FEJENSENGΚουτί αποθήκευσης μαξιλαριών FEJENSENG Π128xΥ59xΒ54 μαύρο
Κουτί αποθήκευσης μαξιλαριών από αδιάβροχο, UV-προστατευμένο πλαστικό (85% ανακυκλωμένο). Με λαβή έλξης. Ανθεκτικό στον παγετό. Π128 x Υ59 x Β54 cm
Χαρακτηριστικά προϊόντος
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 128 cm, Ύψος: 59 cm, Βάθος: 54 cm, Λίτρο: 350 L |
|---|---|
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 132 cm, Μήκος : 56 cm, Ύψος: 18 cm |
| Βάρος | 11 kg |
| Υλικό | |
| Πλαίσιο | Πολυπροπυλένιο (85% ανακυκλωμένο) |
| Πλευρές | Πολυπροπυλένιο (85% ανακυκλωμένο) |
| Επιφάνεια | Πολυπροπυλένιο (85% ανακυκλωμένο) |
| Εσωτερικές διαστάσεις | Πλάτος:126 cm,Μήκος:52 cm,Ύψος:58 |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στον παγετό, Λαβή έλξης, UV-προστασία, Αδιάβροχο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δεν χρειάζεται συντήρηση | Ναι |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Περιποίηση | Δε χρειάζεται συντήρηση. Καθαρίστε με νερό και ήπιο σαπούνι. |
| Χρήση | Εξωτερικού χώρου |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Αξιολογήσεις
Μπαούλο πλαστικό για αποθηκευτικό χώρο
Μεγάλο, πανεύκολο στην συναρμολόγηση, ελαφρύ και ταυτόχρονα ανθεκτικό!
Όνομα: ΑΝΤΙΓΟΝΗ
Κουτί
Πολύ καλό άριστη ποιότητα υλικού ταχεία εξυπηρέτηση.
Όνομα: ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ
very useful
took me 10 mins to assemble, very easy and looks good. worth it so far.
Όνομα: Christos P
Κα
Πολύ καλό! Καλή κατασκευή.
Όνομα: Maria
Αξιόλογο
Στιβαρή κατασκευή
Όνομα: GeoK
Κουτί αποθήκευσης
Όλα εξαιρετικά !!!
Όνομα: Petros Kanelopoulos
Køb af hybdebiks
Bestilt på click and collect. Det tog lidt tid at finde den, men betjeningen var meget venlig og hjælpsom.
Όνομα: Stefan
Pret bun/ calitate
Este o cutie foarte robusta. Am cumparat o perna lunga pentru scaun pliabil de la Jysk si acum o folosim si pe post de bancuta. Montajul a mers foarte usor
Όνομα: Annamaria
Rommel
Kussenbox is makkelijk in elkaar te zetten maar als je de box vult met kussens en er komt een beetje druk op de zijkant springt de box open. Kan goed zijn om speelgoed op te bergen, maar voor tuinkussens is hij niet stevig genoeg. Let er ook op dat je sommige onderdelen bijna niet meer uit elkaar krijgt en dus zeer moeilijk te retourneren is.
Όνομα: Yasmine
Stevig en waterdicht
Stevige box. Makkelijk in elkaar te zetten en beschermd goed
Όνομα: Martin
Αποστολή
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών

