STORLIEN + ELLEKILDEΣαλόνι κήπου STORLIEN τραβερτίνη + ELLEKILDE 5ατομ.σταχτί
Απολαύστε ανθεκτική άνεση στον εξωτερικό χώρο με αυτό το σαλόνι κήπου, το οποίο συνδυάζει το τραπέζι σαλονιού κήπου STORLIEN με τον καναπέ σαλονιού κήπου ELLEKILDE. Αυτό 5-θέσιο σετ σαλονιού περιλαμβάνει έναν ταμπά καναπέ παντός καιρού με μαξιλάρια που στεγνώνουν γρήγορα και ένα τραπέζι σαλονιού κήπου από ινοτσιμέντο.
Χαρακτηριστικά
- 5-θέσιο σαλόνι κήπου: 5-θέσιος καναπές σαλονιού κήπου και 1 τραπέζι
- Καναπές παντός καιρού: Αντέχει σε όλες τις καιρικές συνθήκες και μπορεί να μείνει έξω όλο το χρόνο
- Αφρός που στεγνώνει γρήγορα: Ο αφρός αποστραγγίζεται και στεγνώνει γρήγορα μετά τη βροχή
- Ακρυλικό ύφασμα βαμμένο με διάλυμα: Προστασία από την υπεριώδη ακτινοβολία, ανθεκτικό στο νερό και στους λεκέδες
- Ινοτσιμέντο: Ανθεκτικό και ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες
- Σκελετός από ατσάλι: Στιβαρός και ανθεκτικός
- Εύκολη συντήρηση: Υλικά που απαιτούν ελάχιστη ή καθόλου συντήρηση
5-θέσιο σαλόνι κήπου
Το σετ αποτελείται από έναν 5-θέσιο καναπέ σαλονιού κήπου και 1 τραπέζι σαλονιού. Τα ταιριαστά έπιπλα σαλονιού μπορούν να φιλοξενήσουν άνετα 5 άτομα.
Καναπές παντός καιρού
Ο καναπές σαλονιού κήπου έχει σχεδιαστεί για να αντέχει στις καιρικές συνθήκες και μπορεί να παραμείνει έξω όλο το χρόνο. Ο καναπές σαλονιού παντός καιρού διαθέτει αφρό που στεγνώνει γρήγορα και κάλυμμα με προστασία από την υπεριώδη ακτινοβολία, ανθεκτικό στο νερό και τους λεκέδες, ώστε να είναι ανθεκτικός και ανθεκτικός σε όλες τις καιρικές συνθήκες.
Αφρός που στεγνώνει γρήγορα
Ο καναπές σαλονιού διαθέτει αφρό που στεγνώνει γρήγορα με δομή ανοιχτών κυψελών. Αυτό διευκολύνει τη διέλευση του νερού και του αέρα, αντί να απορροφάται το νερό. Αυτό σημαίνει ότι ο καναπές στεγνώνει μέσα σε λίγες ώρες, ανάλογα με τον άνεμο και τη θερμοκρασία.
Ακρυλικό ύφασμα βαμμένο με διάλυμα
Το ανθεκτικό ακρυλικό ύφασμα διαθέτει προστασία από την υπεριώδη ακτινοβολία, ώστε να μην ξεθωριάζει το χρώμα. Είναι επίσης ανθεκτικό στο νερό και τους λεκέδες, πράγμα που σημαίνει ότι δεν απορροφά νερό ή λεκέδες από, για παράδειγμα, βρωμιά, παγωτό ή ποτά.
Ινοτσιμέντο
Το ινοτσιμέντο είναι ένα σύνθετο υλικό κατασκευασμένο από τσιμέντο ενισχυμένο με ίνες, όπως ίνες κυτταρίνης ή πλαστικές ίνες. Το υλικό είναι ανθεκτικό και ελαφρύ. Το ινοτσιμέντο είναι ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες, πράγμα που σημαίνει ότι αντέχει στην έκθεση στον ήλιο, την υγρασία και τις αλλαγές θερμοκρασίας.
Σκελετός από ατσάλι
Ο ατσάλινός σκελετός με επίστρωση βαφής σκόνης είναι στιβαρός και ανθεκτικός. Το βάρος ενός ατσάλινου σκελετού παρέχει καλή σταθερότητα.
Εύκολη συντήρηση
Το σετ σαλονιού είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικά, ποιοτικά υλικά που δεν χρειάζονται συντήρηση. Απλά καθαρίστε τα έπιπλα με νερό και ήπιο σαπούνι. Αποθηκεύστε τα σε εσωτερικό χώρο εκτός εποχής για να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής των επίπλων.
Χαρακτηριστικά προϊόντος - Τραπέζι σαλονιού κήπου STORLIEN Ø90xΥ41 τραβερτίνη
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Διάμετρος: 90 cm, Ύψος: 41 cm |
|---|---|
| Βάρος | 32 kg |
| Υλικό | Πλαίσιο: Οι ίνες τσιμέντου είναι ένα συνθετικό υλικό μικρής συντήρησης που κατασκευάζεται από τσιμέντο ενισχυμένο με ίνες, όπως ίνες κυτταρίνης ή πλαστικές ίνες. Αυτό σχηματίζει ένα ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες και ελαφρύ υλικό. Οι ίνες τσιμέντου είναι ένα συνθετικό υλικό μικρής συντήρησης που κατασκευάζεται από τσιμέντο ενισχυμένο με ίνες, όπως ίνες κυτταρίνης ή πλαστικές ίνες. Αυτό σχηματίζει ένα ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες και ελαφρύ υλικό. |
| Προστατευτικό ποδιών | Πολυεστέρας |
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Τραβερτίνα |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Συναρμολογημένο |
| Περιποίηση | Καθαρίστε με νερό και ήπιο σαπούνι. |
| Αποθήκευση | Αποθήκευση σε εσωτερικό χώρο κατά τη διάρκεια του χειμώνα |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Χαρακτηριστικά προϊόντος - Καναπές σαλονιού κήπου ELLEKILDE 5ατόμ. παντός καιρού σταχτί
| Μέγεθος συναρμολογημένο | Πλάτος: 248 cm, Ύψος: 67 cm, Βάθος: 207 cm |
|---|---|
| Ύψος καθίσματος | 42 |
| Ύψος από τα μπράτσα πολυθρόνας | 51 cm |
| Μέγεθος ασυναρμολόγητο | Πλάτος: 92/92 cm, Μήκος : 156/208 cm, Ύψος: 55/55 cm |
| Βάρος | 35/46 kg |
| Υλικό | Πλαίσιο: Ατσάλι, Πλάτη: 100% πολυεστέρας, Κάθισμα: 100% πολυεστέρας, Μπράτσο: 100% πολυεστέρας, Ποδαρικά: Ατσάλι |
| Προστατευτικό ποδιών | Ακρυλονιτρίλιο βουταδιένιο στυρόλιο |
| Μαξιλάρι | |
| Μαξιλάρι καθίσματος | Ύφασμα: 100% πολυεστέρας, Γέμισμα: Αφρός πολυαιθυλενίου, Πυκνότητα αφρού: 22 kg/m³, Πλύσιμο σε πλυντήριο: Όχι, Λεύκανση: Μη χρησιμοποιείτε χλώριο, Στεγνωτήριο: Δεν επιτρέπεται το στέγνωμα σε στεγνωτήριο, Σιδέρωμα: Μη σιδερώνετε, Στεγνό καθάρισμα: Όχι στεγνό καθάρισμα, Οδηγίες: Μπορεί να πλυθεί τοπικά με νερό |
| Μαξιλάρι πλάτης | Ύφασμα: 100% πολυεστέρας, Γέμισμα: Αφρός πολυαιθυλενίου, Πυκνότητα αφρού: 22 kg/m³, Πλύσιμο σε πλυντήριο: Όχι, Λεύκανση: Μη χρησιμοποιείτε χλώριο, Στεγνωτήριο: Δεν επιτρέπεται το στέγνωμα σε στεγνωτήριο, Σιδέρωμα: Μη σιδερώνετε, Στεγνό καθάρισμα: Όχι στεγνό καθάρισμα, Οδηγίες: Μπορεί να πλυθεί τοπικά με νερό |
| Άτομα | 5 |
| Χαρακτηριστικό | Κάλυμμα που στεγνώνει γρήγορα, Ο αφρός που στεγνώνει γρήγορα είναι ανθεκτικός στις καιρικές συνθήκες λόγω της δομής ανοιχτών κελιών, η οποία επιτρέπει στο νερό και τον αέρα να περάσουν εύκολα από μέσα. Ο αφρός στραγγίζει και στεγνώνει γρήγορα, αποτρέποντας την ανάπτυξη μούχλας. |
| Επεξεργασία | Η επίστρωση βαφής σκόνης βοηθάει στην προστασία του μετάλλου ενάντια στη φθορά και τη σκουριά. Η επίστρωση βαφής σκόνης είναι μία διαδικασία εφαρμογής μίας ανθεκτικής και προστατευτικής στρώσης βαμμένης σκόνης στο μέταλλο. |
| Χρώμα | Σταχτί |
| Ελεγμένο για | 550 kg |
| Δεν χρειάζεται συντήρηση | Ναι |
| Κατάσταση συναρμολόγησης | Αυτο-συναρμολόγηση |
| Περιποίηση | Δε χρειάζεται συντήρηση. Καθαρίστε με νερό και ήπιο σαπούνι. |
| Χρήση | Εξωτερικού χώρου |
| Κατασκευάστρια εταιρεία | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online στη JYSK, μπορείτε να επιλέξετε τον τρόπο παραλαβής των προϊόντων σας, είτε με παραλαβή από το πλησιέστερο σε εσάς κατάστημα JYSK, είτε με αποστολή στο σπίτι ή στο χώρο εργασίας σας.
Click & Collect – Χωρίς χρέωση
Η υπηρεσία Click & Collect σας επιτρέπει να κάνετε κράτηση online τα προϊόντα που επιθυμείτε και να τα παραλάβετε από ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας. Όταν πραγματοποιήσετε τη διαδικτυακή κράτηση των προϊόντων, η JYSK θα επιβεβαιώσει εντός 30 λεπτών (εντός των εργάσιμων ωρών και ημερών) ότι η παραγγελία σας είναι έτοιμη για παραλαβή.
Η υπηρεσία Click & Collect είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να προπληρώσετε τα προϊόντα σας μέχρι να τα παραλάβετε από το κατάστημα.
Παραλαβή από κατάστημα – Χωρίς χρέωση
Διαδικτυακά έχετε πρόσβαση σε μία ευρύτερη συλλογή προϊόντων, από αυτά που μπορείτε να βρείτε στα καταστήματά μας. Εάν επιθυμείτε να αγοράσετε προϊόντα που διατίθενται μόνο διαδικτυακά, απλά παραγγείλτε τα, εξοφλείστε την παραγγελία σας διαδικτυακά στον ιστότοπό μας και επιλέξτε να παραδοθούν σε ένα κατάστημα JYSK της επιλογής σας.
Θα ενημερωθείτε από τη JYSK όταν τα προϊόντα σας θα έχουν παραδοθεί στο κατάστημα και θα είναι έτοιμα για παραλαβή.
Λάβετε υπόψη ότι ορισμένα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα μέσω αυτής της υπηρεσίας παράδοσης λόγω του βάρους του προϊόντος ή της συσκευασίας.
Παράδοση μικρών δεμάτων στο σπίτι – δείτε περισσότερα
Όταν πραγματοποιείτε τις αγορές σας online, μπορείτε πάντα να επιλέξετε παράδοση της παραγγελίας σας στο σπίτι σας, στο χώρο εργασίας σας ή οπουδήποτε σας εξυπηρετεί.
Τα μικρά δέματα παραδίδονται με courier ή με εταιρεία που ειδικεύεται στην αποστολή μικρών δεμάτων.
Μεγάλα πακέτα, φορτία – δείτε περισσότερα
Όταν αγοράζετε ογκώδη προϊόντα, όπως στρώματα, καναπέδες ή άλλα έπιπλα, πολλοί πελάτες προτιμούν την παράδοση στο χώρο τους.
Η JYSK συνεργάζεται διεθνώς με επώνυμες και αξιόπιστες μεταφορικές εταιρείες, προκειμένου να διασφαλίσει την έγκαιρη παράδοση των προϊόντων. Οι πελάτες έχουν την επιλογή να λάβουν την παραγγελία τους είτε στην είσοδο (πεζοδρόμιο) της διεύθυνσης που δηλώνουν, είτε στον όροφο που επιθυμούν.
Μόνο στο κατάστημα
Η JYSK είναι υπερήφανη που διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη συλλογή προϊόντων τόσο στα καταστήματά μας, όσο και διαδικτυακά. Ωστόσο, σε ορισμένες περιπτώσεις, κάποια προϊόντα μπορούν να παραγγελθούν μόνο μέσω της υπηρεσίας Click & Collect ή απευθείας στα καταστήματά μας. Αυτό μπορεί να ισχύει για εύθραυστα προϊόντα, για προϊόντα με περιορισμένο απόθεμα, ή για προϊόντα που διατίθενται μόνο για ορισμένο χρονικό διάστημα.
Κόστη μεταφοράς
Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τις επιλογές μεταφοράς και τα κόστη αυτών


