BARKHOLTΈνθετο ντουλάπας BARKHOLT Π42xΒ45 4 συρμάτινα καλάθια
Μέγεθος:
Ατσάλι. Π42 x Υ69 x Β45 cm
| Υλικό | PP (πολυπροπυλένιο), Ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό | Πρόσοψη: Ατσάλι, Επιφάνεια: Ατσάλι, Βάση: Ατσάλι, Πλευρά: Ατσάλι, Ποδαρικά: PP (πολυπροπυλένιο), Ατσάλι, Πλάτη: Ατσάλι, Πλαίσιο: Ατσάλι |
| Συρτάρι | Πρόσοψη: Ατσάλι, Βάση: Ατσάλι, Πλευρά: Ατσάλι, Πλάτη: Ατσάλι |
| Πόδια | PP (πολυπροπυλένιο), Ατσάλι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 42 cm, Ύψος: 69 cm, Βάθος: 45 cm |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 48 cm, Μήκος : 70 cm, Ύψος: 20 cm |
| Βάρος | 4 kg |
| Αριθμός κιβωτίων | 1 |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
BARKHOLT
Στιβαρή, βαριά κατασκευή. Πολύ εξυπηρετικό, πράγματι βοηθά πολύ στην οργάνωση της ντουλάπας. Χρειάζεταινα ακολουθηθούν πιστά οι οδηγίες συναρμολόγησης.
Όνομα: AK
Ένθετο ντουλάπας
Πολύ καλή κατασκευή, χωράει στην ντουλαπα
Όνομα: ΣΠΥΡΟΣ
Βολική
Αρκετά βολική , καθώς δεν χρειάζεται να τρυπήσεις την ντουλάπα, εξοικονομεις χώρο, ωστόσο αρκετά ακριβή για το είδος της.
Όνομα: Vicky
Very easy to assemble
Good baskets
Όνομα: Martin
Good
Lovely and neat little set of drawers but putting it together was a nightmare
Όνομα: Sasha
Easy assembly
I saw a few comments complaining no support to hold the drawers. The simplest way to resolve it was using tiny white cable's ties.
Όνομα: AE
Barkholt
stojan plni svoj ucel. skoda ze na jednej strane nieje doraz na kosiky a tak mozu prepadnut na druhu stranu inak celkova spokojnost
Όνομα: Adriána
barkholt
meer dan zomaar handig draadbakken glijden wel erg snel zit geen rem op
Όνομα: Roos
Parfait
Livraison super rapide. Produit conforme à l'annonce, et encore plusstable que je ne le pensais.
Όνομα: Ana
Potrivire pentru dulap
Ma bucur de acest produs, a intrat super bine in dulap. Și este potrivit pentru hainele sportive. Nu este foarte rezistent dar e ce trebuie la cat este folosit și cum spuneam potrivit pentru hainele sportive.
Όνομα: Lidia
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών
