kunnen zetten in 2.5 - 3 uur tijd. En wanneer de bank eenmaal stond, waren we er super tevreden mee!
Όνομα: Gerwin
Prima bank, ook goede slaapbank
De bank zit lekker stevig. Er passen 3 mensen op, dus het formaat is prima. Ook functioneert de bank prettig als bed voor één of twee personen. Het ligt comfortabel. Verder is het klaarmaken om er op te slapen vrij snel te doen via een relatief eenvoudig te gebruiken mechaniek. Het in elkaar zetten van de bank vergt wel wat tijd en moeite, en soms passen de schroefgaten niet perfect op elkaar. Dit is echter een relatief klein probleem. We hebben de bank desondanks in elkaar kunnen zetten in 2.5 - 3 uur tijd. En wanneer de bank eenmaal stond, waren we er super tevreden mee!
Όνομα: Gerwin
Signora
Divano letto molto bello e comodo, molto soddisfatta
Όνομα: Liubov
Recomand cu incredere!
Produs conform cu descrierea,pret ok,livrare ok,montaj relativ simplu!
Όνομα: George
Buena compra lo recomiendo
Muy contento con la compra y con el servicio de Jysk.
Όνομα: Pablo
Divano letto
Bello,comodo e facile da montare
Όνομα: Stefania
Αποστολή
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών
