KONGSBERGΣκελετός κρεβατιού KONGSBERG 180x200 μπεζ ύφασμα
| Υλικό | ABS πλαστικό, Το αλουμίνιο είναι ένα ελαφρύ και κομψό υλικό που δεν σκουριάζει. Το αλουμίνιο δεν χρειάζεται συντήρηση και είναι εύκολο να καθαριστεί με ένα υγρό πανί. Το MDF αποτελείται από λεπτές, πεπιεσμένες με κόλλα, ξύλινες ίνες. |
|---|---|
| Σκελετός κρεβατιού | Κόντρα πλακέ |
| Κεφαλάρι/άκρη κρεβατιού | Υλικό: Κόντρα πλακέ, Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: PU (πολυουρεθάνη), Πυκνότητα αφρού: 18 kg/m³ |
| Πλευρά κρεβατιού | Υλικό: Κόντρα πλακέ, Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: Αφρός πολυουρεθάνης, Πυκνότητα αφρού: 18 kg/m3 kg/m³ |
| Μεσοδοκός | LVL |
| Πόδια | Μασίφ ξύλο καουτσούκ |
| Επεξεργασία | Διαφανές λακαρισμένο |
| Χρώμα | Μπεζ, Φυσικό |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 194 cm, Μήκος: 216 cm, Ύψος: 101 cm |
| Απόσταση από το κρεβάτι στο δάπεδο | 18 cm |
| Μέγεθος | 180x200 |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 88 cm, Μήκος : 203 cm, Ύψος: 43 cm |
| Χρήσιμο να το γνωρίζεις | Δεν περιλ. βάση και στρώματα, Κατάλληλο για στρώματα πλαισίου, ελατηρίων και αφρού |
| Βάρος | 40 kg |
| Αριθμός κιβωτίων | 2 |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | Όλα τα υλικά δασών που χρησιμοποιούνται σε προϊόντα που φέρουν αυτή τη σήμανση, προέρχονται από δάση τα οποία έχουν ελεγχθεί από ανεξάρτητες αρχές ώστε να διαβεβαιωθεί ότι διαχειρίζονται σύμφωνα με τα αυστηρά κοινωνικά και περιβαλλοντικά πρότυπα του FSC®. |
| Μέγιστο Φορτίο | 220 kg |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Κρεβάτι
Υπέροχο
Όνομα: Ρομινα
KONGSBERG Σκελετός κρεβατιού KONGSBERG 140x200 μπεζ ύφασμα
υπέροχο κρεββάτι, προσοχή στην τιμή δεν συμπεριλαμβάνεται πλέγμα-τάβλες...εύκολη συναρμολόγηση.
Όνομα: Καλλιόπη
Απίστευτη σχέση ποιότητας-τιμής.
Πολύ όμορφο και σταθερό. Απίστευτη σχέση ποιότητας-τιμής. Ταιριάζει τέλεια με τα στρώματα μας - πλαισίου 2x 90’ (όχι του JYSK). Δεν τρίζει! Ευκολη συναρμολόγηση. Υλικό βασης των μεσαίων υποστηρικτών ποδιών και Οι Βίδες τους, σηκώνουν βελτίωση, όπως επίσης οι οδηγίες για την τοποθέτηση τους. Πρέπει το ύψος τους να ρυθμιστεί έτσι ώστε να είναι 1-2 χιλιοστά στον αέρα (να δουλεύουν απλα σαν έξτρα ασφάλεια αφού μπει βάρος Στο κρεβάτι). Αν ακουμπάνε το πάτωμα, θα φύγουν από την θέση τους/θα στραβώσουν αν τραβηχτεί το κρεβάτι.
Όνομα: Nana
αγορά κρεβατιου
τελειο
Όνομα: Όλγα Χρυσικού
Sengeramme
Nem at samle troede dog at lamellerne hørte med. Glæder mig til første tur med en matrone for at se om den overlever
Όνομα: Jan
Vakker seng
Kjempefin seng som passet perfekt på rommet til min datter. Nydelig farge og stoff. Virker solid.
Όνομα: Kine
Kongsberg dubbelsäng
Enkel men fin . Gillade tyget och färgen beige. Lätt att montera. Bra pris.
Όνομα: Fayezeh
Stylowe
Bardzo ładne łóżko. Oryginalny wygląd. Solidny mebel w kolorze ciepłego beżu. Szybko się składa.
Όνομα: Mariola
Recomand
Este un pat foarte bun, ușor de montat și arată foarte bine în cameră. Am dormit excelent! Mulțumim, Jysk!
Όνομα: Nicoleta
Echt geweldig
Prachtig bed voor een heel mooi prijsje. Goed verpakt. Echt super om in elkaar te zetten. Heb jarenlang bedden bezorgd en geplaatst, maar deze overtreft echt alles, helemaal tevreden.
Όνομα: Paul
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών
