LUMBYΒάση για διακοσμητικά LUMBY Ø30 χρώμα μαρμάρου
Ίνες τσιμέντου και οξείδιο του μαγνησίου. Ø30 x Υ59 cm
| Υλικό | Ίνες τσιμέντου, Οξείδιο του μαγνησίου |
|---|---|
| Υλικό | Πόδι: Ίνες τσιμέντου, Οξείδιο του μαγνησίου |
| Πλαίσιο | Ίνες τσιμέντου, Οξείδιο του μαγνησίου |
| Χρώμα | Μάρμαρο |
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Διάμετρος: 30 cm, Ύψος: 59 cm |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Συναρμολογημένο |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 35 cm, Μήκος : 64 cm, Ύψος: 35 cm |
| Βάρος | 9 kg |
| Μέγιστο Φορτίο | 10 kg |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Τέλειο
Είναι πάρα πολύ ωραίο κ φαίνεται ακριβό
Όνομα: ΑΡΓΥΡΗ ΚΟΤΣΩΝΗ
LUMBY
Υπέροχη βάση σαν βοηθητικό τραπεζάκι, για διακόσμηση ή σαν κομοδίνο. Πολύ όμορφη επίσης η όψη του μαρμάρου!
Όνομα: Μαρία
Corresponde às expectativas
Comprei dois pedestais destes para utilizar como mesas de cabeceira e correspondem às expectativas. Bonitas e com um bom acabamento compõem muito bem o quarto ao mesmo tempo que não ocupam demasiado espaço.
Όνομα: José
Latvanyos, szep termek
Massziv, mutatos termek
Όνομα: Anita
Recomand
Este frumos, minimalist si se integreaza foarte bine in casa !
Όνομα: Petcu Romina
Güzel
Yatağımın yanına komodin olarak koydum, tüm beklentilerimi karşıladı harika ürün
Όνομα: Tuğba
Piedestal m marmorinslag
En rund fin hög piedestal att ha blomma på, den passar in överallt, den är lagom hög till en högre blomma! Supernöjd med den
Όνομα: Zanna
Jalusta Lumby
Täytti odotukset, upea
Όνομα: Sirpa Jaakkola-Hesso
Virkelig smuk
Virkelig smuk piedestal og til en virkelig god pris. Står så smuk i vores stue.
Όνομα: Janne
Savršenstvo!
Izgleda prelepo, luksuzno, uklapa se savršeno uz neutralne boje i različite teksture, sto je pun pogodak uz neku foteljicu. 10/10
Όνομα: Andjela
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών
