MOMMARKΚαναπές-κρεβάτι με σεζλόνγκ MOMMARK μπεζ ύφασμα
Προτεινόμενα προϊόντα
3-θέσιος καναπές από ύφασμα. Ο καναπές μετατρέπεται εύκολα σε καναπέ κρεβάτι. Μαξιλάρι καθίσματος με ελατήρια και ενίσχυση από αφρό. Μαξιλάρι πλάτης από αφρό. Με αποθηκευτικό χώρο. Μπορεί να αναστραφεί. Περιοχή ύπνου 137x200 cm. Π222 x Υ83 x Β90/152 cm
Χαρακτηριστικά προϊόντος
| Τύπος | 3-θέσιος καναπές-κρεβάτι με σεζλονγκ |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός, Το MDF αποτελείται από λεπτές, πεπιεσμένες με κόλλα, ξύλινες ίνες. |
| Υλικό | Κάθισμα: Αφρός, Πολυεστέρας, Πλάτη: Αφρός, Το MDF αποτελείται από λεπτές, πεπιεσμένες με κόλλα, ξύλινες ίνες. |
| Κάθισμα | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: PU (πολυουρεθάνη), Πυκνότητα αφρού: 25/20/16 kg/m³ |
| Πλάτη | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Πολυεστέρας, Πυκνότητα αφρού: 40 kg/m³ |
| Υποβραχιόνιο | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: PU (πολυουρεθάνη), Πυκνότητα αφρού: 25 kg/m³ |
| Σεζλόνγκ | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: PU (πολυουρεθάνη), Πυκνότητα αφρού: 25 kg/m³ |
| Πόδια | PP (πολυπροπυλένιο) |
| Γέμισμα | 100% πολυεστέρας, 100% πολυεστερικές ίνες |
| Εξωτερικό ύφασμα | 100% πολυεστέρας |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Χαρακτηριστικό | Μπορεί να αναστραφεί, Με αποθηκευτικό χώρο |
| Σεζλόνγκ | Αναστρέψιμο |
| Τύπος ελατηρίων | Κάθε pocket ελατήριο προστατεύεται από υφασμάτινη θήκη που προσφέρει ένα ευπροσάρμοστο στρώμα, αυξάνει την ανθεκτικότητα και μειώνει το θόρυβο. |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 222 cm, Ύψος: 83 cm, Βάθος: 90/152 cm |
| Ύψος καθίσματος | 48 |
| Βάθος καθίσματος | 58 |
| Περιοχή ύπνου | Πλάτος: 137 cm, Μήκος : 200 cm |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 137 cm, Μήκος : 165 cm, Ύψος: 78 cm |
| Βάρος | 103 kg |
| Μέγ. φορτίο ανά κάθισμα | 110 kg |
| Μέγ. φορτίο περιοχής ύπνου | 220 kg |
| Αριθμός κιβωτίων | 3 |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | Τα προϊόντα που φέρουν αυτή τη σήμανση κατασκευάζονται χρησιμοποιώντας μία μίξη από υλικά από FSC®-πιστοποιημένα δάση, ανακυκλωμένα υλικά ή/και FSC ελεγχόμενο ξύλο. Ενώ το ελεγχόμενο ξύλο δεν προέρχεται από FSC-πιστοποιημένα δάση, περιορίζει την πιθανότητα προέλευσης από μη αποδεκτές πηγές. Βρείτε τα προϊόντα που φέρουν την πιστοποίηση FSC στα καταστήματα και online. |
| Αποθηκευτικός χώρος | Στη σεζλόνγκ |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Αξιολογήσεις
Κ
Εξαιρετικός καναπές για την τιμή του
Όνομα: Ιωάννης
Καναπές
Υπεροχος ειναι τοσο οσο δεν πιάνει χωρο έχει αποθηκευτικό ιδανικο για αρκετα ρουχα το ερωτευτηκα!
Όνομα: Ειρηνη
Πρώτη εικόνα πολύ καλή
Φαίνεται στιβαρός καναπές και αρκετά καλός για τα λεφτά του. Θέλει σχεδόν 2-3 ώρες να συναρμολογηθεί αλλά δεν είναι πολύ δύσκολο. Μεγάλο κρεβάτι και καλός χώρος αποθήκευσης.
Όνομα: Μιχάλης
Ενδιαφέρον
Για 500€ με δωρεάν μεταφορικά μέχρι το σπίτι μας είναι καλή επιλογή. Αν κοστολογείτο 350-400 εκεί θα μιλούσαμε για τέλεια αγορά.
Όνομα: Θάνος
Korrekt sarokfotel
Bár a kiszállítás kicsit küzdelmes volt a HDT-vel (innen is köszönet a Jysk ügyfélszolgálaton a hölgynek aki segített velük kommunikálni), maga a fotel a mi elvárásainknak megfelel. Aki nagyobb ülőfelületű kanapét keres annak kevésbé ajánlanám, nekünk a kis nappalinkba egyelőre pont tökéletes.
Όνομα: Anna
Stoffa rovinata
Divano difettoso, la stoffa di rivestimento nella chaise longue è tagliata per circa 3 cm, vorrei un rimborso almeno parziale della cifra pagata….
Όνομα: Manuel Stefanoni
Ígértes, de
Minden más hasonlóhoz képest olcsóbban, ráadásul egy leárazás közepén vettem meg, ár-érték arányban elég jó. A mérete pont megfelelt, két emberes, az összeszerelés is viszonylag egyszerű. Kényelmes, a háttámlák alacsonyak, de pont megfelelőek még nekem is (186cm). Viszont biztosan nem aludnék rajta ággyá alakítva, a lekerekítés okozta lövészárok miatt ez egy teljesen értelmetlen funkció, a kihúzható plusz felület csak lábtartónak jó - de nehéz kihúzni. A domború ülőfelület szélek meglepetéseket tudnak okozni ha az ember lerak valamit, elég könnyen és gyorsan leszánkázik minden, amit nem középre rakunk. A rakodóhely kevés, egyetlen felnyíló rekesz van, amit nem lehet púposra pakolni. A szövet minősége jónak tűnik, a párnázás kevésbé: pár hét után deformáció látszik a karfák mellett. A színe klassz. A legnagyobb hátrány az, hogy három hét után is enyhe, de jól észlelhető lábszagra, hányásszagra emlékeztető szag terjeng körülötte, amire nagyon lassan enyhül, jelenleg megoldást keresek rá.
Όνομα: Németh Tamás
Zettel
Ik ben tevreden!
Όνομα: Инна
Szuper
Egy hete szereltük össze, azóta használom, ugyan kihúzni nem nagyon fogom, de egy személy kényelmesen tud rajta aludni. Magas, masszív kanapéágy, eddig a macskák karmait is jól bírja.
Όνομα: Juju
Extremt praktisk, bra tyg!
Riktigt bra soffa! Tåligt tyg, bra med förvaringsutrymme, enkelt att dra fram extra sängen. Liten men ändå mycket plats att sova på! Kanske aningen hård, men de är en smaksak.
Όνομα: Andreas
Αποστολή
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών
