EGENSE3-θέσιος καναπέςEGENSE ύφασμα άμμου
Προτεινόμενα προϊόντα
| Τύπος | 3-θέσιος καναπές |
|---|---|
| Άτομα | 3 |
| Υλικό | Αφρός, Μοριοσανίδα, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Μασίφ ξύλο καουτσούκ |
| Υλικό | Κάθισμα: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Πλάτη: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Μπράτσο: Αφρός, Κόντρα πλακέ, Πολυεστέρας, Πόδι: Μασίφ ξύλο καουτσούκ |
| Κάθισμα | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: PU (πολυουρεθάνη), Πυκνότητα αφρού: 24/50-55 kg/m³ |
| Πλάτη | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: PU (πολυουρεθάνη), Πυκνότητα αφρού: 16/50-55 kg/m³ |
| Υποβραχιόνιο | Γέμισμα: Πολυεστέρας, Αφρώδες υλικό: PU (πολυουρεθάνη), Πυκνότητα αφρού: 16/50-55 kg/m³ |
| Γέμισμα | 100% πολυεστέρας, Αφρός πολυουρεθάνης/100% πολυεστέρας, ίνες |
| Εξωτερικό ύφασμα | 100% πολυεστέρας |
| Χρώμα | Άμμου, Φυσική δρυς |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 200 cm, Ύψος: 80 cm, Βάθος: 80 cm |
| Ύψος καθίσματος | 44 |
| Βάθος καθίσματος | 50 |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 65 cm, Μήκος : 174 cm, Ύψος: 88 cm |
| Βάρος | 54 kg |
| Μέγιστο Φορτίο | 330 kg |
| Μέγ. φορτίο ανά κάθισμα | 110 kg |
| Αριθμός κιβωτίων | 2 |
| Περιβαλλοντικό και υγειονομικό πιστοποιητικό | Τα προϊόντα που φέρουν αυτή τη σήμανση κατασκευάζονται χρησιμοποιώντας μία μίξη από υλικά από FSC®-πιστοποιημένα δάση, ανακυκλωμένα υλικά ή/και FSC ελεγχόμενο ξύλο. Ενώ το ελεγχόμενο ξύλο δεν προέρχεται από FSC-πιστοποιημένα δάση, περιορίζει την πιθανότητα προέλευσης από μη αποδεκτές πηγές. Βρείτε τα προϊόντα που φέρουν την πιστοποίηση FSC στα καταστήματα και online. |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
EGENSE
Πολύ ποιοτικός και όμορφος καναπές με ποιοτικά υλικά και άνετο κάθισμα και πλάτη. Πανεύκολος στην συναρμολόγηση.
Όνομα: Ιωάννης
Good overall. Too firm for me.
I believe it’s good for the price except for being too firm. It really gives you a hard landing.
Όνομα: Roma
Lovely sofa in a beautiful color!
We’re happy with our order of this sofa. It feels comfortable, material is not too synthetic and looks lovely. Assembling was easy. Recommend!!!
Όνομα: Dina Dayal
Диван
За цената си е много добър, достатъчно удобен без да блести със свръхкомфорт , като цялото супер съотношение цена- качество особено като е на промоция
Όνομα: Галин Колев
Divano molto bello
Divano molto bello, facile da montare, sembra molto solido, spero non mi deluda!
Όνομα: Marianna
Excelente
Compré dos sofás: uno de 3 plazas y otro de dos. Me parecen muy cómodos y con una relación calidad/precio espectacular. Además fáciles de montar. Creo que el color es ligeramente más oscuro a lo que parece en la foto. No le doy más estrellas porque no se puede.
Όνομα: Jaime
Супер Диван!
Дивана е невероятен, удобен, красив и много добре се вписва в стаята, обичам го!!! Много лесен за сглобяване!
Όνομα: Irinка
Buen aspecto y fácil de montar
Sofá muy correcto y a un precio económico. El montaje es fácil y sin necesidad de herramientas.
Όνομα: marc
Sohva
Tukeva ja laadukkaan oloinen halppissohvaksi. Helppo kasata, hyvät ohjeet.
Όνομα: Anni
Sofa
Sofa w porządku, wydaje się porządnym meblem, łatwa do złożenia. Natomiast kolor inny trochę niż na zdjęciach katalogowych, trichę smutniejszy, "brudniejszy".
Όνομα: Jadwiga
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


