SKEJBYΜονάδα καναπέ SKEJBY κεντρικό μπεζ ύφασμα
Τύπος μονάδας:
Προτεινόμενα προϊόντα
Ύφασμα. Μαξιλάρι καθίσματος με ελατήρια pocket και επένδυση από αφρό. Μαξιλάρι πλάτης από αφρό. Μονάδα κέντρου για πολυμορφικό καναπέ. Π70 x Υ64 x Β92 cm
| Τύπος | Μονάδα καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός, LVL, PP (πολυπροπυλένιο), Μοριοσανίδα, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Ατσάλι |
| Υλικό | Κάθισμα: Αφρός, LVL, Μοριοσανίδα, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Ατσάλι, Πλάτη: Αφρός, LVL, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Μπράτσο: Μοριοσανίδα, Πόδι: PP (πολυπροπυλένιο) |
| Κάθισμα | Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυαιθέρα, Πυκνότητα αφρού: 23/50 kg/m³ |
| Πλάτη | Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυαιθέρα, Πυκνότητα αφρού: 23/50 kg/m³ |
| Υποβραχιόνιο | Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυαιθέρα, Πυκνότητα αφρού: 23/50 kg/m³ |
| Σεζλόνγκ | Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυαιθέρα, Πυκνότητα αφρού: D23/D50 kg/m³ |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τύπος ελατηρίων | Κάθε pocket ελατήριο προστατεύεται από υφασμάτινη θήκη που προσφέρει ένα ευπροσάρμοστο στρώμα, αυξάνει την ανθεκτικότητα και μειώνει το θόρυβο. |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 70 cm, Ύψος: 64 cm, Βάθος: 92 cm |
| Ύψος καθίσματος | 39 |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 93 cm, Μήκος : 71 cm, Ύψος: 63 cm |
| Βάρος | 20 kg |
| Μέγ. φορτίο ανά κάθισμα | 110 kg |
| Αριθμός κιβωτίων | 1 |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | Όλα τα υλικά δασών που χρησιμοποιούνται σε προϊόντα που φέρουν αυτή τη σήμανση, προέρχονται από δάση τα οποία έχουν ελεγχθεί από ανεξάρτητες αρχές ώστε να διαβεβαιωθεί ότι διαχειρίζονται σύμφωνα με τα αυστηρά κοινωνικά και περιβαλλοντικά πρότυπα του FSC®. |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Moderan i praktičan
Vrlo moderan i praktičan kauč. Modularni dijelovi se lako kombiniraju pa se može složiti po želji. Kao dvosjed, trosjed ili kutna garnitura. Između ostalog jako su udobni! Odličan izbor! Preporuka!
Όνομα: Domagoj
Top
Top kauc! Kupljen modularni kauc i prodizetak. Jako lijep i moderan, odusevljena sam! Predivan uzivo i u prostoru.
Όνομα: Ivana
Top
Top kauc! Kupljen modularni kauc i prodizetak. Jako lijep i moderan, odusevljena sam! Predivan uzivo i u prostoru.
Όνομα: Ivana
Res kvalitetna modularna sofa
Udobna, ravno prav trda, dobro se obdrži čez čas!
Όνομα: Simona
Svag
Har haft sofa med puf en uge og allerede nu har sofamodulet en fordybning i midten. Det ærkes tydeligt når ma sidder der. Møblet er ret hårdt og man sidder godt, men det er som om hårdheden forsvinder og bliver svag meget hurtigt.
Όνομα: janie
Nutzung nach einem Jahr
Das Sofa ist optisch wirklich sehr modern, und sowohl der Stoff als auch die Farbe sind sehr schön. Leider muss ich sagen, dass es nach fast einem Jahr – in einem 2-Personen-Haushalt mit kaum Besuch – bereits deutlich abgenutzt aussieht. Es haben sich bei mir starke Sitzmulden gebildet, an den Ecken entstehen Falten, und der Stoff beginnt zu fusseln. Für den günstigen Preis ist es optisch eine tolle Option, allerdings scheint die Qualität nicht auf eine langfristige Nutzung ausgelegt zu sein meiner Erfahrung nach. Meiner Meinung nach ist es eher eine Lösung für maximal ein bis zwei Jahre.
Όνομα: Seli
Bewertung
Ich liebe das gekaufte Sofa und die Module einfach. Es ist bequem, variabel und passt perfekt in meine kleine Wohnung ❤️ Danke, JYSK!
Όνομα: Eva
Fantastisk
Vi har haft vores sofa siden d. 5/12 og er så glad for den. Den er behagelig, og man sætter den sammen i bunden - så den ikke faldet fra hinanden. Den er behagelig at sidde og lægge i. Vi glæder os til at bygge videre på den.
Όνομα: Frederikke Emily
Hezká, ale nekvalitní pohovka
Bohužel po 7 měsících užívání pružina protrhla látku a nyní je nebezpecne užívání. Celkově pohovka není příliš pohodlná a sedák nedrží tvar. Zklamání.
Όνομα: Jonas
Selkänojan rypyt
Sohvan selkänojaan tuli heti rumat rypyt/painaumat käyttöönoton jälkeen. En tiedä onko minulla maanantai kappale vai onko muillakin näin.
Όνομα: Essi
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


