HELAGS + UHREΣαλόνι κήπου HELAGS + UHRE 6ατ. παντός καιρού ανοιχτό γκρι
Απολαύστε χαλάρωση χωρίς συντήρηση στον εξωτερικό χώρο με αυτό το σετ σαλονιού κήπου, το οποίο συνδυάζει το HELAGS τραπεζάκι με τον UHRE καναπέ. Αυτό το γκρι σετ 6 θέσεων περιλαμβάνει καναπέ με μαξιλάρια που στεγνώνουν γρήγορα και ένα ταιριαστό τραπεζάκι με επιφάνεια από ίνες πηλού.
Χαρακτηριστικά
- 6-θέσιο σετ σαλονιού κήπου: 3 κεντρικές μονάδες και 1 τραπεζάκι
- Παντός-καιρού: Μπορεί να αντέξει όλες τις καιρικές συνθήκες και να παραμείνει έξω όλο τον χρόνο
- Αφρός που στεγνώνει γρήγορα: Στραγγίζει και στεγνώνει γρήγορα μετά από βροχή
- Ακρυλικό ύφασμα με διάλυμα στην βαφή: Προστασία UV, ανθεκτικό στο νερό και στους λεκέδες
- Επιφάνεια από ίνες πηλού: Ανθεκτικό και weather‑resistant
- Ατσάλινο τραπέζι: Στιβαρό και ανθεκτικό
- Σκελετός από αλουμίνιο: Ανθεκτικό στην σκουριά και ελαφρύ
- Εύκολη συντήρηση: Υλικά που απαιτούν ελάχιστη έως καθόλου συντήρηση
6-θέσιο σετ σαλονιού κήπου
Αυτό το σετ περιλαμβάνει έναν 6-θέσιο καναπέ και 1 τραπεζάκι. Τα συνδυασμένα έπιπλα μπορούν να φιλοξενήσουν άνετα 6 άτομα.
Καναπές παντός‑καιρού
Ο καναπές είναι σχεδιασμένος να αντέχει τα στοιχεία της φύσης και μπορεί να παραμένει έξω όλο τον χρόνο. Ο παντός‑καιρού καναπές σαλονιού κήπου διαθέτει αφρό που στεγνώνει γρήγορα και κάλυμμα με UV‑προστασία, ανθεκτικό στο νερό και στους λεκέδες, ώστε να είναι ανθεκτικός και κατάλληλος για κάθε είδος καιρικών συνθηκών.
Αφρός που στεγνώνει γρήγορα
Αυτός ο καναπές διαθέτει αφρό που στεγνώνει γρήγορα με ανοιχτή κυψελωτή δομή. Αυτό επιτρέπει στο νερό και στον αέρα να περνούν ελεύθερα, αντί το νερό να απορροφάται. Έτσι, ο καναπές στραγγίζει και στεγνώνει μέσα σε λίγες ώρες, ανάλογα με τον άνεμο και τη θερμοκρασία.
Ακρυλικό ύφασμα με διάλυμα στη βαφή
Το ανθεκτικό ακρυλικό ύφασμαδιαθέτει UV προστασία για να αποτρέπει το ξεθώριασμα του χρώματος. Είναι επίσης ανθεκτικό στο νερό και στους λεκέδες, πράγμα που σημαίνει ότι δεν απορροφά υγρασία ή λεκέδες από για παράδειγμα χώμα, παγωτό ή ροφήματα.
Επιφάνεια από ίνες πηλού
Το τραπεζάκι διαθέτει επιφάνεια από ίνες πήλου, ένα σύνθετο υλικό από πηλό ενισχυμένο με ίνες από κυτταρίνη ή υαλοΐνες. Είναι ανθεκτικό και ελαφρύ. Οι ίνες πηλού είναι ανθεκτικές στον καιρό και αντέχουν την έκθεση στον ήλιο, την υγρασία και τις μεταβολές θερμοκρασίας.
Ατσάλινο τραπέζι
Ο ατσάλινος σκελετός με επίστρωση βαφής σκόνης είναι στιβαρός και ανθεκτικός. Το βάρος του προσφέρει πολύ καλή σταθερότητα.
Σκελετός απο αλουμίνιο
Ο καναπές σαλονιού κήπου διαθέτει κομψό και ελαφρύ σκελετό από αλουμίνιο. Είναι ανθεκτικός στη σκουριά και δεν απαιτεί συντήρηση. Το αλουμίνιο είναι ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες, πράγμα που σημαίνει ότι αντέχει την έκθεση στον ήλιο, την υγρασία και τις μεταβολές της θερμοκρασίας.
Εύκολη συντήρηση
Το σαλόνι κήπου είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικά, ποιοτικά υλικά που δεν απαιτούν συντήρηση. Καθαρίστε τα έπιπλα απλά με νερό και ήπιο σαπούνι. Αποθηκεύστε τα σε εσωτερικό χώρο εκτός σεζόν για μεγαλύτερη διάρκεια ζωής.
Χαρακτηριστικά προϊόντος - Καναπές σαλονιού κήπου UHRE 6 ατ. παντός καιρού ανοιχτό γκρι
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 230 cm, Ύψος: 71 cm, Βάθος: 260 cm |
|---|---|
| Ύψος καθίσματος | 40 |
| Ύψος από τα μπράτσα πολυθρόνας | 53 cm |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 230 cm, Μήκος : 260 cm, Ύψος: 63 cm |
| Βάρος | 49 kg |
| Υλικό | Πλαίσιο: Το αλουμίνιο είναι ένα ελαφρύ και κομψό υλικό που δεν σκουριάζει. Το αλουμίνιο δεν απαιτεί συντήρηση και μπορεί να καθαριστεί εύκολα με ένα υγρό πανί. |
| Μαξιλάρι | |
| Μαξιλάρι καθίσματος | Ύφασμα: 100% ακρυλικό, Γέμισμα: Αφρός πολυουρεθάνης, Πυκνότητα αφρού: 23 kg/m³, Πλύσιμο σε πλυντήριο: Όχι, Λεύκανση: Επιτρέπεται λεύκανση, Στεγνωτήριο: Δεν επιτρέπεται το στέγνωμα σε στεγνωτήριο, Σιδέρωμα: Μη σιδερώνετε, Στεγνό καθάρισμα: Όχι στεγνό καθάρισμα, Οδηγίες: Μπορεί να πλυθεί τοπικά με νερό |
| Μαξιλάρι πλάτης | Ύφασμα: 100% ακρυλικό, Γέμισμα: Αφρός πολυουρεθάνης, Πυκνότητα αφρού: 23 kg/m³, Πλύσιμο σε πλυντήριο: Όχι, Λεύκανση: Επιτρέπεται λεύκανση, Στεγνωτήριο: Δεν επιτρέπεται το στέγνωμα σε στεγνωτήριο, Σιδέρωμα: Μη σιδερώνετε, Στεγνό καθάρισμα: Όχι στεγνό καθάρισμα, Οδηγίες: Μπορεί να πλυθεί τοπικά με νερό |
| Άτομα | 6 |
| Λειτουργία | Αποσπώμενα πόδια |
| Χαρακτηριστικό | Ο αφρός που στεγνώνει γρήγορα είναι ανθεκτικός στις καιρικές συνθήκες λόγω της δομής ανοιχτών κελιών, η οποία επιτρέπει στο νερό και τον αέρα να περάσουν εύκολα από μέσα. Ο αφρός στραγγίζει και στεγνώνει γρήγορα, αποτρέποντας την ανάπτυξη μούχλας. Το ακρυλικό ύφασμα που βάφεται σε διάλυμα κατασκευάζεται από ακρυλικές ίνες, οι οποίες βάφονται με UV-προστατευμένα χρώματα. Αυτό προσφέρει ένα ανεξίτηλο ύφασμα, ανθεκτικό στην επίδραση του ηλιακού φωτός. Το ύφασμα είναι ανθεκτικό στο νερό και στεγνώνει γρήγορα, αποτρέποντας την ανάπτυξη μούχλας και μυκήτων. Το ύφασμα είναι ανθεκτικό στους λεκέδες και εύκολο στο καθάρισμα. |
| Χρώμα | Ανοιχτό γκρι |
| Ελεγμένο για | 660 kg |
| Δεν χρειάζεται συντήρηση | Ναι |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Τα πόδια πρέπει να συναρμολογηθούν |
| Περιποίηση | Δε χρειάζεται συντήρηση. Καθαρίστε με νερό και ήπιο σαπούνι. |
| Χρήση | Εξωτερικού χώρου |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Χαρακτηριστικά προϊόντος - Βοηθητικό τραπέζι HELAGS Ø85xΥ50 μαύρο
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Διάμετρος: 85 cm, Ύψος: 50 cm |
|---|---|
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 89 cm, Μήκος : 89 cm, Ύψος: 14 cm |
| Βάρος | 27 kg |
| Υλικό | Πλαίσιο: Ατσάλι, Επιφάνεια τραπεζιού: Οι ίνες πηλού είναι ένα συνθετικό υλικό μικρής συντήρησης κατασκευασμένο από άργιλο ενισχυμένο με ίνες, όπως ίνες κυτταρίνης ή υαλοβάμβακα. Αυτό σχηματίζει ένα ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες και ελαφρύ υλικό. |
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Επεξεργασία | Η επίστρωση βαφής σκόνης βοηθάει στην προστασία του μετάλλου ενάντια στη φθορά και τη σκουριά. Η επίστρωση βαφής σκόνης είναι μία διαδικασία εφαρμογής μίας ανθεκτικής και προστατευτικής στρώσης βαμμένης σκόνης στο μέταλλο. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Περιποίηση | Καθαρίστε με νερό και ήπιο σαπούνι. |
| Αποθήκευση | Αποθήκευση σε εσωτερικό χώρο κατά τη διάρκεια του χειμώνα |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
JUTLANDIA - Σκανδιναβικός τρόπος ζωής σε εξωτερικό χώρο
Κάντε τα καλοκαίρια σας απολαυστικά με τα ποιοτικά προϊόντα κήπου JUTLANDIA® που συνδυάζουν τη σύγχρονη σχεδίαση με τη λειτουργικότητα σε εξαιρετικές τιμές.
Είτε θέλετε να μεταμορφώσετε το πιο ηλιόλουστο σημείο στον κήπο σας, επεκτείνοντας την άνεση του καθιστικού σας στην αυλή, είτε φτιάχνετε έναν αστικό κήπο στο μπαλκόνι σας, η JUTLANDIA έχει τη λύση. Η σειρά περιλαμβάνει κλασσικά σχέδια και αγαπημένα εποχιακά, όλα σε σκανδιναβικό ύφος.
Η πλειονότητα των επίπλων κήπου JUTLANDIA δεν χρειάζεται συντήρηση και η εταιρεία παρέχει επίσης ξύλινα έπιπλα κήπου, FSC®-πιστοποιημένα. Αυτό σημαίνει ότι η ξυλεία προέρχεται από υπεύθυνη δασοκομία, η οποία διασφαλίζει ορθές συνθήκες για τη φύση, την πανίδα και τον άνθρωπο.
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


