PEBRINGEΚαρέκλα τραπεζαρίας PEBRINGE αντικέ καφέ/μαύρο
Καρέκλα τραπεζαρίας με ενισχυμένο κάθισμα και πλάτη από καφέ ύφασμα με αντικέ εμφάνιση. Μαύρα πόδια από ατσάλι.
| Υλικό | Αφρός, LDF (Μοριοσανίδα Χαμηλής Πυκνότητας), Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό | Κάθισμα: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Ατσάλι, Πλάτη: Αφρός, LDF (Μοριοσανίδα Χαμηλής Πυκνότητας), Πολυεστέρας, Ατσάλι, Μπράτσο: Αφρός, LDF (Μοριοσανίδα Χαμηλής Πυκνότητας), Πολυεστέρας, Ατσάλι, Πόδι: Ατσάλι |
| Κάθισμα | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυουρεθάνης, Πυκνότητα αφρού: 24 kg/m³ |
| Πλάτη | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυουρεθάνης, Πυκνότητα αφρού: 24 kg/m³ |
| Επένδυση | Κάθισμα και πλάτη |
| Χρώμα | Αντικέ, Καφέ, Μαύρο |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 52 cm, Ύψος: 82 cm, Βάθος: 62 cm |
| Ύψος καθίσματος | 47 |
| Βάθος καθίσματος | 46 |
| Με μπράτσα | Όχι |
| Ύψος βραχίονα | 52 |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 57 cm, Μήκος : 70 cm, Ύψος: 29,2 cm |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | FSC® Mix |
| Βάρος | 6,6 kg |
| Μέγιστο Φορτίο | 110 kg |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
A tökéletes
A vásárolt termék minősége, kivitelezése, kinézete számomra tökéletes. Nagyon örülök, hogy a várakozásom a termékre megérte. Köszönöm!
Όνομα: Márti
A tökéletes
A vásárolt termék minősége, kivitelezése, kinézete számomra tökéletes. Nagyon örülök, hogy a várakozásom a termékre megérte. Köszönöm!
Όνομα: Márti
Manuel Galindo López
Muy cómoda y bonita
Όνομα: Manuel
Formidabili!!!
Comode e di effetto. Pagate inoltre in saldo , e' stato un'acquisto azzeccato
Όνομα: Alessandro
me han encantado
Las sillas me han encantado y sobre todo por el precio que he conseguido en rebajas. Es cierto que algunas sillas, al montarlas se tambalean. Yo compré 6 y tres se mueven. Son preciosas y cómodas, falta ver la durabilidad.
Όνομα: Sandra
Tetszetős kivitel, de kétséges minőség
A székek kisebb késéssel, de megérkeztek! Az antikolt barna kivitel nagyon tetszetős! Az összeszerelés után tapasztaltam, hogy mindegyik széknél van egy minimális billegés, mintha a székek egyik lába egy kicsit rövidebb lenne. Ezenkívűl sok panaszt olvastam,(már sajna utólag) hogy a szék lába pár éven belül meghajlik, vagy a hegesztésnél elenged… Kiváncsi leszek, hogy nálunk meddig fogják bírni!
Όνομα: Misi
Excellent !
Magnifiques chaises , très beau rendu et montage super facile...
Όνομα: Catherine
Chaises salle à manger
Très bon produit
Όνομα: Patrick
Jedalenska stolička, hnedá,.starožitná
Stolička zhodná s vyobrazením, jednoduchá montáž, maximálna spokojnosť.
Όνομα: M.S.
Sehr gut
Immer gute Ware und zuverlässige Bedingungen
Όνομα: Jebali
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


