HORNSLETΣαλόνι κήπου HORNSLET 4 ατ.μπεζ
Προτεινόμενα προϊόντα
4-θέσιο σαλόνι κήπου. Τραπέζι: Ατσάλι και τεχνητό ξύλο. Π47 x Μ85 x Υ39 cm. 2-θέσιος καναπές και καρέκλα: Ατσάλι και textiline.
| Lounge set | 2-θέσιος καναπές, 2 καρέκλες, 1 τραπέζι |
|---|---|
| Καναπές | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 116 cm, Ύψος: 77 cm, Βάθος: 71 cm, Υψος Καθίσματος: 38 |
| Υλικό | Πλαίσιο: Ατσάλι, Πλάτη: Το textiline είναι ένα ανθεκτικό υφασμάτινο πλέγμα, υφασμένο από πολυεστερικά νήματα με επίστρωση πλαστικού. Αυτό προσφέρει ένα ανεξίτηλο ύφασμα, που δε χρειάζεται συντήρηση, το οποίο στεγνώνει γρήγορα και είναι εύκολο να καθαριστεί. Το textiline είναι ένα ανθεκτικό υφασμάτινο πλέγμα, υφασμένο από πολυεστερικά νήματα με επίστρωση πλαστικού. Αυτό προσφέρει ένα ανεξίτηλο ύφασμα, που δε χρειάζεται συντήρηση, το οποίο στεγνώνει γρήγορα και είναι εύκολο να καθαριστεί. |
| Τύπος | 2-θέσεων καναπές |
| Καρέκλα | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 62, Ύψος: 77 cm, Βάθος: 71 cm, Υψος Καθίσματος: 38 |
| Υλικό | Πλαίσιο: Ατσάλι, Πλάτη: Το textiline είναι ένα ανθεκτικό υφασμάτινο πλέγμα, υφασμένο από πολυεστερικά νήματα με επίστρωση πλαστικού. Αυτό προσφέρει ένα ανεξίτηλο ύφασμα, που δε χρειάζεται συντήρηση, το οποίο στεγνώνει γρήγορα και είναι εύκολο να καθαριστεί. Το textiline είναι ένα ανθεκτικό υφασμάτινο πλέγμα, υφασμένο από πολυεστερικά νήματα με επίστρωση πλαστικού. Αυτό προσφέρει ένα ανεξίτηλο ύφασμα, που δε χρειάζεται συντήρηση, το οποίο στεγνώνει γρήγορα και είναι εύκολο να καθαριστεί. |
| Ύψος από τα μπράτσα πολυθρόνας | 62 cm |
| Τραπέζι | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 47, Μήκος: 85 cm, Ύψος: 39 cm |
| Υλικό | Πλαίσιο: Ατσάλι, Επιφάνεια τραπεζιού: Το τεχνητό ξύλο είναι ένα συνθετικό υλικό, που δε χρειάζεται συντήρηση, με δομή φυσικής όψης ξύλου. Κατασκευάζεται από πλαστικό, όπως το πολυστυρένιο, το οποίο δημιουργεί ένα ισχυρό και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες, υλικό. Το τεχνητό ξύλο είναι UV-προστατευμένο, έτσι εξασφαλίζει μία ανεξίτηλη επιφάνεια. |
| Ύψος τραπεζιού | 38 cm |
| Προστατευτικό ποδιών | Πολυπροπυλένιο |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 65 cm, Μήκος : 135 cm, Ύψος: 16.5 cm |
| Βάρος | 28 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Άτομα | 4 |
| Επεξεργασία | Επίστρωση βαφής σκόνης |
| Μέγιστο Φορτίο | 440 kg |
| Ελεγμένο για | 440 kg |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Περιποίηση | Καθαρίστε με νερό και ήπιο σαπούνι. |
| Αποθήκευση | Αποθήκευση σε εσωτερικό χώρο κατά τη διάρκεια του χειμώνα |
| Χρήση | Εξωτερικού χώρου |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Σετ
Φανταστικο σετ ! Πολύ πρακτικό όμορφο και σε προσιτή τιμή !!!!
Όνομα: Ελισαβετ
κριτική για σαλονάκι Hornslet
Εύκολο στη συναρμολόγηση και πολύ χρησιμο
Όνομα: ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Zahradní set
Za ty peníze perfektní. Pěkný, funkční, pohodlný.
Όνομα: Kamil
Super meble za super cenę!
Jesteśmy zdziwieni i bardzo zadowoleni że za taką cenę udało nam się kupić takie fajne meble. Nie mieliśmy problemu ze złożeniem , ale fakt trzeba mieć pomocnika :) jak najbardziej polecamy
Όνομα: Martyna
Polecam
Za te pieniędze jak najbardziej polecam:)
Όνομα: Grzegorz
Es bonito pero el montaje es muy malo
Por el precio que tiene, se ajusta a ser un buen producto, además de bonito, pero la verdad es que el montaje ha sido desastroso debido a la fuerza que se tiene que hacer para montar. Tuvimos que comprar tornillos mas largos en la ferretería para poder hacer que la tela llegara donde se tiene que ajustar. No creo que lo volviera a comprar
Όνομα: Carol
Ideal
Tiene estupenda relación calidad precio. Queda súper bonito y es muy cómodo y fácil de montar.
Όνομα: Macarena
Conjunto porche
Es perfecto chulisimo. Y por el precio que tiene super elegante
Όνομα: Viki
Super komplet w rozsądnej cenie
Bardzo fajny jakościowo komplet wypoczynkowy. Śliczny kolor, wygląda na dwa razy droższy. Łatwo się składa - instrukcja świetnie wszystko wyjaśnia. Naprawdę polecam
Όνομα: Eliza
Komplet
Samo składanie bardzo proste a cały komplet naprawdę fajny
Όνομα: Przemek
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


