EJDRUPΒάση τηλεόρασης EJDRUP 1 ράφι μπεζ
Ατσάλι. Ταιριάζει σε τηλεοράσεις 32-65 ιντσών. Με τροχούς που κλειδώνουν και ρυθμιζόμενα πόδια. Π100 x Υ116 x Β55 cm
Χαρακτηριστικά προϊόντος
| Τύπος | Έπιπλο τηλεόρασης |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι |
| Υλικό | Πρόσοψη: Ατσάλι, Επιφάνεια: Ατσάλι, Ποδαρικά: Ατσάλι, Πλαίσιο: Ατσάλι, Ράφι: Ατσάλι |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Χαρακτηριστικό | Ταιριάζει σε τηλεοράσεις 32-65 ιντσών, Στέκεται χωρίς στήριγμα |
| Περιλαμβάνει | 1 ράφι, 4 ρυθμιζόμενα πόδια, 4 ρόδες |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 100 cm, Ύψος: 116 cm, Βάθος: 55 cm |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 46 cm, Μήκος : 108 cm, Ύψος: 8 cm |
| Βάρος | 11 kg |
| Μέγιστο Φορτίο | 50 kg |
| Αριθμός κιβωτίων | 1 |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Αξιολογήσεις
Τέλεια!
Πολύ σωστή ενημέρωση για την εξέλιξη της αποστολής. Το προϊόν όπως είχε περιγραφεί και πολύ καλή ποιότητα.
Όνομα: Lambros
Εξαιρετικό προϊόν
Πολύ όμορφη βάση ταιριάζει σε όλους τους χώρους , γερή κατασκευή.
Όνομα: Κελινα
Perfecto.
Precioso y fácil de montar.
Όνομα: Beatriz
Todella kätevä ja käytännöllinen
Tämä on todella kätevä. Ostimme vanhemmille ja nyt mm. siivoaminen on helppoa myös tv alta koska jalustaa voi liikutella helposti versus aikaisempi painava tv taso.
Όνομα: Virpi
Tv jalusta
Täydellinen televisiolle ja muulle tarvittavalle
Όνομα: Anne
Zła jakość i nielogiczny montaż
Stojak jest wykonany tandetnie, otwory są niespasowane, sporo trzeba dopasowywać na siłę, milion śrubek, każda z inną głowicą (trzeba niewspółmiernie dużej ilości narzędzi jak na taki sprzęt). Długości śrub nieprzemyślane, przez co trzeba stosów podkładek. Kąt tv po zawieszeniu jest odwrotny - odchyla się do tyłu. Jedynie w miarę ładnie wygląda. Nie polecam.
Όνομα: Kaja
Mobiel tv-meubel
Ontzettend praktisch meubel. Het is heel stevig en wat heel fijn is is dat je het ontzettend makkelijk kunt verplaatsen. In ons geval staat het aan het voeteneind van het bed, dus met het bed verschonen ideaal. Verder geen tierelantijnen, gewoon super handig.
Όνομα: Leontine
Robust
Pænt og robust tvbord
Όνομα: Lisbeth
super, nadočekávání
stojan je bitelný, pořádný a funguje skvěle i moc dobře vypadá, jsem fakt moc spokojená, i cena je velmi příjemná
Όνομα: Tereza
Prisvärd och snygg
Ser lika fin ut som en dyrare variant. Känns hållbar. Den beige färgen smälter in bra. Lite komplicerad att bygga ihop så bra om man är två personer.
Όνομα: Jonna
Αποστολή
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών
