VONSILD3-θέσιος καναπές VONSILD ηλεκτρικός ανακλινόμενος αν. γκρι
Προτεινόμενα προϊόντα
| Τύπος | 3-θέσιος καναπές |
|---|---|
| Άτομα | 3 |
| Υλικό | Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Ατσάλι |
| Υλικό | Κάθισμα: Αφρός, Πολυεστέρας, Πλάτη: Αφρός, Πολυεστέρας, Μπράτσο: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Πόδι: Ατσάλι |
| Κάθισμα | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: PU (πολυουρεθάνη), Πυκνότητα αφρού: 28 kg/m³ |
| Πλάτη | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: PU (πολυουρεθάνη), Πυκνότητα αφρού: 28 kg/m³ |
| Υποβραχιόνιο | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Πολυεστέρας, Πυκνότητα αφρού: 180g kg/m³ |
| Γέμισμα | 100% πολυεστέρας, 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα | Ανοιχτό γκρι |
| Λειτουργία | Ενσωματωμένο υποπόδιο, Μηχανισμός ανάκλισης |
| Τύπος ελατηρίων | Κάθε pocket ελατήριο προστατεύεται από υφασμάτινη θήκη που προσφέρει ένα ευπροσάρμοστο στρώμα, αυξάνει την ανθεκτικότητα και μειώνει το θόρυβο. |
| Αριθμός ελατηρίων/m² | 147 |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 195 cm, Ύψος: 87-110 cm, Βάθος: 97-164 cm |
| Ύψος καθίσματος | 50 |
| Βάθος καθίσματος | 55 |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 80 cm, Μήκος : 71 cm, Ύψος: 195 cm |
| Βάρος | 85 kg |
| Μέγ. φορτίο ανά κάθισμα | 110 kg |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | Όλα τα υλικά δασών που χρησιμοποιούνται σε προϊόντα που φέρουν αυτή τη σήμανση, προέρχονται από δάση τα οποία έχουν ελεγχθεί από ανεξάρτητες αρχές ώστε να διαβεβαιωθεί ότι διαχειρίζονται σύμφωνα με τα αυστηρά κοινωνικά και περιβαλλοντικά πρότυπα του FSC®. |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Avkopplande och skön soffa
Soffan är riktigt skön och det bästa är givetvis alla olika lägen som man kan ställa in beroende på stunden du själv önskar njuta i.
Όνομα: Taina
Elektrischer Sofa - sehr bequem!
Ein hochwertiges elektrisches Sofa bietet einen hohen Sitz- und Liegekomfort, ruhige und langlebige Motoren und angenehme Polsterhärte. Das Sofa lässt sich einfach aufbauen (auch alleine, ohne Hilfe möglich), aber auch das auseinanderbauen ganz easy. Sind umgezogen und als Einzelteile war sogar der Transport kein Problem. Jedesmal drauf zu liegen, versetzt einen sofort in Schlafmodus ^_^ Kann ich absolut Weiterempfehlen! Liebes JYSK Team... bitte dieses Modell / Sofa dauerhaft im Sortiment behalten :)
Όνομα: S. G.
Carol Daysh
Me encanta el sofá. Es tan cómodo y muy facil de extender y cerrar. El vendedor en la tienda me ayudó mucho.
Όνομα: Carol
Kjempe god sofa
Behagelig i stoffet, digg at den er elektrisk. Kan legge setene ganske så langt bakover. Lett å montere.
Όνομα: Marianne
Tolles Sofa
Ich kann diese Relaxsofa nur jedem ans Herz der wert legt aus schlichte Eleganz. Mit dem gewissen extra. Wir haben im Angebot gleich zwei drei Sitzer und ein Sessel genommen.
Όνομα: Peter
Sofá
Encomenda cancelada.
Όνομα: Jorge
Josune
Sofa 3 plazas. Viene sin montar pero el montaje es muy facil. Es mjybcomodo y los 2 asientos laterales se mueven. Buena compra.
Όνομα: Josune
Tolles Sofa
Wir haben zwei davon gekauft. Wir waren überrascht wie einfach man das zusammen bauen konnte. Echt klasse
Όνομα: Ellen Schülke
Velmi pohodlná pohovka
Velmi pohodlná pohovka. Příjemný materiál. Měkká. K odpočinku skvělá. V akční ceně super kup! Doufáme, že elektro součástky vydrží.
Όνομα: MartinaV
Würde ich wieder Kaufen!!!
Es ist total Bequem und bietet eine großzügige Sitzfläche. Kann ich nur weiter empfehlen.
Όνομα: Schamberger
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


