OKSBYΜονάδα καναπέ OKSBY μ/αποθηκευτικό χώρο άμμου ύφασμα
Τύπος μονάδας:
Προτεινόμενα προϊόντα
Ύφασμα. Μαξιλάρι καθίσματος με ελατήρια τσέπης και ενίσχυση από αφρό. Μαξιλάρι πλάτης από αφρό. Με αποθηκευτικό χώρο. Κεντρική μονάδα για αρθρωτό καναπέ. Π65 x Υ81 x Β78 cm
| Τύπος | Μονάδα καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | ABS πλαστικό, Αφρός, PET, PP (πολυπροπυλένιο), Πολυεστέρας, Ατσάλι |
| Υλικό | Κάθισμα: Αφρός, PET, Πολυεστέρας, Πλάτη: Αφρός, PET, Πολυεστέρας, Ατσάλι, Μπράτσο: Αφρός, PET, Πολυεστέρας, Ατσάλι, Πόδι: ABS πλαστικό, PP (πολυπροπυλένιο) |
| Κάθισμα | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός, Πυκνότητα αφρού: 30 kg/m³ |
| Πλάτη | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός, Πυκνότητα αφρού: 23 kg/m³ |
| Υποβραχιόνιο | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός, Πυκνότητα αφρού: 23 kg/m³ |
| Γέμισμα | 100% πολυεστέρας, Αφρός πολυουρεθάνης (100% ανακυκλωμένος) |
| Εξωτερικό ύφασμα | 100% πολυεστέρας |
| Χρώμα | Άμμου |
| Τύπος ελατηρίων | Κάθε pocket ελατήριο προστατεύεται από υφασμάτινη θήκη που προσφέρει ένα ευπροσάρμοστο στρώμα, αυξάνει την ανθεκτικότητα και μειώνει το θόρυβο. |
| Αριθμός ελατηρίων/m² | 5 |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 65 cm, Ύψος: 81 cm, Βάθος: 78 cm |
| Ύψος καθίσματος | 43 |
| Βάθος καθίσματος | 45 |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 67 cm, Μήκος : 67 cm, Ύψος: 52 cm |
| Βάρος | 16 kg |
| Μέγιστο Φορτίο | 110 kg |
| Μέγ. φορτίο ανά κάθισμα | 110 kg |
| Αριθμός κιβωτίων | 1 |
| Οδηγίες | Μπορεί να πλυθεί τοπικά με νερό |
| Αποθηκευτικός χώρος | Κάτω από το κάθισμα |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Μονάδα καναπε
Όπως αναμενόταναι η ποιότητα καλή το ύφασμα πολύ ωραίο και ο καναπές αναπαυτικός
Όνομα: Βαρβαρα
Лек и удобен
Модулът е лесен за сглобяване, удобен, компактен и лек. Има и място за съхранение.
Όνομα: Цанова
Ich liebe es
Dieses Modulsofa wird leider nicht in den Filialen ausgestellt. Auf gut Glück bestellt und nach anfänglicher Skepsis ( zu niedrig zu kurz ) und erstmal mit 10 cm Füßen ausgestattet bin ich jetzt total begeistert. Die hohen Füße kamen wieder ab. Es ist viel kuscheliger wenn sie niedriger ist ( bin aber auch nicht groß ). Die Kombimöglichkeiten und der zusätzliche Stauraum sind grandios. Kann mit und ohne Rückenkissen verwendet werden. Von mir eine klare Kaufempfehlung wenn man ein kleines Wohnzimmer und wie ich öfter mal Lust zum Umgestalten hat.
Όνομα: Beate Müller
Túl kényelmes
Kétszer is elkéstem munkából,mivel elaludtam rajta olyan szuper és kényelmes. Köszi Jysk. :) ❤️ Ja...és aki nem nagy barkács szaki,az is hip-hop összetudja szerelgetni. :)
Όνομα: Králik Zsolt
Satisfecho
Color muy bonito y cómodo de auxiliar a otro sofá.
Όνομα: Jau
Fåtolj
Jättesköna att sitta
Όνομα: Era Jonsson
Sofa
Stoff und farbe sind sehr schon, leider ist das Sofa viel zu niedrig und zu weich. Daher ging es zurück
Όνομα: Sabine
Super bra/ very good
Den är jätte fin och skön 10/10 rekommenderar
Όνομα: Gustav
Dopo un mese
Facile nel montaggio, schienale e braccioli rimangono ben fissati. la seduta è comoda, morbida ma non troppo, non si affonda; forse leggermente corta, una decina di centimetri in più sarebbe stata ottimale. Anche i cuscini sono comodi. I materiali sono nella media del prezzo, non eccelsi, comunque fanno il loro dovere. Quello che mi ha più deluso è il rivestimento che è scadente e plasticoso al tatto. Sicuramente, rientrando nel prezzo, si poteva fare di meglio. Ho preso cinque elementi più un bracciolo e fatto una composizione ad angolo. Quello che mi piace di più di questo divano è che lo posso modulare a mio piacimento con poco sforzo. Tirando le somme e valutando il rapporto qualità/prezzo, è un prodotto consigliabile, soprattutto valutando prodotti dello stesso tipo di altre aziende. Dalle foto non si capisce bene, ma il colore è un tortora chiaro leggermente tendente al grigio.
Όνομα: Gabriella
Erittäin tyytyväinen
Olen muuttanut uuteen asuntoon, ja säilytystilaa ei riittänyt tarpeisiini. Tämä ratkaisi ongelman. Hankin samantien viisi kappaletta. Kaiken lisäksi on siro ja mukava istua. Myös osien yhdistäminen ja eri vaihtoehtojen muunneltavuus on plussaa. Ehdottoman hyvä hankinta.
Όνομα: H. Toikka
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


