MARSLEVΚαναπές-κρεβάτι με σεζλόνγκ MARSLEV σκούρο γκρι
Προτεινόμενα προϊόντα
3-θέσιος καναπές από ύφασμα. Ο καναπές μετατρέπεται εύκολα σε κρεβάτι. Μαξιλάρια καθίσματος και πλάτης από αφρό. Πόδια από μασίφ σημύδα. Με αποθηκευτικό χώρο. Μπορεί να αναστραφεί. Περιοχή ύπνου 140x195 cm. Π230 x Υ83 x Β88/150 cm
| Τύπος | 3-θέσιος καναπές-κρεβάτι με σεζλονγκ |
|---|---|
| Άτομα | 3 |
| Υλικό | LVL, Το MDF αποτελείται από λεπτές, πεπιεσμένες με κόλλα, ξύλινες ίνες. |
| Υλικό | Κάθισμα: LVL, Αφρός πολυαιθέρα, Μασίφ σημύδα, Πλάτη: LVL, Μοριοσανίδα, Πολυεστέρας, Μπράτσο: LVL, Μοριοσανίδα, Αφρός πολυουρεθάνης, Μασίφ σημύδα, Πόδι: PP (πολυπροπυλένιο) |
| Κάθισμα | Γέμισμα: LVL, Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυαιθέρα, Πυκνότητα αφρού: 30 kg/m³ |
| Πλάτη | Γέμισμα: Το MDF αποτελείται από λεπτές, πεπιεσμένες με κόλλα, ξύλινες ίνες. |
| Υποβραχιόνιο | Γέμισμα: LVL, Το MDF αποτελείται από λεπτές, πεπιεσμένες με κόλλα, ξύλινες ίνες. |
| Σεζλόνγκ | Γέμισμα: LVL, Μοριοσανίδα, Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυαιθέρα, Πυκνότητα αφρού: 30 kg/m³ |
| Πτυσσόμενο τμήμα | Γέμισμα: LVL, Μοριοσανίδα, Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυαιθέρα, Πυκνότητα αφρού: 30 kg/m³ |
| Γέμισμα | 100% πολυεστέρας, Αφρός |
| Χρώμα | Σκούρο γκρι |
| Χαρακτηριστικό | Μπορεί να αναστραφεί, Με αποθηκευτικό χώρο |
| [Chaise longue] | [Reversible] |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 230 cm, Ύψος: 83 cm, Βάθος: 88/150 cm |
| Ύψος καθίσματος | 43 |
| Βάθος καθίσματος | 53 |
| Περιοχή ύπνου | Πλάτος: 140 cm, Μήκος : 195 cm |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 124 cm, Μήκος : 143 cm, Ύψος: 77 cm |
| Βάρος | 100 kg |
| Μέγ. φορτίο ανά κάθισμα | 110 kg |
| Αριθμός κιβωτίων | 3 |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | Όλα τα υλικά δασών που χρησιμοποιούνται σε προϊόντα που φέρουν αυτή τη σήμανση, προέρχονται από δάση τα οποία έχουν ελεγχθεί από ανεξάρτητες αρχές ώστε να διαβεβαιωθεί ότι διαχειρίζονται σύμφωνα με τα αυστηρά κοινωνικά και περιβαλλοντικά πρότυπα του FSC®. |
| Αποθηκευτικός χώρος | Στη σεζλόνγκ |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Καναπές-κρεβάτι
Πολύ ωραίος και άνετος . Ευχαριστούμε για την άψογη εξυπηρέτηση
Όνομα: Αννα
Καναπές
Όλα καλά, οι βίδες των ποδαρικών μας δυσκόλεψαν αρκετά και εν τέλει δεν καταφέραμε να τις βιδωσουμε πλήρως (βιδωθηκαν τόσο όσο για να μην ξύνουν το πλακάκι), αλλά αυτό δεν επηρέασε την χρηστικότητα.
Όνομα: Γαρυφαλλιά
Κα
Το προϊόν έσπασε μετά από λιγότερο από 8 μήνες χρήσης σε εξοχικό σπίτι
Όνομα: MarthaMesazou
Καναπές γωνία
Ήταν ραγισμένο στην πλάτη και στο κρεβάτι το ξύλο.! Ο χειρότερος με μεγάλη διαφορα με το ζόρι θα μπει ένα αστέρι!
Όνομα: Έλενα
Καναπές
Ηταν λίγο ραγισμένος πίσω στην πλάτη κάτω που βιδώνεις τις βίδες αλλά οκ. Για τα λεφτά του ειναι πολύ καλός...
Όνομα: Τάσος
Jättenöjd
Lätt att montera, perfekt beskrivning som du enkelt kunde följa steg för steg svårt att göra fel. Mycket prisvärd
Όνομα: Bengt
Диван
Диванът е топ.
Όνομα: Наталия
Rozkladacia pohovka MARSLEV
Rýchle dodanie tovaru,ochota a prijemny pristup zo strany vodiča,velká spokojnost. Dakujem
Όνομα: Eva Rozavičkova
Hyvä sohva hintaisekseen
Hyvä sohva ollut tähän asti. Tavaratila mukava lisä. Sohva ei myöskään ole todellakaan kallis ja hintaisekseen todella hyvä. Jämäkkä ja mukava oli nukkua myös tässä.
Όνομα: Sampo
Supernöjd
Just fått ihop soffan, tog lång tid men värt det. Lite hård men är så personligen jag vill ha den men gillar man inte det så kanske titta efter annan, får plats 1 täcke, 2 kuddar och 1 sängskydd i förvaringen och är ändå inte helt full.
Όνομα: Sonja
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών
