Σας έχει συμβεί να μην φτάνουν οι θέσεις για τους καλεσμένους σας; Γιατί πρέπει κάθε φορά που περιμένετε παρέα να ταλαιπωρήστε βγάζοντας σκαμπό και αναδιπλούμενες καρέκλες; Ίσως είναι η ώρα να αποκτήσετε έναν καναπέ με περισσότερες θέσεις για τους φίλους και τα μέλη της οικογένειας – ή μόνο για εσάς, ώστε να έχετε επιπλέον χώρο να απλώσετε τα πόδια σας έπειτα από μία κοπιαστική ημέρα.
Ο καναπές SVALBARD είναι η λύση στο δισταγμό σας, αν δηλαδή χρειάζεστε έναν γωνιακό καναπέ, έναν καναπέ με σεζλόνγκ ή απλά έναν τριθέσιο καναπέ.
![Ο καναπές SVALBARD σε σκούρο γκρι & το τραπεζάκι σαλονιού DOKKEDAL Γωνιακός καναπές με σεζλόνγκ με διακοσμητικά μαξιλάρια & ριχτάρι και τραπεζάκι σαλονιού](/sites/jysk.gr/files/styles/full_optimized/public/image/tooltips/2020-09/3600149-SVALBARD-openend.jpg?itok=gYwDs8ax)
Ο καναπές SVALBARD διατίθεται σε ανοιχτό και σε σκούρο γκρι χρώμα. Μέσα στα μαξιλάρια της πλάτης θα βρείτε έναν ενισχυμένο πυρήνα αφρού, ο οποίος δίνει στον καναπέ μια έντονη και αυστηρή εμφάνιση. Η υψηλή ποιότητα του αφρού εξασφαλίζει ότι τα μαξιλάρια της πλάτης διατηρούν το σχήμα τους.
Διαβάστε σχετικά με τη σειρά DOKKEDAL, η οποία περιλαμβάνει τραπεζάκια σαλονιού και έπιπλα τηλεόρασης.
Όσον αφορά το κάθισμα, ο παχύς πυρήνας αφρού και το βάθος των θέσεων εξασφαλίζουν έναν εξαιρετικά άνετο καναπέ, τέλειο για τις βραδιές που απολαμβάνετε μια ταινία μόνο οι δυο σας, αλλά και τα απογεύματα που πίνετε καφέ με τους φίλους.
![Ο γωνιακός καναπές SVALBARD σε ανοιχτό γκρι χρώμα & το τραπεζάκι σαλονιού RANDERUP σε μαύρο χρώμα Μεγάλος γωνιακός καναπές σε γκρι χρώμα & τραπεζάκι σαλονιού σε μαύρο χρώμα](/sites/jysk.gr/files/styles/full_optimized/public/image/tooltips/2020-09/3600152-SVALBARD-u.jpg?itok=K6NaFKc5)
Είτε προτιμάτε την κομψότητα της εκδοχής του καναπέ σε ανοιχτό γκρι χρώμα, είτε τον πιο αρρενωπό χαρακτήρα του σκούρου γκρι, το να προσθέσετε τον καναπέ SVALBARD στην εσωτερική διακόσμηση του σπιτιού σας απλά φαντάζει η σωστή επιλογή. Ο καναπές φέρει την πιστοποίηση STANDARD 100 by OEKO-TEX® και το εσωτερικό πλαίσιο του καναπέ, καθώς και τα πόδια του είναι από FSC πιστοποιημένο ξύλο (FSC® N001715).
![Ο τριθέσιος καναπές SVALBARD & το βοηθητικό τραπεζάκι RANDERUP Σαλόνι με τριθέσιο καναπέ σε γκρι χρώμα & βοηθητικό τραπεζάκι σαλονιού](/sites/jysk.gr/files/styles/full_optimized/public/image/tooltips/2020-09/3600144-SVALBARD-3seatersofa.jpg?itok=pikjNrUk)
Ο καναπές SVALBARD θα ενθουσιάσει εσάς και τους φίλους σας. Εσείς ποια εκδοχή του προτιμάτε; Μοιραστείτε το μαζί μας στα σχόλια.