UBJERGΒοηθητικό τραπέζι UBJERG Π46xΜ46xΥ46 σκληρό ξύλο
Βοηθητικό τραπέζι από ελαιωμένο FSC® σκληρό ξύλο. Αναδιπλούμενο. Π46 x Μ46 x Υ46 cm
Χαρακτηριστικά προϊόντος
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 46 cm, Μήκος: 46 cm, Ύψος: 46 cm |
|---|---|
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 46 cm, Μήκος : 64 cm, Ύψος: 6 cm |
| Βάρος | 2,7 kg |
| Υλικό | Πλαίσιο: Μασίφ ακακία, Επιφάνεια τραπεζιού: Μασίφ ακακία, Ποδαρικά: Μασίφ ακακία |
| Προστατευτικό ποδιών | Πολυπροπυλένιο |
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Χαρακτηριστικό | Αναδιπλούμενο |
| Επεξεργασία | Ελαιωμένο |
| Χρώμα | Φυσικό |
| Χαρακτηριστικό | Κατάλληλο για μπαλκόνι |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Συναρμολογημένο |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | Όλα τα υλικά δασών που χρησιμοποιούνται σε προϊόντα που φέρουν αυτή τη σήμανση, προέρχονται από δάση τα οποία έχουν ελεγχθεί από ανεξάρτητες αρχές ώστε να διαβεβαιωθεί ότι διαχειρίζονται σύμφωνα με τα αυστηρά κοινωνικά και περιβαλλοντικά πρότυπα του FSC®. |
| Περιποίηση | Περιποιηθείτε με λάδι ξύλου σύμφωνα με τις συμπεριλαμβανόμενες οδηγίες. |
| Αποθήκευση | Αποθήκευση σε εσωτερικό χώρο κατά τη διάρκεια του χειμώνα |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Αξιολογήσεις
Σουπερ τραπεζάκι
Μια χαρά φαίνεται το τραπεζάκι για τα χρήματα του. Εχει και ασφάλεια να μην μπορεί να κλείσει ακούσια καθώς και προστατευτικά στα ποδαράκια του. Ο χρόνος θα δείξει αν αντέξει και πόσο.
Όνομα: Χάρης
Καλό τραπεζάκι για τον κήπο
Μου άρεσε αλλά θα ηθελα να κλειδώνει όταν είναι κλειστό για να μεταφέρεται πιο ευκολα!
Όνομα: Κωνσταντίνος
Πολύ πρακτικό και όμορφο
Ποιοτικό, σταθερό και πρακτικό και εύκολο στην μεταφορά.
Όνομα: ELENI STAM
Aurora
La compra fue fantástica. Llego de un día para otro. La mesa era un poco más ligera de lo que pensaba y me devolvieron el dinero sin ningún problema al día siguiente. Una información y atención al cliente extraordinarias. Recomendable
Όνομα: aurora
Degelijk opklapbaar bijzet tafeltje
Stevig en goed gemaakt van hardhout. Houdt z’n kleur en stevigheid ook na jaren buitengebruik. Prima prijs/kwaliteit verhouding: aanrader!
Όνομα: A. Ade Boer
Grand yoke
Great product for the price, decent quality and already assembled. Folds flat for easy storage.
Όνομα: Aaron
Mesa apoio
Boa mesa para apoio de jardim ou varanda. A madeira tem uma cor bonita.
Όνομα: Maria Marques
Egyszerű, nagyszerű
Masszív, jó anyagból készült, megéri az árát.
Όνομα: Tibor
Szállítás
Egy ilyen nagy áruház jobb kézbesítő céggel is dolgozhazna együtt, mint s Posta. Egy korábban rendelt kisaztal hetek óta dekkol a Posta tranzit telepén, ezért újra kellett rendelni.
Όνομα: Fleischer Tibor
Stolek
Jme maximálně spokojeni. Splňuje, co má…
Όνομα: LS
Αποστολή
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


