BEDERΚουτί αποθήκευσης μαξιλαριών BEDER Π155xΥ71xΒ78 σκληρό ξύλο
Μέγεθος:
Προτεινόμενα προϊόντα
Κουτί αποθήκευσης μαξιλαριών από ελαιωμένο FSC® σκληρό ξύλο και γαλβανισμένο ατσάλι. Με εύκολο στη χρήση υδραυλικό καπάκι. Π155 x Υ71 X Β78 cm
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 155 cm, Ύψος: 71 cm, Βάθος: 78 cm, Λίτρο: 605 L |
|---|---|
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 84/70 cm, Μήκος : 161/151 cm, Ύψος: 12/9 cm |
| Βάρος | 53 kg |
| Προστατευτικό ποδιών | Πολυαιθυλένιο |
| Υλικό | |
| Πλαίσιο | Μασίφ ευκάλυπτος |
| Πλευρές | Πολυπροπυλένιο, Μασίφ ευκάλυπτος |
| Επιφάνεια | Γαλβανισμένο ατσάλι |
| Εσωτερικές διαστάσεις | Πλάτος:147 cm,Μήκος:58 cm,Ύψος:71 |
| Χαρακτηριστικό | Υδραυλικό καπάκι |
| Επεξεργασία | Ελαιωμένο, Επίστρωση βαφής σκόνης |
| Χρώμα | Φυσικό |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | FSC® 100% |
| Περιποίηση | Περιποιηθείτε με λάδι ξύλου σύμφωνα με τις συμπεριλαμβανόμενες οδηγίες. |
| Αποθήκευση | Αποθήκευση σε εσωτερικό χώρο κατά τη διάρκεια του χειμώνα |
| Χρήση | Εξωτερικού χώρου |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
tökéletes
A kisebb változata nem volt megfelelő, mert a 60*60 cm-es párnák nem fértek el benne. Ez viszont sokkal nagyobb, kényelmesen elférnek benne a párnák és minősége is kiváló.
Όνομα: Péter
Kussenbox beder
Ik ben heel tevreden over de box, toch een klein puntje van verbetering. Jammer dat er aan de buitenkant geen extra hendeltje of hiervoor een voorziening is, aangezien de pompjes voor het sluiten niet zo sterk zijn. Ik ben bang bij hevige windstoten dat het deksel zal open waaien.
Όνομα: Marleen Deschryver
Perfect
Read some poor reviews but it is perfect for what it is supposed to do. Looks great, heavy lid, good air flow to keeps cushions aired and dry.
Όνομα: Andrew
Zelo dober zaboj, lep
Zaboj je zelo kvalitetno izdelan, posamezne ploskve je treba po dostavi sestaviti z vijaki. Na notranji strani je zaboj obložen s plastičnim panelom. Kovinski pokrov ima amortizerje za lažje odpiranje. Pogrešam mehanizem za blokado neželenega odpiranja pokrova ob močnejših sunkih vetra.
Όνομα: Danijel
Auflagenbox gefällt!
Obwohl der Metalldeckel, durch seine Gasdruckdämpfer, bei Wind von alleine aufgeht, ist diese Box schon ein Hingucker. Vielleicht wird der Hersteller ja noch eine Vorhangschloss-Haspe montieren um das Problemchen zu lösen. Ich habs gemacht
Όνομα: Frank Schubert
schöne Truhe mit Nachbesserungsbedarf
Die Truhe sieht sehr wertig aus und lässt sich einfach aufbauen. Leider ist der Boden aus recht leichtem Material (Plastik) und weist seitlich recht große Lücken auf, sodass die Box nicht wirklich dicht ist und Mäuse ungehindert einwandern können. Schade, dass so ein teures und wertiges Produkt hier nicht wirklich durchdacht wurde.
Όνομα: C.D.
Qualität und Optik Top
Sind sehr zufrieden mit der Box, alle Kissen unsere Gartenlounge passen Perfekt hinein. Aufbau ohne Probleme.
Όνομα: Daniel
Úžasný box, doporučuji
Box je velice kvalitní, boky z tvrdého dřeva, víko z plechu. Na box se dá sednout, neprší do nej. Fotka odpovídá skutečnosti. Určitě doporučuji! Dřevo lze i přetřít (mám vyzkoušeno, vypadá to báječně :-)).
Όνομα: Alžběta
Destul de ok
Nu pot sa zic ca sunt foarte multumit de produs. Partea de jos este prinsa in 4 locuri si raman spatii foarte mari. Plasticul din interior nu este de calitate.
Όνομα: Dragos Nichifor
Skrzynia nie jest szczelna
Jak na tą cenę skrzynia powinna być lepiej wykonana w środku. Płyty są źle spasowane i są szpary, przez które będzie dostawać się woda. W niektórych miejscach szpary po kilka mm - wejdą robaki. Ale od spodu dramat - 3 cm szpary - mogą wejśc nawet gryzonie. Elementy montażowe klapy dramat - 3 maleńkie zawiasy przykręcane do cienkie listewki - sa co prawda amortyzatory ale to wyleci.
Όνομα: Krzysztof
JUTLANDIA - Σκανδιναβικός τρόπος ζωής σε εξωτερικό χώρο
Κάντε τα καλοκαίρια σας απολαυστικά με τα ποιοτικά προϊόντα κήπου JUTLANDIA® που συνδυάζουν τη σύγχρονη σχεδίαση με τη λειτουργικότητα σε εξαιρετικές τιμές.
Είτε θέλετε να μεταμορφώσετε το πιο ηλιόλουστο σημείο στον κήπο σας, επεκτείνοντας την άνεση του καθιστικού σας στην αυλή, είτε φτιάχνετε έναν αστικό κήπο στο μπαλκόνι σας, η JUTLANDIA έχει τη λύση. Η σειρά περιλαμβάνει κλασσικά σχέδια και αγαπημένα εποχιακά, όλα σε σκανδιναβικό ύφος.
Η πλειονότητα των επίπλων κήπου JUTLANDIA δεν χρειάζεται συντήρηση και η εταιρεία παρέχει επίσης ξύλινα έπιπλα κήπου, FSC®-πιστοποιημένα. Αυτό σημαίνει ότι η ξυλεία προέρχεται από υπεύθυνη δασοκομία, η οποία διασφαλίζει ορθές συνθήκες για τη φύση, την πανίδα και τον άνθρωπο.
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών

