BERGIRISKΗλιακή γιρλάντα με φωτάκια BERGIRISK μ/100 LED διάφανο
Ηλιακά φώτα σε γιρλάντα με 100 διάφανα λαμπάκια LED σε μαύρο καλώδιο, ιδανικά για να δημιουργήσετε μια ζεστή ατμόσφαιρα στον κήπο ή το μπαλκόνι σας. Τα φώτα τροφοδοτούνται από ένα ηλιακό πάνελ, καθιστώντας τα εύκολα στην τοποθέτηση οπουδήποτε χωρίς να χρειάζονται πρίζα. Μ1000 cm
| Υλικό | Χαλκός, PVC, Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Μήκος: 1000 cm |
| - | |
| Απόσταση μεταξύ λαμπτήρων | 10 cm |
| Απόσταση μεταξύ πρίζας και πρώτου λαμπτήρα | 2 m |
| Απόσταση μεταξύ πρώτου λαμπτήρα και τελευταίου | 9,9 m |
| Συνολικό μήκος | 12 m |
| Αριθμός λαμπτήρων/LED | 100 Tμχ |
| Λαμπτήρας | Περιλαμβάνονται |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Επίδραση | 5 W |
| Κλίμακα φωτισμού | 20 |
| Θερμοκρασία χρώματος Kelvin | 3000 Κ |
| Ενσωματωμένο LED | Ναι |
| Χρήση | Εξωτερκού χώρου |
| Κατά προσέγγιση διάρκεια ζωής της πηγής φωτός σε ώρες | 20000 ώρες |
| Πηγή ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος ηλιακού πάνελ | Πολυκρυσταλλικό |
| Χαρακτηριστικό | Με επαναφόρτιση |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | CE |
| Μπαταρίες | Περιλαμβάνονται |
| Αριθμός μπαταριών | 1 Tμχ |
| Μέγεθος μπαταριών | AA |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ρομαντικος φωτισμός
Το τοποθετησα σε χώρο χωρις ρεύμα, πανεμορφα
Όνομα: Κάτια
Αρκετά ικανοποιημένη
Μακριά αλυσίδα με ζεστό φωτισμό, δίνει ωραία ατμόσφαιρα. Δεν κρατούσε πολύ και αντικαταστήσαμε τις μπαταρίες. Για την τιμή της (€ 4) είναι vfm.
Όνομα: tsouknida
Λαμπάκια
Είναι τέλεια όμορφα λαμπάκια απαλός φωτισμός και αρκετά μεγάλο πήρα στην αρχή ένα και μετά με την προσφορά πήρα αλλά τρία!
Όνομα: Μαρία
szép fényt ad
Másodikat veszem. Egész nyáron szuper hangulatvilágítást ad. Megbízható, jó termék.
Όνομα: Eleonóra
Recomand
Sunt la a III-a achiziție a acestor lampi solare! Recomand cu drag!
Όνομα: Loredana
Zepsuła się po około 6 miesiące.
Lampki przestały świecić po 6 miesiące.
Όνομα: Alena
Odlične
Radile su celo leto, evo sad i celu zimu. Preživele su sneg i kišu i i dalje odlično svetle. Stvaraju prelepu atmosferu.
Όνομα: Nevena
BERGIRISK 100
Semmit sem ér télen., mert kb 10 percet világít és kész, Karácsonyra nem érdemes venni. Nyáron több napfény esetén valószínüleg jobb...
Όνομα: NÉMETI Virág
Ljusslinga
Ganska ok, håller inte så länge bara.
Όνομα: Peter
Lampki solarne
Super
Όνομα: Agnieszka
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


