VENΣαλόνι κήπου μ/σεζλόνγκ VEN 4 ατ. φυσικό
Προτεινόμενα προϊόντα
Χαλαρώστε με μεγάλη άνεση με το σαλόνι κήπου VEN. Αυτό το 4-θέσιο σετ αποτελείται από έναν καναπέ με σεζλόνγκ και μία καρέκλα με άνετα μαξιλάρια, καθώς και ένα ταιριαστό τραπέζι σαλονιού κήπου με επιφάνεια από σκληρό ξύλο FSC®.
Χαρακτηριστικά
- 4-θέσιο σαλόνι κήπου: 3-θέσιος καναπές σαλονιού κήπου, 1 καρέκλα σαλονιού κήπου και 1 τραπέζι
- Πολυτελή μαξιλάρια: Με ανθεκτικό κάλυμμα δομής υφαντού
- Αναστρέψιμος καναπές: Τοποθέτησε τη σεζλόνγκ στη δεξιά ή αριστερή πλευρά
- Ελαιωμένη επιφάνεια από σκληρό ξύλο FSC®: Ανθεκτικότητα και φυσική ομορφιά
- Συνθετικό ρατάν: Συνθετική ψάθα ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες
- Σκελετός από ατσάλι: Στιβαρός και ανθεκτικός
- FSC® 100%: Ξύλο από δάση με υπεύθυνη διαχείριση
4-θέσιο σαλόνι κήπου
Το σετ περιλαμβάνει έναν 3-θέσιο καναπέ, 1 καρέκλα και 1 τραπέζι σαλονιού κήπου. Το ταιριαστό σετ προσφέρει άνετη χωρητικότητα για 4 άτομα.
Πολυτελή μαξιλάρια
Τα πολυτελή μαξιλάρια καθίσματος και πλάτης που περιλαμβάνονται σας επιτρέπουν να καθίσετε αναπαυτικά και να χαλαρώσετε με μεγάλη άνεση. Τα μαξιλάρια έχουν ένα ανθεκτικό, υφαντό κάλυμμα, το οποίο τα καθιστά ανθεκτικά στη φθορά. Αποθηκεύστε τα μαξιλάρια μέσα όταν δεν τα χρησιμοποιείτε για να τα προστατεύσετε από τα στοιχεία της φύσης και να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής τους.
Αναστρέψιμος καναπές
Μπορείς να τοποθετήσεις τη σεζλόνγκ είτε στα αριστερά είτε στα δεξιά του καναπέ, ανάλογα με το τι ταιριάζει καλύτερα στον εξωτερικό σου χώρο.
Ελαιωμένη επιφάνεια από σκληρό ξύλο FSC®
Το τραπέζι σαλονιού κήπου διαθέτει επιφάνεια από σκληρό ξύλο FSC®, το οποίο προσφέρει φυσική ανθεκτικότητα και αισθητική. Η επεξεργασία με λάδι προστατεύει το ξύλο και αναδεικνύει το φυσικό του χρώμα. Συνιστάται το τακτικό λάδωμα του ξύλου για να διατηρηθεί το χρώμα του και να προστατευτεί από την υγρασία.
Συνθετικό ρατάν
Το συνθετικό ρατάν είναι μια ελαφριά και ανθεκτική ψάθα που προσφέρει την εμφάνιση του φυσικού υλικού χωρίς να απαιτεί συντήρηση. Είναι σχεδιασμένο να αντέχει στις καιρικές συνθήκες, συμπεριλαμβανομένης της έκθεσης στον ήλιο, την υγρασία και τις μεταβολές της θερμοκρασίας.
Σκελετός από ατσάλι
Ο ατσάλινός σκελετός με επίστρωση σκόνης είναι στιβαρός και ανθεκτικός. Το βάρος του προσφέρει εξαιρετική σταθερότητα.
FSC® 100%
Η πιστοποίηση FSC® διασφαλίζει ότι τα υλικά προέρχονται από δάση με υπεύθυνη διαχείριση ή άλλες ελεγχόμενες πηγές. Επιλέγοντας προϊόντα με FSC®, συμβάλλετε στην προστασία των δασών του κόσμου.
| Lounge set | 3-θέσιος καναπές με σεζλόνγκ, 1 καρέκλα, 1 τραπέζι |
|---|---|
| Καναπές | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 178 cm, Ύψος: 75 cm, Βάθος: 69/140 cm, Υψος Καθίσματος: 43, Μπορεί να αντιστραφεί: Ναι |
| Υλικό | Πλαίσιο: Ατσάλι, Πλάτη: Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. |
| Τύπος | 3-θέσιος καναπές-κρεβάτι με σεζλόνγκ |
| Καρέκλα | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 66, Ύψος: 75 cm, Βάθος: 68 cm, Υψος Καθίσματος: 43 |
| Υλικό | Πλαίσιο: Ατσάλι, Πλάτη: Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. |
| Ύψος από τα μπράτσα πολυθρόνας | 60 cm |
| Τραπέζι | |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 56, Μήκος: 93 cm, Ύψος: 43 cm |
| Υλικό | Πλαίσιο: Το συνθετικό ρατάν είναι ένας τύπος ελαφριάς, συνθετικής ψάθας. Είναι ανθεκτικό ενάντια στη φθορά, UV-προστατευμένο και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. |
| Ύψος τραπεζιού | 41 cm |
| Προστατευτικό ποδιών | Πολυπροπυλένιο |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 76/65 cm, Μήκος : 174/69 cm, Ύψος: 36,5/36 cm |
| Βάρος | 36,5/16,6 kg |
| Χρώμα | Φυσικό |
| Άτομα | 4 |
| Περιλαμβάνει | Πολυτελή μαξιλάρια με ανθεκτικό, δομής υφαντού κάλυμμα |
| Επεξεργασία | Ελαιωμένο, Επίστρωση βαφής σκόνης |
| Χαρακτηριστικό | Ο καναπές μπορεί να αναστραφεί |
| Μαξιλάρι | |
| Μαξιλάρι καθίσματος | Ύφασμα: 100% πολυεστέρας, Γέμισμα: Αφρός πολυουρεθάνης/100% πολυεστέρας, ίνες, Πυκνότητα αφρού: 23 kg/m³, Εσωτερικό μαξιλαριού: 100% πολυπροπυλένιο, Πλύσιμο σε πλυντήριο: 30°C, Λεύκανση: Μη χρησιμοποιείτε χλώριο, Στεγνωτήριο: Δεν επιτρέπεται το στέγνωμα σε στεγνωτήριο, Σιδέρωμα: Μη σιδερώνετε, Στεγνό καθάρισμα: Όχι στεγνό καθάρισμα, Οδηγίες: Να πλένεται πάντα με παρόμοια χρώματα, Σιγουρευτείτε ότι το φερμουάρ είναι κλειστό πριν την πλύση, Πλενόμενο κάλυμμα |
| Μαξιλάρι πλάτης | Ύφασμα: 100% πολυεστέρας, Γέμισμα: 100% πολυεστερικές ίνες, Εσωτερικό μαξιλαριού: 100% πολυπροπυλένιο, Πλύσιμο σε πλυντήριο: Όχι, Λεύκανση: Μη χρησιμοποιείτε χλώριο, Στεγνωτήριο: Δεν επιτρέπεται το στέγνωμα σε στεγνωτήριο, Σιδέρωμα: Μη σιδερώνετε, Στεγνό καθάρισμα: Όχι στεγνό καθάρισμα, Οδηγίες: Μπορεί να πλυθεί τοπικά με νερό |
| Μέγιστο Φορτίο | 440 kg |
| Ελεγμένο για | 440 kg |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | FSC® 100% |
| Περιποίηση | Περιποιηθείτε με λάδι ξύλου σύμφωνα με τις συμπεριλαμβανόμενες οδηγίες. |
| Αποθήκευση | Αποθήκευση σε εσωτερικό χώρο κατά τη διάρκεια του χειμώνα |
| Χρήση | Εξωτερικού χώρου |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Mobilier exterior
De fiartă bună calitate dar am avut nevoie de un profesionist pt montaj
Όνομα: Ral
Відгук про придбаний товар
Добрий день! Комплект меблів дуже сподобався всім, особливо дітям. Задоволена тим, що в комплект до меблів йши подушки, якщо в іншому магазині потрібно було їх дозамовляти окремо, то тут вони входили до набору. Якістю теж задоволена. Гарний товар по доступній ціні.
Όνομα: Галина
Frumos
Un produs confortabil, ușor de asamblat, preț rezonabil, completează perfect terasa.
Όνομα: Alina
Perfect
Perfect
Όνομα: Luiza Byczynska
Conjunto muebles de jardín VEN 4 plazas
Buena calidad y fácil de montar
Όνομα: JOSE MARIA
Montaggio impossibile
Perdete le speranze di montarlo , nessuno dei buchi è simmetrico all’altro, non c’è una sola vite che combacia, sembra che qualcuno abbia fatto dei fori a casaccio senza prendere minimamente misure e distanze.
Όνομα: Annarita
VEN sohvaryhmä
Vastasi odotuksia. Kokoamiseen hyvät ohjeet ja ruuveja ja kaikki osia täsmällinen määrä. Mukana tulleella räikän tapaisella olisi mennyt kyllä kauan paljon enemmän aikaa kuin että löysät kiristi akkukoneella. Akkukonetta käytttäessä pitää vaan olla huolellinen että ei kiristä liikaa ja käytössä laadukkaat ruuvauskärjet.
Όνομα: Marko
Bra möblemang
Lätt att skruva ihop mwm tyvärr var vissa skruvar av sämre kvalitet och var svåra att skruva in. Som plus har dynorna lätt vattenavvisande tyg så det gör inget att det kommer en liten regnskur.
Όνομα: Tildz
Tolle Lounge
Lieferung, Verpackung, Aufbauanleitung (für 1 Person locker machbar) und mitgelieferte Werkzeuge einfach top; auch die Qualität und Optik der kleinen Lounge ist super und hochwertig. Würde ich jederzeit wieder kaufen
Όνομα: Orlowitsch
Prima en nergens goedkoper
Mooie loungeset, stevig en ziet er goed uit.
Όνομα: Klaas Jan
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


